Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Troškinta stirniena BALTIC WILD, 250g

    Troškinta stirniena BALTIC WILD, 250g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,96 €/кг

  • Silkių filė su daržov. majon.pad. EGLUTĖ,300g

    Silkių filė su daržov. majon.pad. EGLUTĖ,300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Lėtai virti kiaul.šonkauliai XXL BBQ pad.900g

    Lėtai virti kiaul.šonkauliai XXL BBQ pad.900g

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,66 €/кг

  • Menkė su daržovėmis aliejuje DESĖ, 350 g

    Menkė su daržovėmis aliejuje DESĖ, 350 g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 11,69 €/кг

  • Amerikietiški BBQ šonkauliai RAKVERE, 900g

    Amerikietiški BBQ šonkauliai RAKVERE, 900g

    8.99 € за шт.
    Обычная цена: 12,99 €

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

  • K. rūk. medž. dešrelės KREKENAVOS, a.r., 600g

    K. rūk. medž. dešrelės KREKENAVOS, a.r., 600g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,48 €/кг

  • Karštai rūk. kalak. krūtinėlė Ypatingoji,300g

    Karštai rūk. kalak. krūtinėlė Ypatingoji,300g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,30 €/кг

  • Menkių ikrai LEMBERG, 100 g

    Menkių ikrai LEMBERG, 100 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Rūkyti šprotai aliejuje RIMI 100G/70G

    Rūkyti šprotai aliejuje RIMI 100G/70G

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 34,14 €/кг

  • Maž. rūk. GIMINIŲ kiaulienos filė, a. r. 90 g

    Maž. rūk. GIMINIŲ kiaulienos filė, a. r. 90 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 29,89 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su pries. DAUPARŲ,300g

    Silkių filė gabaliukai su pries. DAUPARŲ,300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • K.r. vištų sparneliai MORLINY vak., I r., 1kg

    K.r. vištų sparneliai MORLINY vak., I r., 1kg

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Sūdyti kiaul. lašiniai ALKSNIO DŪMAS,a.r.,1kg

    Sūdyti kiaul. lašiniai ALKSNIO DŪMAS,a.r.,1kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.38 kg 0.38kg

  • Šlaunų mėsa su brandintų pipirų marinatu,500g

    Šlaunų mėsa su brandintų pipirų marinatu,500g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Karšt. rūk. KURŠIŲ medž. dešrelės, a. r.,600g

    Karšt. rūk. KURŠIŲ medž. dešrelės, a. r.,600g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Šaltai rūkyta NAMINĖ dešra, I.r., 1 kg

    Šaltai rūkyta NAMINĖ dešra, I.r., 1 kg

    16.69 € за кг

    Цена за единицу: 16,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Šaltai rūk. kumpis PUNTUKO VIGESTA, a.r., 1kg

    Šaltai rūk. kumpis PUNTUKO VIGESTA, a.r., 1kg

    11.49 € за кг

    Цена за единицу: 11,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Vytinta BAJORŲ dešra, a.r., 200 g

    Vytinta BAJORŲ dešra, a.r., 200 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Šaltai rūkyta lašišų filė VIČI, 100 g
    Для лучшей жизни

    Šaltai rūkyta lašišų filė VIČI, 100 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Viščiukų broilerių smulkinta mėsa RIMI, 400 g
    Для лучшей жизни

    Viščiukų broilerių smulkinta mėsa RIMI, 400 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su saul. DAUPARŲ,200g

    Silkių filė gabaliukai su saul. DAUPARŲ,200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su gryb. al. DESĖ,200g

    Silkių filė gabaliukai su gryb. al. DESĖ,200g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Marinuoti jūros kopūstai su lašiša RIMI, 250g

    Marinuoti jūros kopūstai su lašiša RIMI, 250g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 9,00 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai PAMARIO GARDŽIOJI,300g

    Silkių filė gabaliukai PAMARIO GARDŽIOJI,300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Atš. kreveč. uodegėlės, nev., be k.,16-20,1kg
    Для лучшей жизни

    Atš. kreveč. uodegėlės, nev., be k.,16-20,1kg

    20.99 € за кг
    Обычная цена: 29,99 €

    Цена за единицу: 20,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Karštai rūkytos KABANOSY dešrelės, I r., 500g

    Karštai rūkytos KABANOSY dešrelės, I r., 500g

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,38 €/кг

  • Virt. LIETUVIŠKOS pien. dešrelės, a.r., 260 g

    Virt. LIETUVIŠKOS pien. dešrelės, a.r., 260 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,27 €/кг

  • Tunų gabaliukai savo sultyse JOHN WEST, 145 g
    Для лучшей жизни

    Tunų gabaliukai savo sultyse JOHN WEST, 145 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,38 €/кг

  • Atl. lašišų filė garstyčių padaže RIMI, 170 g

    Atl. lašišų filė garstyčių padaže RIMI, 170 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su krap. ZIGMAS, 210 g

    Silkių filė gabaliukai su krap. ZIGMAS, 210 g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 17,30 €/кг

  • Virta dešra DAKTARIŠKA MAŽEIKIŲ MĖSINĖ, 600 g

    Virta dešra DAKTARIŠKA MAŽEIKIŲ MĖSINĖ, 600 g

    3.89 € за шт.
    Обычная цена: 4,89 €

    Цена за единицу: 6,48 €/кг

  • K. rūk. višt. kumpelis su česn. ČYZAS, 400 g

    K. rūk. višt. kumpelis su česn. ČYZAS, 400 g

    4.19 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • K. r. višt. gaminys ČYZAS PREMIUM, a.r., 400g

    K. r. višt. gaminys ČYZAS PREMIUM, a.r., 400g

    4.19 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Virtas, karšt. rūk. kiaul. kumpis RIMI, 200 g

    Virtas, karšt. rūk. kiaul. kumpis RIMI, 200 g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 14,75 €/кг

  • Virtos GIMINIŲ sardelės, a. r., 500 g

    Virtos GIMINIŲ sardelės, a. r., 500 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 8,78 €/кг

  • K. r. višt. KABANOS SNAX dešrelės, a.r., 100g

    K. r. višt. KABANOS SNAX dešrelės, a.r., 100g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai aliejuje ZIGMAS, 210 g

    Silkių filė gabaliukai aliejuje ZIGMAS, 210 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,86 €/кг

  • Silkių filė ŠVENTINĖ PREMIUM aliejuje, 220 g

    Silkių filė ŠVENTINĖ PREMIUM aliejuje, 220 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,41 €/кг

  • Galvakojų čiuptuvai aliejuje SUN&SEA, 111 g

    Galvakojų čiuptuvai aliejuje SUN&SEA, 111 g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 52,71 €/кг

  • ŠVENTINĖ silkių filė EXTRA, 480 g

    ŠVENTINĖ silkių filė EXTRA, 480 g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,52 €/кг

Фильтр

Фильтр