Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Drėk. veid. kremas MARGARITA SENSITIVE 50 ml
    6
    39 €
    127,80 €/л

    Drėk. veid. kremas MARGARITA SENSITIVE 50 ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 159,80 €/л

  • Jautrių dantų pasta su ram., ECODENTA, 100ml
    2
    89 €
    28,90 €/л

    Jautrių dantų pasta su ram., ECODENTA, 100ml

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/л

  • Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 130/68 mm
    -30%
    3
    07 €
    3,07 €/шт.

    Cilindrinė žvakė BOLSIUS TAUPE, 130/68 mm

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/шт.

  • Ekol. obuol. kriauš. ban. tyrelė HIPP, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. obuol. kriauš. ban. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Pien. saldainiai žem.rieš., RIMI GOTINA, 1 kg
    7
    99 €
    7,99 €/кг

    Pien. saldainiai žem.rieš., RIMI GOTINA, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Jogurtas su persik., abrik. JO, 2,5 %, 900 g
    -25%
    1
    87 €
    2,08 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Jogurtas su persik., abrik. JO, 2,5 %, 900 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,77 €/кг

  • Šaltyje džiovinti mangai SUPERGARDEN, 32g
    -40%
    2
    99 €
    93,44 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaltyje džiovinti mangai SUPERGARDEN, 32g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 155,94 €/кг

  • Cukriniai pabarstukai, 80g
    1
    29 €
    16,13 €/кг

    Cukriniai pabarstukai, 80g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 26,88 €/кг

  • Kedrinių pinijų brand. I LOVE ECO, 60 g
    -40%
    2
    75 €
    45,83 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Kedrinių pinijų brand. I LOVE ECO, 60 g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 76,50 €/кг

  • Šaldyt. jūros gėrybių rinkinys NOWACO, 320 g
    -40%
    3
    59 €
    11,22 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaldyt. jūros gėrybių rinkinys NOWACO, 320 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,72 €/кг

  • Kepti MAŽYLIŲ višt. kepsneliai džiūv., 300 g

    Kepti MAŽYLIŲ višt. kepsneliai džiūv., 300 g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 9,30 €/кг

  • Pom.sk.bul.traškučiai SAN DIEGO MegaPack,250g
    2
    69 €
    10,76 €/кг

    Pom.sk.bul.traškučiai SAN DIEGO MegaPack,250g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Gazuotas gėrimas su saldikliais PEPSI MAX, 1l
    0
    99 €
    0,99 €/л
    без сахара

    Gazuotas gėrimas su saldikliais PEPSI MAX, 1l

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Gazuot.gėrimas SANPELLEGRINO CLEMENTINA,0,33l
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Gazuot.gėrimas SANPELLEGRINO CLEMENTINA,0,33l

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Šiukšlių maišai, arom. CLERIT, 60 l, 15 vnt.
    -50%
    1
    39 €
    0,09 €/шт.

    Šiukšlių maišai, arom. CLERIT, 60 l, 15 vnt.

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,19 €/шт.

  • Šiukšlių maišai, arom. CLERIT, 35 l, 20 vnt.
    -50%
    0
    99 €
    0,05 €/шт.

    Šiukšlių maišai, arom. CLERIT, 35 l, 20 vnt.

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,10 €/шт.

  • Vištien. šniceliai su tr. paniruote VP, 180 g

    Vištien. šniceliai su tr. paniruote VP, 180 g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Sūrūs krekeriai MINI GAIDELIS KLASIKA, 70 g
    0
    69 €
    9,86 €/кг

    Sūrūs krekeriai MINI GAIDELIS KLASIKA, 70 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,14 €/кг

  • Limonadas SAN PELLEGRINO CHINOTTO, 0,33 l
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Limonadas SAN PELLEGRINO CHINOTTO, 0,33 l

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Lęšių užkandis ME2U su jūros druska, 65 g
    1
    39 €
    21,38 €/кг

    Lęšių užkandis ME2U su jūros druska, 65 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 30,62 €/кг

  • Išspaudžiama tyrelė su brašk. SEMPER, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/кг

    Išspaudžiama tyrelė su brašk. SEMPER, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su moliūg. DESĖ, 200 g
    -30%
    1
    53 €
    7,65 €/кг

    Silkių filė gabaliukai su moliūg. DESĖ, 200 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Ryklinių šamų f., prid.vandens Northland 800g
    -40%
    3
    75 €
    4,69 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC
    Хорошая цена каждый день

    Ryklinių šamų f., prid.vandens Northland 800g

    6.25 € за шт.

    Цена за единицу: 7,81 €/кг

  • Vyr.plauk. šampūnas NIVEA POWER STRONG, 250ml
    3
    39 €
    13,56 €/л

    Vyr.plauk. šampūnas NIVEA POWER STRONG, 250ml

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,16 €/л

  • Kramt Šunims Pedigree Jumbone L, 180g
    1
    88 €
    8,95 €/кг

    Kramt Šunims Pedigree Jumbone L, 180g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,76 €/кг

  • Vyr. dušo želė NIVEA MEN ACTIVE CLEAN, 250ml
    3
    09 €
    12,36 €/л

    Vyr. dušo želė NIVEA MEN ACTIVE CLEAN, 250ml

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,76 €/л

  • Pusryčių mišinys AWAKE, 150 g
    -40%
    0
    89 €
    5,93 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Pusryčių mišinys AWAKE, 150 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,93 €/кг

  • Skrudinti javainiai su braškėmis RIMI, 375 g
    2
    05 €
    5,47 €/кг

    Skrudinti javainiai su braškėmis RIMI, 375 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,91 €/кг

  • Malta kava PUPA, skardinėje, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/кг

    Malta kava PUPA, skardinėje, 250 g

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 47,96 €/кг

  • Kavos kapsulės DOLCE GUSTO LUNGO, 16 x 5,6 g
    5
    81 €
    0,36 €/шт.

    Kavos kapsulės DOLCE GUSTO LUNGO, 16 x 5,6 g

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,53 €/шт.

  • Vytinta jautienos BERNŲ dešra, a.r., 200g
    4
    89 €
    24,45 €/кг

    Vytinta jautienos BERNŲ dešra, a.r., 200g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,95 €/кг

  • Geriamoji bananų, obuolių tyrė SEMPER, 90 ml
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/кг

    Geriamoji bananų, obuolių tyrė SEMPER, 90 ml

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (gelt.), 10g
    1
    05 €
    105,00 €/кг

    Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (gelt.), 10g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 175,00 €/кг

  • Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (raud.), 10g
    1
    05 €
    105,00 €/кг

    Gel. maistiniai dažai DR.OETKER (raud.), 10g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 175,00 €/кг

  • Kons.š.ėd.,kalakut.,mork. PEDIGREE,4vnt.x100g
    1
    75 €
    4,37 €/кг

    Kons.š.ėd.,kalakut.,mork. PEDIGREE,4vnt.x100g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,72 €/кг

  • Mangų glotnutis SUN365, 250ml
    Для лучшей жизни

    Mangų glotnutis SUN365, 250ml

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 7,96 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekolog. saulėgrąžų brand. ALVO ORGANIC, 350g
    -40%
    1
    79 €
    5,11 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekolog. saulėgrąžų brand. ALVO ORGANIC, 350g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,54 €/кг

  • Cukranendrių cukrus DARK MUSCOVADO,500g
    2
    09 €
    4,18 €/кг

    Cukranendrių cukrus DARK MUSCOVADO,500g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,30 €/кг

  • Kačių meškerės su plunksnomis AKINU III
    6
    69 €
    6,69 €/шт.

    Kačių meškerės su plunksnomis AKINU III

    7.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,59 €/шт.

  • Alyvuogių aliejus GRANFRUTTATO, 500ml
    10
    49 €
    20,98 €/л
    Для лучшей жизни

    Alyvuogių aliejus GRANFRUTTATO, 500ml

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,98 €/л

Фильтр

Фильтр