Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Padažas RIMI PLANET TIKKA MASALA, 480 g
    2
    79 €
    5,81 €/кг

    Padažas RIMI PLANET TIKKA MASALA, 480 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Spelta manai MALSENA, 400 g
    0
    90 €
    2,25 €/кг

    Spelta manai MALSENA, 400 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,22 €/кг

  • Jogurtas VILVI su šilauog. 3,6 % rieb. 350g
    -25%
    1
    01 €
    2,89 €/кг

    Jogurtas VILVI su šilauog. 3,6 % rieb. 350g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,86 €/кг

  • Daržovės kepimui su ital. pagard. HORTEX,400g
    1
    49 €
    3,72 €/кг
    Для лучшей жизни

    Daržovės kepimui su ital. pagard. HORTEX,400g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,47 €/кг

  • Sumuštinių duona SĖKLŲ, 450 g

    Sumuštinių duona SĖKLŲ, 450 g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 4,20 €/кг

  • Silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 500 g
    -30%
    4
    68 €
    9,36 €/кг

    Silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 500 g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,38 €/кг

  • Šprotai aliejuje RIMI, 170 g
    Хорошая цена каждый день

    Šprotai aliejuje RIMI, 170 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 13,36 €/кг

  • Viso grūdo sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/кг

    Viso grūdo sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Tyrelė I LOVE ECO banan. abrik., 6 mėn, 90 g
    Органические продукты
    Хорошая цена каждый день

    Tyrelė I LOVE ECO banan. abrik., 6 mėn, 90 g

    0.69 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Ekol.žal.bes.vynuogės SUBLIMA,L,1kl,500g
    Органические продукты

    Ekol.žal.bes.vynuogės SUBLIMA,L,1kl,500g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • Vištienos sultinys petraž.krap., MAGGI, 120g
    0
    77 €
    6,42 €/кг

    Vištienos sultinys petraž.krap., MAGGI, 120g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,75 €/кг

  • Šaldyta pica RISTORANTE MOZZARELLA, 355 g
    2
    99 €
    8,42 €/кг

    Šaldyta pica RISTORANTE MOZZARELLA, 355 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,37 €/кг

  • Trapučiai su aviečių gabaliukais KUPIEC, 70 g
    2
    19 €
    31,29 €/кг
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Trapučiai su aviečių gabaliukais KUPIEC, 70 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 39,86 €/кг

  • Nealkoholinis alus CORONA CERO, 0,33 l

    Nealkoholinis alus CORONA CERO, 0,33 l

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,61 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekol. jogurtas anan. DOBILAS, 2,5-3,5 %, 125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/кг
    Без глютена Органические продукты

    Ekol. jogurtas anan. DOBILAS, 2,5-3,5 %, 125g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Chalapos paprikos RIMI PLANET, 335/160g
    3
    39 €
    21,19 €/кг

    Chalapos paprikos RIMI PLANET, 335/160g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 30,56 €/кг

  • Gliaudyti migdolai AWAKE, 400 g
    -40%
    3
    28 €
    8,20 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Gliaudyti migdolai AWAKE, 400 g

    5.47 € за шт.

    Цена за единицу: 13,67 €/кг

  • Tamsi bemielė NAMINĖ duona, 320g
    Подходит для вегетарианцев

    Tamsi bemielė NAMINĖ duona, 320g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 4,34 €/кг

  • Pjaustyti morkų šiaudeliai FIT & EASY, 200 g
    0
    65 €
    3,25 €/кг

    Pjaustyti morkų šiaudeliai FIT & EASY, 200 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,95 €/кг

  • Šald. matjes silkių filė be odos NOWACO, 350g
    -40%
    4
    61 €
    13,17 €/кг

    Šald. matjes silkių filė be odos NOWACO, 350g

    7.69 € за шт.

    Цена за единицу: 21,97 €/кг

  • Nealk.alus VOLFAS ENGELMAN, 0,5 %, 0,568 l

    Nealk.alus VOLFAS ENGELMAN, 0,5 %, 0,568 l

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,21 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ramunėlių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 g
    -40%
    0
    15 €
    7,50 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Ramunėlių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 g

    0.25 € за шт.

    Цена за единицу: 12,50 €/кг

  • Džiovintos datulės be kauliukų RIMI, 200 g
    -40%
    1
    29 €
    6,45 €/кг
    Для лучшей жизни

    Džiovintos datulės be kauliukų RIMI, 200 g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 10,75 €/кг

  • Granuliuoti česnakai KOTANYI, 28g
    0
    97 €
    34,64 €/кг

    Granuliuoti česnakai KOTANYI, 28g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 49,64 €/кг

  • Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 200g
    3
    89 €
    19,45 €/кг

    Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 200g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 32,95 €/кг

  • Klasik. traškios lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125g

    Klasik. traškios lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,25 €

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/кг

    Griet. svog. sk. bulv. trašk. ESTRELLA, 180g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,72 €/кг

  • Ek. jogurtas ob., grūd. DOBILAS,2,5-3,5%,125g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/кг
    Без глютена Органические продукты

    Ek. jogurtas ob., grūd. DOBILAS,2,5-3,5%,125g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Kvietiniai minkšti TAKO RIMI PLANET, 240g
    1
    59 €
    6,63 €/кг

    Kvietiniai minkšti TAKO RIMI PLANET, 240g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 9,79 €/кг

  • Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 1,2 kg
    2
    79 €
    2,32 €/кг

    Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 1,2 kg

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,32 €/кг

  • Ekol. migdolų gėrimas be cukr. THE BRIDGE, 1l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    Без глютена без сахара Органические продукты

    Ekol. migdolų gėrimas be cukr. THE BRIDGE, 1l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Dryžuotos sūdytos saulėgrąžų sėklos YES, 150g
    -40%
    1
    16 €
    7,73 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Dryžuotos sūdytos saulėgrąžų sėklos YES, 150g

    1.94 € за шт.

    Цена за единицу: 12,93 €/кг

  • Sūrio skonio saulėgrąžos YES, 150g
    -40%
    1
    16 €
    7,73 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Sūrio skonio saulėgrąžos YES, 150g

    1.94 € за шт.

    Цена за единицу: 12,93 €/кг

  • Eko.aug.kilm.pagrindas maist.r..,250ml
    -25%
    1
    49 €
    5,96 €/л
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Eko.aug.kilm.pagrindas maist.r..,250ml

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/л

  • Ekol. jogurtas su abrik., brašk. AUGA, 125 g
    -25%
    0
    74 €
    5,92 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol. jogurtas su abrik., brašk. AUGA, 125 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 900 g
    0
    99 €
    1,10 €/кг

    Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 900 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,66 €/кг

  • Arbata ETNO ŠILTAS PRISIMINIMAS, 22 pak. 33 g
    -40%
    1
    79 €
    54,24 €/кг

    Arbata ETNO ŠILTAS PRISIMINIMAS, 22 pak. 33 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 90,61 €/кг

  • MOČIUTĖS šviesi ruginė duona AUTENTIŠKOS,450g

    MOČIUTĖS šviesi ruginė duona AUTENTIŠKOS,450g

    1.67 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 3,71 €/кг

  • Ilg. basmati ryžiai RIMI PLANET, 4 x 100 g
    1
    45 €
    3,62 €/кг

    Ilg. basmati ryžiai RIMI PLANET, 4 x 100 g

    2.08 € за шт.

    Цена за единицу: 5,20 €/кг

  • Atšaldyta kiaulienos nugarinė RIMI, 720 g

    Atšaldyta kiaulienos nugarinė RIMI, 720 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 5,54 €/кг

Фильтр

Фильтр