Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Gliaudyti migdolai AWAKE, 150g
    -40%
    1
    05 €
    7,00 €/кг
    Для лучшей жизни

    Gliaudyti migdolai AWAKE, 150g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 11,67 €/кг

  • Ekologiškas natūralus ryžių gėrimas, 1l
    -25%
    1
    64 €
    1,64 €/л
    Без глютена Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekologiškas natūralus ryžių gėrimas, 1l

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,19 €/л

  • Sūdyti spraginamieji kukurūzai RIMI, 90 g
    0
    59 €
    6,56 €/кг

    Sūdyti spraginamieji kukurūzai RIMI, 90 g

    0.91 € за шт.

    Цена за единицу: 10,11 €/кг

  • Indaplovių valiklis SALLING, 250 ml
    1
    49 €
    5,96 €/л

    Indaplovių valiklis SALLING, 250 ml

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,76 €/л

  • Duona SUMUŠTINIŲ, 500 g
    Хорошая цена каждый день

    Duona SUMUŠTINIŲ, 500 g

    1.25 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 2,50 €/кг

  • Makaronai LA MOLISANA GNOCCHI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA GNOCCHI, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Kons. žalieji žirneliai RIMI, 200 g / 140 g
    0
    99 €
    7,07 €/кг

    Kons. žalieji žirneliai RIMI, 200 g / 140 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 9,64 €/кг

  • Mini tamsūs pomidorai Rimi 250 g
    Для лучшей жизни

    Mini tamsūs pomidorai Rimi 250 g

    1.75 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Aviečių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g
    3
    09 €
    7,19 €/кг

    Aviečių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Medaus pyragas LIETUVOS KEPĖJAS, 350g
    Хорошая цена каждый день

    Medaus pyragas LIETUVOS KEPĖJAS, 350g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,79 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Daržovės kepti su rytiet. pagard. HORTEX,400g
    1
    49 €
    3,72 €/кг
    Для лучшей жизни

    Daržovės kepti su rytiet. pagard. HORTEX,400g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,47 €/кг

  • Dribsniai su datulėmis RIMI, 400 g
    2
    29 €
    5,72 €/кг
    Без молока

    Dribsniai su datulėmis RIMI, 400 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,22 €/кг

  • Varškės sūris su kmyn. DVARO, 22% rieb., 1kg
    14
    59 €
    14,59 €/кг

    Varškės sūris su kmyn. DVARO, 22% rieb., 1kg

    18.25 € за кг

    Цена за единицу: 18,25 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Pop. rank. RIMI AVOCADO, 3 sl. 200 lap.
    -50%
    1
    74 €
    1,74 €/шт.

    Pop. rank. RIMI AVOCADO, 3 sl. 200 lap.

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/шт.

  • Jog. su vanil.VILVI LESS SUGAR, 3,6 %, 200 g
    -25%
    0
    79 €
    3,95 €/кг

    Jog. su vanil.VILVI LESS SUGAR, 3,6 %, 200 g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 5,25 €/кг

  • Drėgnos šluostės VILEDA, 5+1vnt
    -50%
    2
    49 €
    0,42 €/шт.

    Drėgnos šluostės VILEDA, 5+1vnt

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,83 €/шт.

  • Ekol. vais., grūdų tyrelė I LOVE ECO, 120 g
    Органические продукты
    Хорошая цена каждый день

    Ekol. vais., grūdų tyrelė I LOVE ECO, 120 g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Sūd. atlant. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g
    -30%
    3
    98 €
    24,88 €/кг
    Для лучшей жизни

    Sūd. atlant. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 35,56 €/кг

  • Anakardžių branduoliai AWAKE, 150g
    -40%
    1
    13 €
    7,53 €/кг
    Для лучшей жизни

    Anakardžių branduoliai AWAKE, 150g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,60 €/кг

  • Kepintos ir sūdytos pistacijos AWAKE, 150g
    -40%
    1
    37 €
    9,13 €/кг

    Kepintos ir sūdytos pistacijos AWAKE, 150g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 15,27 €/кг

  • Ferm.vyt. dešra SELECTION BY RIMI FUET, 160g
    1
    89 €
    11,81 €/кг

    Ferm.vyt. dešra SELECTION BY RIMI FUET, 160g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 23,69 €/кг

  • Brazilinės bertoletijos RIMI, 150 g
    -40%
    3
    23 €
    21,53 €/кг

    Brazilinės bertoletijos RIMI, 150 g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 35,93 €/кг

  • Humusas RIMI PLANET su burokėliais, 180 g
    Подходит для веганов

    Humusas RIMI PLANET su burokėliais, 180 g

    2.04 € за шт.
    Обычная цена: 2,55 €

    Цена за единицу: 11,33 €/кг

  • SMETONIŠKA gira, 1,5l
    1
    09 €
    0,73 €/л

    SMETONIŠKA gira, 1,5l

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 1,23 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Migdolų miltai RIMI GREATLIFE, 300 g
    4
    19 €
    13,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    Migdolų miltai RIMI GREATLIFE, 300 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,63 €/кг

  • Grikių dribsniai MALSENA, 3 min., 400 g
    1
    69 €
    4,22 €/кг
    Для лучшей жизни

    Grikių dribsniai MALSENA, 3 min., 400 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Pop. rank. RIMI, 2 vnt., 3 sl. 100 lap.
    -50%
    1
    34 €
    0,67 €/шт.

    Pop. rank. RIMI, 2 vnt., 3 sl. 100 lap.

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,35 €/шт.

  • Šald. blyšk. krev. be k. RIMI, ASC, 200 g
    -40%
    2
    63 €
    13,15 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC Для лучшей жизни

    Šald. blyšk. krev. be k. RIMI, ASC, 200 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,95 €/кг

  • Tartaletė su vaisiais, 1 kg

    Tartaletė su vaisiais, 1 kg

    10.99 € за кг
    Обычная цена: 12,99 €

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Viso grūdo dalių duona BALVITEN, 250 g
    2
    39 €
    9,56 €/кг
    Без глютена "Без лактозы "

    Viso grūdo dalių duona BALVITEN, 250 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Šokoladiniai vafliai SELGA, 180 g
    0
    99 €
    5,50 €/кг

    Šokoladiniai vafliai SELGA, 180 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,39 €/кг

  • Žal. alyv. SELECTION BY RIMI, 345 g / 160 g
    1
    69 €
    10,56 €/кг

    Žal. alyv. SELECTION BY RIMI, 345 g / 160 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

  • Žemuogių skonio jogurtas VILVI, 2 %, 750 g
    -25%
    1
    42 €
    1,89 €/кг

    Žemuogių skonio jogurtas VILVI, 2 %, 750 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,52 €/кг

  • Sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/кг

    Sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Kepti vištienos filė keps. KIDS HEAT&EAT,260g

    Kepti vištienos filė keps. KIDS HEAT&EAT,260g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

  • Ispaninių šalavijų sėklos AMRITA, 300g
    -40%
    3
    89 €
    12,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    Ispaninių šalavijų sėklos AMRITA, 300g

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,63 €/кг

  • Avižų gėrimas OATLY BARISTA EDITION, 1 l
    -25%
    2
    47 €
    2,47 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Avižų gėrimas OATLY BARISTA EDITION, 1 l

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,29 €/л

  • Tualet.popierius ZEWA Just1, 6 rit.
    -50%
    5
    14 €
    0,86 €/шт.

    Tualet.popierius ZEWA Just1, 6 rit.

    10.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,71 €/шт.

  • Lazdynų riešutai ARIMEX, 300g
    -40%
    5
    09 €
    16,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    Lazdynų riešutai ARIMEX, 300g

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 28,30 €/кг

  • Kepinti ir sūdyti žemės riešutai AWAKE, 400 g
    -40%
    0
    80 €
    1,98 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Kepinti ir sūdyti žemės riešutai AWAKE, 400 g

    1.33 € за шт.

    Цена за единицу: 3,29 €/кг

Фильтр

Фильтр