Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Skumbrė pomidorų padaže BRIVAIS VILNIS, 240 g
    Для лучшей жизни

    Skumbrė pomidorų padaže BRIVAIS VILNIS, 240 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,79 €/кг

  • ROKIŠKIO sūdyti lašiniai, 1 kg

    ROKIŠKIO sūdyti lašiniai, 1 kg

    4.99 € за кг
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Virt.rūk. kiaulienos dešrelės BERLINKI, 250g
    Хорошая цена каждый день

    Virt.rūk. kiaulienos dešrelės BERLINKI, 250g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,76 €/кг

  • Faršas V.PAUKŠTYNAS iš vištienos be E, 400 g

    Faršas V.PAUKŠTYNAS iš vištienos be E, 400 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Višt. filė kepsniai 4 METŲ LAIKAI mar., 400 g

    Višt. filė kepsniai 4 METŲ LAIKAI mar., 400 g

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,22 €/кг

  • Šv.viščiuko broilerio peteliai be antib.,500g
    Для лучшей жизни

    Šv.viščiuko broilerio peteliai be antib.,500g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,98 €/кг

  • Atšaldyta kiaulienos išpjova, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Atšaldyta kiaulienos išpjova, 1 kg

    7.99 € за кг

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Vyt.dešra Jubiliejaus BIOVELA A.r., 200 g
    4
    39 €
    21,95 €/кг

    Vyt.dešra Jubiliejaus BIOVELA A.r., 200 g

    7.19 € за шт.

    Цена за единицу: 35,95 €/кг

  • Virtos dešrelės Klaipėdos ekstra, A, 300g

    Virtos dešrelės Klaipėdos ekstra, A, 300g

    2.05 € за шт.
    Обычная цена: 2,95 €

    Цена за единицу: 6,83 €/кг

  • Virt. MAŽYLIŲ kepeninis paštetas, a. r., 150g

    Virt. MAŽYLIŲ kepeninis paštetas, a. r., 150g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Viš.spar.peteliai bruk.mar.PREMIUM,500g
    Для лучшей жизни

    Viš.spar.peteliai bruk.mar.PREMIUM,500g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,98 €/кг

  • Š. rūk. atl. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g
    Для лучшей жизни

    Š. rūk. atl. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 35,56 €/кг

  • Šviež.viščiuko br. filė kepsn.be antib., 400g
    Для лучшей жизни

    Šviež.viščiuko br. filė kepsn.be antib., 400g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,72 €/кг

  • K. rūk. KLAIPĖDOS kiaul. kumpis, a. r., 100 g

    K. rūk. KLAIPĖDOS kiaul. kumpis, a. r., 100 g

    1.15 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • BOCMANO silkių filė su paprikomis ZIGMAS,300g

    BOCMANO silkių filė su paprikomis ZIGMAS,300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • K. rūk.kiaulienos kumpis MĖSOS KARALIUS, 135g

    K. rūk.kiaulienos kumpis MĖSOS KARALIUS, 135g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 14,74 €/кг

  • Karštai rūk.kiaulienos šoninė RIMI SMART,200g
    Хорошая цена каждый день

    Karštai rūk.kiaulienos šoninė RIMI SMART,200g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,45 €/кг

  • Kalakut. gabalėliai guliašui RIMI, A kl. 450g
    Для лучшей жизни

    Kalakut. gabalėliai guliašui RIMI, A kl. 450g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,76 €/кг

  • Atšaldyti kiaulienos šonkauliai su mėsa, 1 kg

    Atšaldyti kiaulienos šonkauliai su mėsa, 1 kg

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Vyt. kiaul. šoninė S. BY RIMI PANCETTA, 100 g

    Vyt. kiaul. šoninė S. BY RIMI PANCETTA, 100 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 37,90 €/кг

  • Atšald. skr. atlant. lašišos kepsn., 1kg

    Atšald. skr. atlant. lašišos kepsn., 1kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Virtos pieniškos dešrelės Klaipėdos, A, 300g

    Virtos pieniškos dešrelės Klaipėdos, A, 300g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Virt. GIMINIŲ paštetas UTENOS MĖSA, a.r.,120g

    Virt. GIMINIŲ paštetas UTENOS MĖSA, a.r.,120g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,08 €/кг

  • Vytinta pjaustyta filė VIGESTA, a.r., 150 g
    Хорошая цена каждый день

    Vytinta pjaustyta filė VIGESTA, a.r., 150 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,27 €/кг

  • Vytintos CHORIZO dešros užkandis, I.r., 100g

    Vytintos CHORIZO dešros užkandis, I.r., 100g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 48,90 €/кг

  • Karštai rūkyta kiaulienos šoninė, I r., 1kg

    Karštai rūkyta kiaulienos šoninė, I r., 1kg

    7.69 € за кг
    Обычная цена: 10,99 €

    Цена за единицу: 7,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.37 kg 0.37kg

  • Kalakutų filė RIMI, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Kalakutų filė RIMI, 1 kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Mar.MEKSIKIETIŠKI kiaul.spr. kepsneliai, 400g

    Mar.MEKSIKIETIŠKI kiaul.spr. kepsneliai, 400g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Karštai rūkyta dešra SAMSONO SERVELATAS, 220g

    Karštai rūkyta dešra SAMSONO SERVELATAS, 220g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 18,59 €/кг

  • Šaltai rūkyta KLEBONIŠKA  nugarinė, a.r.,80 g

    Šaltai rūkyta KLEBONIŠKA  nugarinė, a.r.,80 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 32,38 €/кг

  • Virtos LIETUVIŠKOS sardelės, 1 kg

    Virtos LIETUVIŠKOS sardelės, 1 kg

    3.99 € за кг
    Обычная цена: 6,69 €

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Vytintas kumpis SELECTION BY RIMI, 70 g

    Vytintas kumpis SELECTION BY RIMI, 70 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,86 €/кг

  • Atšaldytas kiaulienos kumpis be kaulo, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Atšaldytas kiaulienos kumpis be kaulo, 1 kg

    4.49 € за кг

    Цена за единицу: 4,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Keptas KLASIKINIS kep. paštetas, a. r., 180 g

    Keptas KLASIKINIS kep. paštetas, a. r., 180 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

  • K.rūk. KAIMIŠKOS kiaulių ausys VIGESTA, 170g

    K.rūk. KAIMIŠKOS kiaulių ausys VIGESTA, 170g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,47 €/кг

  • Smulkin.tunas aliejuje Northland, 425 g
    Хорошая цена каждый день

    Smulkin.tunas aliejuje Northland, 425 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,07 €/кг

  • Šalt.rūk. KLASIKINIS saliamis griež.,a.r.,90g
    2
    19 €
    24,33 €/кг

    Šalt.rūk. KLASIKINIS saliamis griež.,a.r.,90g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su barav. DAUPARŲ,200g

    Silkių filė gabaliukai su barav. DAUPARŲ,200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • K.r.medž.dešrelės KAI NORISI MĖSOS, a.r.,230g

    K.r.medž.dešrelės KAI NORISI MĖSOS, a.r.,230g

    2.15 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 9,35 €/кг

  • Virta dešra UTENOS MĖSA,250g

    Virta dešra UTENOS MĖSA,250g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,16 €/кг

Фильтр

Фильтр