Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Silkių filė aliej. su dūmo ar. ZIGMAS, 240 g
    Хорошая цена каждый день

    Silkių filė aliej. su dūmo ar. ZIGMAS, 240 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Virtos pien.dešr.su sūriu HOT-DOG, I r.,750 g

    Virtos pien.dešr.su sūriu HOT-DOG, I r.,750 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,05 €/кг

  • BAJORIŠKA silkių filė su svogūnais EDEGA,320g

    BAJORIŠKA silkių filė su svogūnais EDEGA,320g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,91 €/кг

  • Parūk. kalakuto krūtinėlė ARVI KALAKUTAI, 1kg

    Parūk. kalakuto krūtinėlė ARVI KALAKUTAI, 1kg

    21.49 € за кг

    Цена за единицу: 21,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Mar.viščiukas su čes.ir alyv.aliejumi,1kg
    Для лучшей жизни

    Mar.viščiukas su čes.ir alyv.aliejumi,1kg

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:2.2 kg 2.2kg

  • Šaltai rūkyta Giminių dešra, I r., 200g

    Šaltai rūkyta Giminių dešra, I r., 200g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 23,95 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su anan.maj. RIMI,240g

    Silkių filė gabaliukai su anan.maj. RIMI,240g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 12,29 €/кг

  • Silkių filė maj.pad. pievagr. darž. DESĖ,300g

    Silkių filė maj.pad. pievagr. darž. DESĖ,300g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Vyt. BERNŲ dešra su bar. BIOVELA, a.r., 200 g
    4
    49 €
    22,45 €/кг

    Vyt. BERNŲ dešra su bar. BIOVELA, a.r., 200 g

    7.69 € за шт.

    Цена за единицу: 38,45 €/кг

  • Marinuota atl. silkių filė su garstyč., 1 kg

    Marinuota atl. silkių filė su garstyč., 1 kg

    12.19 € за кг

    Цена за единицу: 12,19 €/кг

  • Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 180g/100g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 180g/100g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 44,90 €/кг

  • Karštai rūkytos KABANOSSI lazdelės, 300 g

    Karštai rūkytos KABANOSSI lazdelės, 300 g

    8.59 € за шт.

    Цена за единицу: 28,63 €/кг

  • Galvijų kepenys, atšaldytos RIMI SMART, KG
    Хорошая цена каждый день

    Galvijų kepenys, atšaldytos RIMI SMART, KG

    3.29 € за кг

    Цена за единицу: 3,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.4 kg 1.4kg

  • Vytinta dešra ARGAL CHORIZO SARTA, 200 g

    Vytinta dešra ARGAL CHORIZO SARTA, 200 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

  • Vytinta BAJORŲ dešra, a. r., 100 g

    Vytinta BAJORŲ dešra, a. r., 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Karštai rūkytas AUKŠTAIČIŲ kepsnys, a.r., 1kg

    Karštai rūkytas AUKŠTAIČIŲ kepsnys, a.r., 1kg

    17.79 € за кг

    Цена за единицу: 17,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Vyt. DZŪKIŠKA dešra UTENOS MĖSA, a.r., 200g
    3
    09 €
    15,45 €/кг

    Vyt. DZŪKIŠKA dešra UTENOS MĖSA, a.r., 200g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Šalt. rūkytas ČESNAKINIS saliamis, IIr., 230g
    2
    69 €
    11,70 €/кг

    Šalt. rūkytas ČESNAKINIS saliamis, IIr., 230g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,52 €/кг

  • Šaltai rūk. KREKENAVOS SKILANDINĖ dešra, 350g

    Šaltai rūk. KREKENAVOS SKILANDINĖ dešra, 350g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,11 €/кг

  • Vytintos dešrelės SALAMINI BIOVELA,80g

    Vytintos dešrelės SALAMINI BIOVELA,80g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 43,63 €/кг

  • Višč.sparnelių vid.dalys su agr.mar. VP, 500g

    Višč.sparnelių vid.dalys su agr.mar. VP, 500g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,98 €/кг

  • Šaltai rūkyta PIRKLIŲ dešra, a. r., 100 g

    Šaltai rūkyta PIRKLIŲ dešra, a. r., 100 g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Keptos neišd. stintos DAUPARŲ ŽUVIS, 200 g

    Keptos neišd. stintos DAUPARŲ ŽUVIS, 200 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Rūkyt. midijos aliejuje su citrina BANGA,120g

    Rūkyt. midijos aliejuje su citrina BANGA,120g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 51,15 €/кг

  • Karštai rūkyta vilkžuvė, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Karštai rūkyta vilkžuvė, 1 kg

    15.99 € за кг

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Virta UTENOS DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600 g

    Virta UTENOS DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600 g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,48 €/кг

  • Atl. lašišų filė aštriame padaže RIMI, 170 g

    Atl. lašišų filė aštriame padaže RIMI, 170 g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 13,47 €/кг

  • Virt.ausų ir liežuv. slėgtainis A.r.,1kg
    9
    99 €
    9,99 €/кг

    Virt.ausų ir liežuv. slėgtainis A.r.,1kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Atlant. silkių filė su priesk. aliejuje, 1 kg

    Atlant. silkių filė su priesk. aliejuje, 1 kg

    12.39 € за кг

    Цена за единицу: 12,39 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.1 kg 0.1kg

  • Kepenėlių paštetas virtas Rimi SMART 120g
    Хорошая цена каждый день

    Kepenėlių paštetas virtas Rimi SMART 120g

    0.34 € за шт.

    Цена за единицу: 2,83 €/кг

  • Troškinta elniena BALTIC WILD, 250g

    Troškinta elniena BALTIC WILD, 250g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,96 €/кг

  • Meksikietiškos tuno salotos CALVO, 150 g
    2
    19 €
    14,60 €/кг

    Meksikietiškos tuno salotos CALVO, 150 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,60 €/кг

  • K. rūkyt. KABANOS SNAX dešrelės, a. r., 100 g

    K. rūkyt. KABANOS SNAX dešrelės, a. r., 100 g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Kalmarų žiedai BEER CLUB, 43 g

    Kalmarų žiedai BEER CLUB, 43 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 50,93 €/кг

  • Kapotas jautienos kumpis BIOVELA, 240 g

    Kapotas jautienos kumpis BIOVELA, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Karšt. rūkytos MEDŽIOTOJŲ dešrelės RIMI, 350g

    Karšt. rūkytos MEDŽIOTOJŲ dešrelės RIMI, 350g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,54 €/кг

  • Tunas saulėgrąžų aliejuje SUN & SEA, 80 g

    Tunas saulėgrąžų aliejuje SUN & SEA, 80 g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 25,63 €/кг

  • Rausvųjų lašišų paštetas RIO MARE, 100 g

    Rausvųjų lašišų paštetas RIO MARE, 100 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Virta dešra griež., KAI NORISI MĖSOS,190g

    Virta dešra griež., KAI NORISI MĖSOS,190g

    2.15 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 11,32 €/кг

  • Virta dešra PUSRYTINĖ, II r., 800 g

    Virta dešra PUSRYTINĖ, II r., 800 g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 2,24 €/кг

Фильтр

Фильтр