Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vytinta pj. kiauliena LABANORO, a.r., 1 kg

    Vytinta pj. kiauliena LABANORO, a.r., 1 kg

    29.99 € за кг

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Š.rūk.kiaulienos kumps ŠVARCVALDO, I.r, 1kg

    Š.rūk.kiaulienos kumps ŠVARCVALDO, I.r, 1kg

    23.99 € за кг

    Цена за единицу: 23,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Virta dešra su lašinukais EKSTRA, a.r. 340g

    Virta dešra su lašinukais EKSTRA, a.r. 340g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,79 €/кг

  • MĖGĖJŲ dirbtiniai raudonieji ikrai,100g

    MĖGĖJŲ dirbtiniai raudonieji ikrai,100g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,90 €/кг

  • Virta daktariška dešra KOKYBĖ, a. r., 600 g

    Virta daktariška dešra KOKYBĖ, a. r., 600 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 6,65 €/кг

  • Sūdyta BAJORIŠKA silkių filė su grybais, 320g

    Sūdyta BAJORIŠKA silkių filė su grybais, 320g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,22 €/кг

  • Virt. pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 260 g

    Virt. pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 260 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO, 500 g
    7
    99 €
    24,58 €/кг

    Tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO, 500 g

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 32,28 €/кг

  • Kiaulienos kumpis Klasikinis BIOVELA,90g

    Kiaulienos kumpis Klasikinis BIOVELA,90g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 16,56 €/кг

  • Kalifornijos tuno salotos CALVO, 150 g
    2
    19 €
    14,60 €/кг

    Kalifornijos tuno salotos CALVO, 150 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,60 €/кг

  • Šaltai rūkyta ČESNAKINĖ dešra, 230 g

    Šaltai rūkyta ČESNAKINĖ dešra, 230 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 23,00 €/кг

  • K.r. KRIVIO ALKSNIO DŪMO dešrel., a.r., 590 g

    K.r. KRIVIO ALKSNIO DŪMO dešrel., a.r., 590 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,85 €/кг

  • Vytintas BAJORŲ kumpis vakuume, a. r., 1 kg

    Vytintas BAJORŲ kumpis vakuume, a. r., 1 kg

    15.99 € за кг
    Обычная цена: 22,99 €

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.33 kg 0.33kg

  • Vyt. kiaul.kumpis PROSCIUTTO CRUDO I.r.1kg

    Vyt. kiaul.kumpis PROSCIUTTO CRUDO I.r.1kg

    25.99 € за кг

    Цена за единицу: 25,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Antienos paštetas GRAND-MERE, 230 g

    Antienos paštetas GRAND-MERE, 230 g

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 26,91 €/кг

  • Tunų paštetas RIO MARE, 100 g

    Tunų paštetas RIO MARE, 100 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Pjaustyta kiaulienos šoninė be kaulo, fas.

    Pjaustyta kiaulienos šoninė be kaulo, fas.

    9.49 € за кг

    Цена за единицу: 9,49 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Tuno paštetas su alyvuogėmis CALVO, 150 g
    2
    99 €
    19,93 €/кг

    Tuno paštetas su alyvuogėmis CALVO, 150 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 28,60 €/кг

  • Virta TRADICINĖ DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600g

    Virta TRADICINĖ DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600g

    3.09 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 5,15 €/кг

  • Virtos pien. SAMSONO dešrelės, a. r., 620 g

    Virtos pien. SAMSONO dešrelės, a. r., 620 g

    7.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,56 €/кг

  • SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g

    SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Atšald.marinuotos auksaspalvės dorados, 1 kg

    Atšald.marinuotos auksaspalvės dorados, 1 kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Br. sm. jaut.kebabai FEEL THE BEEF, 500g

    Br. sm. jaut.kebabai FEEL THE BEEF, 500g

    9.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,98 €/кг

  • Atšaldyti kiaulienos šonkauliai, 1 kg

    Atšaldyti kiaulienos šonkauliai, 1 kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Sūdyta BAJORIŠKA ORIGINALI silkių filė, 320 g

    Sūdyta BAJORIŠKA ORIGINALI silkių filė, 320 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,22 €/кг

  • Vytinta kumpio dešra KLEBONIŠKA, a. r., 200 g

    Vytinta kumpio dešra KLEBONIŠKA, a. r., 200 g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 31,45 €/кг

  • Višt. iešmeliai su graik. mar. PREMIUM, 480 g

    Višt. iešmeliai su graik. mar. PREMIUM, 480 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,48 €/кг

  • Viskio skonio kiaulien. šonkauliai RIMI, 600g

    Viskio skonio kiaulien. šonkauliai RIMI, 600g

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 13,65 €/кг

  • Šviež. ančiukų skrandukai LAPINO PUOTA, 500 g

    Šviež. ančiukų skrandukai LAPINO PUOTA, 500 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,98 €/кг

  • Laukinių ketų lašišos ikrai PREMIUM, 100 g

    Laukinių ketų lašišos ikrai PREMIUM, 100 g

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 199,90 €/кг

  • Viščiukų broilerių kaklai K. PAUKŠTYNAS, 400g

    Viščiukų broilerių kaklai K. PAUKŠTYNAS, 400g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,22 €/кг

  • Virtos pien. dešrel. VP BE ANTIBIOTIKŲ, 250 g

    Virtos pien. dešrel. VP BE ANTIBIOTIKŲ, 250 g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 8,36 €/кг

  • Kiaul. ir jaut. kukuliai GRYNUOLIAI, 300 g

    Kiaul. ir jaut. kukuliai GRYNUOLIAI, 300 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Vytintos jautienos juostelės BRIZ, a. r., 50g

    Vytintos jautienos juostelės BRIZ, a. r., 50g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 89,80 €/кг

  • Šalt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos, 1kg

    Šalt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos, 1kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Briuselio paštetas GRAND-MERE, II r., 170 g

    Briuselio paštetas GRAND-MERE, II r., 170 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • K. rūk. atlant. lašišų papilvių pynutės, 1 kg
    Для лучшей жизни

    K. rūk. atlant. lašišų papilvių pynutės, 1 kg

    6.49 € за кг

    Цена за единицу: 6,49 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.55 kg 0.55kg

  • Silkių filė aliejuje su priesk. ZIGMAS, 240 g
    Хорошая цена каждый день

    Silkių filė aliejuje su priesk. ZIGMAS, 240 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Jaut. mėsos kuk. MEATBALLS GRYNUOLIAI, 300 g

    Jaut. mėsos kuk. MEATBALLS GRYNUOLIAI, 300 g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 16,30 €/кг

  • S. marin. kiaul. šon. kepsn. BIOVELA, 300 g

    S. marin. kiaul. šon. kepsn. BIOVELA, 300 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

Фильтр

Фильтр