Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Miško uogų sk. jogurt. gėrimas ACTIMEL,8x100g
    -25%
    3
    74 €
    4,67 €/кг

    Miško uogų sk. jogurt. gėrimas ACTIMEL,8x100g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,24 €/кг

  • Šalt. rūk. laš.filė su krapais RIMI Mare,100g
    -30%
    2
    02 €
    20,20 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Šalt. rūk. laš.filė su krapais RIMI Mare,100g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Pistacijos kepintos ir sūdytos PIGIAU 500g
    -40%
    4
    79 €
    9,58 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Pistacijos kepintos ir sūdytos PIGIAU 500g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,98 €/кг

  • Jogurtas VILVI su šilauog. 3,6 % rieb. 200 g
    -25%
    0
    64 €
    3,20 €/кг

    Jogurtas VILVI su šilauog. 3,6 % rieb. 200 g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,25 €/кг

  • Kosmetiniai vatos padeliai ALMEDA, 50 vnt.
    0
    72 €
    0,01 €/шт.

    Kosmetiniai vatos padeliai ALMEDA, 50 vnt.

    0.90 € за шт.

    Цена за единицу: 0,02 €/шт.

  • Migdolų gėrimas ALPRO Barista, 1 l
    -25%
    2
    92 €
    2,92 €/л
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Migdolų gėrimas ALPRO Barista, 1 l

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/л

  • Viščiukų vidinė filė be antib. RIMI, 400 g

    Viščiukų vidinė filė be antib. RIMI, 400 g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Arbata ETNO AKSOMINIS VAKARAS, 22 pak., 33 g
    -40%
    1
    79 €
    54,24 €/кг

    Arbata ETNO AKSOMINIS VAKARAS, 22 pak., 33 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 90,61 €/кг

  • Tual. pop. Grite Family, 8rit.,3sl.
    -50%
    1
    32 €
    0,17 €/шт.

    Tual. pop. Grite Family, 8rit.,3sl.

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 0,33 €/шт.

  • Virta daktariška dešra PREMIUM, a.r., 600g
    Хорошая цена каждый день

    Virta daktariška dešra PREMIUM, a.r., 600g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,59 €

    Цена за единицу: 5,82 €/кг

  • Ekol. avižų gėrimas SALLING VEGGIE, 1 l
    -25%
    1
    19 €
    1,19 €/л
    Органические продукты Подходит для веганов
    Хорошая цена каждый день

    Ekol. avižų gėrimas SALLING VEGGIE, 1 l

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,59 €/л

  • Traškios lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125 g

    Traškios lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125 g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,45 €

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Nesaldintas natūralus sojos gėrimas ALPRO, 1l
    -25%
    2
    32 €
    2,32 €/л
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Nesaldintas natūralus sojos gėrimas ALPRO, 1l

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,09 €/л

  • Vienkartinės nosinaintės ZEWA SOFT 10x9vnt.
    -50%
    1
    74 €
    0,17 €/шт.

    Vienkartinės nosinaintės ZEWA SOFT 10x9vnt.

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,35 €/шт.

  • Drėg. tualet. popier. ZEWA ALOE VERA, 42vnt.
    -50%
    1
    79 €
    0,04 €/шт.

    Drėg. tualet. popier. ZEWA ALOE VERA, 42vnt.

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Želė saldainiai HARIBO (uogos), 100g
    0
    95 €
    9,50 €/кг

    Želė saldainiai HARIBO (uogos), 100g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,90 €/кг

  • Forminė duona, 500g
    Подходит для вегетарианцев

    Forminė duona, 500g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Kačių ėdal.lašiš.višt. GOURMET GOLD,85g
    0
    55 €
    6,47 €/кг

    Kačių ėdal.lašiš.višt. GOURMET GOLD,85g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,65 €/кг

  • Gaz. gėrimas S.PELLEGRINO ARANCIATA R., 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Gaz. gėrimas S.PELLEGRINO ARANCIATA R., 330ml

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 120l, 10vnt
    -50%
    2
    14 €
    0,21 €/шт.

    Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 120l, 10vnt

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,43 €/шт.

  • Airišk.raud.čed. sūris TRULY IRISH, 50%, 200g

    Airišk.raud.čed. sūris TRULY IRISH, 50%, 200g

    4.39 € за шт.
    Обычная цена: 5,19 €

    Цена за единицу: 21,95 €/кг

  • Džiovintos mangų juostelės, 100 g
    -40%
    1
    79 €
    17,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Džiovintos mangų juostelės, 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Šok. batonėlis su jav., KINDER COUNTRY, 24g
    0
    76 €
    31,67 €/кг

    Šok. batonėlis su jav., KINDER COUNTRY, 24g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 39,58 €/кг

  • Lukštentos saulėgrąžų sėklos ARIMEX, 200g
    -40%
    0
    89 €
    4,45 €/кг
    Для лучшей жизни

    Lukštentos saulėgrąžų sėklos ARIMEX, 200g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Gaz.natūr. mineralinis vanduo, VYTAUTAS, 500m
    0
    39 €
    0,78 €/л

    Gaz.natūr. mineralinis vanduo, VYTAUTAS, 500m

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 1,30 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Drėgnas tualet. popier. RIMI Sensitive,60vnt.
    -50%
    0
    99 €
    0,02 €/шт.

    Drėgnas tualet. popier. RIMI Sensitive,60vnt.

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,03 €/шт.

  • Rūkytas lydytas sūris SVALIA, 45% rieb., 150g

    Rūkytas lydytas sūris SVALIA, 45% rieb., 150g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Virta MAŽYLIŲ dešra NEMATEKAS, a.r., 300g

    Virta MAŽYLIŲ dešra NEMATEKAS, a.r., 300g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Šalt.rūk. ČESNAKINIS saliam. griež.,IIr.,110g
    1
    69 €
    15,36 €/кг

    Šalt.rūk. ČESNAKINIS saliam. griež.,IIr.,110g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 20,82 €/кг

  • Šal. krevetės be kiauto RIMI,MSC,250/300,180g
    -40%
    2
    81 €
    15,61 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Šal. krevetės be kiauto RIMI,MSC,250/300,180g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 26,06 €/кг

  • Ek. jogurtas be lakt. su mėl. BIOS, 3,1%,125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Органические продукты

    Ek. jogurtas be lakt. su mėl. BIOS, 3,1%,125g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Sausainiai SELGA, šokolado skonio, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/кг

    Sausainiai SELGA, šokolado skonio, 180 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Jogurtas su vanile ir saldain. MIAU,5,5%,130g
    -25%
    1
    04 €
    8,00 €/кг

    Jogurtas su vanile ir saldain. MIAU,5,5%,130g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,69 €/кг

  • Braškių skonio jogurtas DANONINO, 70 g
    -25%
    0
    71 €
    10,14 €/кг

    Braškių skonio jogurtas DANONINO, 70 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 13,57 €/кг

  • Migdolai be luobelės ARIMEX, 100 g
    -40%
    1
    79 €
    17,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Migdolai be luobelės ARIMEX, 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Ekologiški avinžirniai sūryme ACTIVUS, 250 g
    1
    29 €
    5,16 €/кг
    Органические продукты

    Ekologiški avinžirniai sūryme ACTIVUS, 250 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,56 €/кг

  • Kačių ėdal.triuš. GOURMET vienetų,85g
    0
    55 €
    6,47 €/кг

    Kačių ėdal.triuš. GOURMET vienetų,85g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,65 €/кг

  • Makadamijų riešutai ARIMEX, 100g
    -40%
    2
    99 €
    29,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Makadamijų riešutai ARIMEX, 100g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,90 €/кг

  • Sviesto sk. spraginamieji kukurūzai RIMI, 90g
    0
    59 €
    6,56 €/кг

    Sviesto sk. spraginamieji kukurūzai RIMI, 90g

    0.91 € за шт.

    Цена за единицу: 10,11 €/кг

  • Lietuv. varškės sūris PIENO ŽVAIGŽDĖS,22%,1kg
    14
    59 €
    14,59 €/кг

    Lietuv. varškės sūris PIENO ŽVAIGŽDĖS,22%,1kg

    18.25 € за кг

    Цена за единицу: 18,25 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

Фильтр

Фильтр