Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Raud. saldžiosios paprikos (80+),1kl,1kg
    Для лучшей жизни

    Raud. saldžiosios paprikos (80+),1kl,1kg

    2.19 € за кг
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 2,19 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Šviež. liet. Bulvės GALA/ PAROL,kl.2,d.45+,1k
    0
    25 €
    0,25 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Šviež. liet. Bulvės GALA/ PAROL,kl.2,d.45+,1k

    0.59 € за кг

    Цена за единицу: 0,59 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.6 kg 1.6kg

  • Fasuoti sunokę avokadai HASS, 2 vnt
    1
    85 €
    0,93 €/шт.
    Для лучшей жизни

    Fasuoti sunokę avokadai HASS, 2 vnt

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/шт.

  • Citrinos Eureka, 1kl, C2-3, 1 kg
    1
    59 €
    1,59 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Citrinos Eureka, 1kl, C2-3, 1 kg

    2.09 € за кг

    Цена за единицу: 2,09 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Gr. nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 3,9%,370g
    -25%
    1
    49 €
    4,03 €/кг

    Gr. nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 3,9%,370g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Lietuviškas ilgavaisis agurkas RIMI, 1 vnt
    0
    69 €
    2,76 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Lietuviškas ilgavaisis agurkas RIMI, 1 vnt

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,56 €/кг

  • Raudonieji pomidorai su šakele, 1 kl., 1 kg
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Raudonieji pomidorai su šakele, 1 kl., 1 kg

    2.39 € за кг
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 2,39 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.79 kg 0.79kg

  • Figos, 1 vnt.
    0
    35 €
    0,35 €/шт.
    Для лучшей жизни

    Figos, 1 vnt.

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,59 €/шт.

  • Makaronai LA MOLISANA FUSILLI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA FUSILLI, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Atšaldyta atlantinių lašišų filė, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Atšaldyta atlantinių lašišų filė, 1 kg

    12.99 € за кг
    Обычная цена: 23,99 €

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

  • Gazuotas mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1,5l
    0
    55 €
    0,37 €/л
    Хорошая цена каждый день

    Gazuotas mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1,5l

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 0,57 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Lietuviški švieži baltagūžiai kopūstai, 1 kg
    0
    55 €
    0,55 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Lietuviški švieži baltagūžiai kopūstai, 1 kg

    0.75 € за кг

    Цена за единицу: 0,75 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.4 kg 1.4kg

  • Sūdyta ir pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100g
    -30%
    2
    79 €
    27,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Sūdyta ir pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Juoda MOČIUTĖS duona, 450 g
    Хорошая цена каждый день

    Juoda MOČIUTĖS duona, 450 g

    1.51 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 3,36 €/кг

  • Plauti špinatai FIT&EASY, 100g
    0
    95 €
    9,50 €/кг
    Для лучшей жизни

    Plauti špinatai FIT&EASY, 100g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,90 €/кг

  • Bananai Cavendish 18+ Rimi Eco, 1 kg
    1
    69 €
    1,69 €/кг
    Органические продукты

    Bananai Cavendish 18+ Rimi Eco, 1 kg

    2.29 € за кг

    Цена за единицу: 2,29 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:1.55 kg 1.55kg

  • Pomidorų gabaliukai RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/кг
    Для лучшей жизни

    Pomidorų gabaliukai RIMI, 400 g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 3,87 €/кг

  • Brokolis, 1 vnt.
    1
    35 €
    3,37 €/кг
    Для лучшей жизни

    Brokolis, 1 vnt.

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 370 g
    1
    39 €
    3,76 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 370 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Pop. rankšluosčiai GRITE WHITE RABBIT, 1 rit.
    -50%
    2
    64 €
    2,64 €/шт.

    Pop. rankšluosčiai GRITE WHITE RABBIT, 1 rit.

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,29 €/шт.

  • Sumuštinių duona su sėk. BEATOS VIRTUVĖ, 400g
    Хорошая цена каждый день

    Sumuštinių duona su sėk. BEATOS VIRTUVĖ, 400g

    1.75 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 4,37 €/кг

  • Bulvės DELIKATESS RIMI, 900 g
    Для лучшей жизни

    Bulvės DELIKATESS RIMI, 900 g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 2,10 €/кг

  • DVARO varškė, 9 % rieb., 400 g
    2
    59 €
    6,47 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    DVARO varškė, 9 % rieb., 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Virt.kalakut. kumpis griež. BIOVELA, Ir., 90g
    Хорошая цена каждый день

    Virt.kalakut. kumpis griež. BIOVELA, Ir., 90g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 18,78 €/кг

  • Rudieji pievagrybiai RIMI, 250 g
    1
    15 €
    4,60 €/кг
    Для лучшей жизни

    Rudieji pievagrybiai RIMI, 250 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,76 €/кг

  • Graikiškas jogurtas be priedų AISTĖ, 400 g
    -25%
    1
    42 €
    3,55 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Graikiškas jogurtas be priedų AISTĖ, 400 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Kosmet.servet. ZEWA EVERYDAY 2sl.100vnt
    -50%
    1
    09 €
    0,01 €/шт.

    Kosmet.servet. ZEWA EVERYDAY 2sl.100vnt

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,02 €/шт.

  • Saldūs kukurūzai RIMI, 340g/285g
    1
    09 €
    3,82 €/кг
    Для лучшей жизни

    Saldūs kukurūzai RIMI, 340g/285g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,88 €/кг

  • Nat.negaz. mineralinis vanduo RASA LIGHT, 5l
    0
    99 €
    0,20 €/л

    Nat.negaz. mineralinis vanduo RASA LIGHT, 5l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,40 €/л

  • Plauti gražgarsčių lapai FIT&EASY,100g
    0
    95 €
    9,50 €/кг
    Для лучшей жизни

    Plauti gražgarsčių lapai FIT&EASY,100g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,90 €/кг

  • Kefyras VILVI, 2,5 % rieb., 1 kg
    Хорошая цена каждый день

    Kefyras VILVI, 2,5 % rieb., 1 kg

    1.45 € за шт.
    Обычная цена: 1,85 €

    Цена за единицу: 1,45 €/кг

  • Gaz. natūr. mineral. vanduo S.PELLEGRINO, 1l
    1
    29 €
    1,29 €/л
    Хорошая цена каждый день

    Gaz. natūr. mineral. vanduo S.PELLEGRINO, 1l

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kosmetinės servetėlės RIMI, 4 sl., 80 lap.
    -50%
    0
    72 €
    0,01 €/шт.

    Kosmetinės servetėlės RIMI, 4 sl., 80 lap.

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 0,02 €/шт.

  • Mažos morkytės RIMI, 200 g
    Для лучшей жизни

    Mažos morkytės RIMI, 200 g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 4,45 €/кг

  • Kedrinės pinijos ARIMEX, 50g
    -40%
    2
    39 €
    47,80 €/кг
    Для лучшей жизни

    Kedrinės pinijos ARIMEX, 50g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 79,80 €/кг

  • Obuoliai RED JONAPRINCE, 1 kl.,1kg
    Для лучшей жизни

    Obuoliai RED JONAPRINCE, 1 kl.,1kg

    0.99 € за кг
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 0,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.54 kg 0.54kg

  • Sūd. atlant. lašišų filė RIMI MARE,100g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Sūd. atlant. lašišų filė RIMI MARE,100g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Nesaldintas migdolų gėrimas ALPRO, 1 l
    -25%
    2
    62 €
    2,62 €/л
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Nesaldintas migdolų gėrimas ALPRO, 1 l

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/л

  • Saldieji melionai, 1 kg
    0
    79 €
    0,79 €/кг
    Для лучшей жизни

    Saldieji melionai, 1 kg

    1.69 € за кг

    Цена за единицу: 1,69 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:3 kg 3kg

  • Makaronai LA MOLISANA PENNE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA PENNE, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

Фильтр

Фильтр