Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekol. obuol. ban. tyr. HIPP BIO, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. obuol. ban. tyr. HIPP BIO, 4 mėn, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Kalakutienos kepenėlių paštetas, a. r., 150 g

    Kalakutienos kepenėlių paštetas, a. r., 150 g

    0.83 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 5,53 €/кг

  • Apelsinų sultys PFANNER, 100 %, 2 l
    3
    89 €
    1,95 €/л

    Apelsinų sultys PFANNER, 100 %, 2 l

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 2,80 €/л

  • Gazuotas agrastų skonio gėrimas RASA, 2 l
    1
    19 €
    0,60 €/л

    Gazuotas agrastų skonio gėrimas RASA, 2 l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Šampūnas SYOSS Repair 440ml
    5
    09 €
    11,57 €/л

    Šampūnas SYOSS Repair 440ml

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,02 €/л

  • Akių makiažo valiklis dvejop.pov. NIVEA,125ml
    5
    99 €
    47,92 €/л

    Akių makiažo valiklis dvejop.pov. NIVEA,125ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 63,92 €/л

  • Vyriška dušo želė NIVEA SENSITIVE, 250ml
    3
    09 €
    12,36 €/л

    Vyriška dušo želė NIVEA SENSITIVE, 250ml

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,76 €/л

  • Energinis gėrimas RED BULL SUGARFREE, 0,355l
    1
    59 €
    4,48 €/л

    Energinis gėrimas RED BULL SUGARFREE, 0,355l

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Skrudintos saulėgrąžos MOGYI, 150g
    -40%
    1
    05 €
    7,00 €/кг
    Для лучшей жизни

    Skrudintos saulėgrąžos MOGYI, 150g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 11,67 €/кг

  • Silpnai sūd. silkių filė aliejuje DESĖ, 700 g
    -30%
    4
    05 €
    8,27 €/кг

    Silpnai sūd. silkių filė aliejuje DESĖ, 700 g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,82 €/кг

  • Kramt. Šunims Pedigree Rodeo, 4vnt, 70g
    0
    88 €
    12,57 €/кг

    Kramt. Šunims Pedigree Rodeo, 4vnt, 70g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 19,29 €/кг

  • Vaisinė arbata LOYD SUNNY ORANGE, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Vaisinė arbata LOYD SUNNY ORANGE, 40 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Itališkos picos paplotis, 100g
    Подходит для вегетарианцев

    Itališkos picos paplotis, 100g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 10,90 €/кг

  • Žirnių dešrelės WELL WELL, 200 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Žirnių dešrelės WELL WELL, 200 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Guminukai HARIBO STARMIX, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/кг

    Guminukai HARIBO STARMIX, 175 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,94 €/кг

  • Dryžuotos kepintos saulėgrąžos YES, 150 g
    -40%
    1
    07 €
    7,13 €/кг
    Для лучшей жизни

    Dryžuotos kepintos saulėgrąžos YES, 150 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Stikliniai makaronai SALLING, 100 g
    0
    95 €
    9,50 €/кг

    Stikliniai makaronai SALLING, 100 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Saldainiai GAIDELIS / KAR KAR, 1 kg
    7
    69 €
    7,69 €/кг

    Saldainiai GAIDELIS / KAR KAR, 1 kg

    10.99 € за кг

    Цена за единицу: 10,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Ekol. 3 grūdų košė RŪDOLFS su vais. nuo 4 mėn
    -30%
    1
    25 €
    11,36 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekol. 3 grūdų košė RŪDOLFS su vais. nuo 4 mėn

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,27 €/кг

  • Sūd. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g
    -30%
    2
    09 €
    20,90 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Sūd. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • GAMTOS pasukų jogurtas su mėlyn., 1,2%, 900 g
    -25%
    1
    79 €
    1,99 €/кг
    "Без лактозы " Для лучшей жизни

    GAMTOS pasukų jogurtas su mėlyn., 1,2%, 900 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,66 €/кг

  • Baltojo šokolado skonio glajus, 100g
    1
    55 €
    15,50 €/кг

    Baltojo šokolado skonio glajus, 100g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,90 €/кг

  • Ak.mak. valiklis alav.eks., MARGARITA, 150ml
    3
    79 €
    25,27 €/л

    Ak.mak. valiklis alav.eks., MARGARITA, 150ml

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 31,93 €/л

  • Kepintos, sūdytos moliūgų sėklos SĖKMĖS, 200g
    -40%
    2
    45 €
    12,25 €/кг

    Kepintos, sūdytos moliūgų sėklos SĖKMĖS, 200g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 20,45 €/кг

  • Jautien. liežuv. užkandėlė MARMALUZI, 190 g
    -30%
    1
    53 €
    8,05 €/кг

    Jautien. liežuv. užkandėlė MARMALUZI, 190 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Višt. daržovių košė MARMALUZI, 8 mėn, 190 g
    -30%
    1
    39 €
    7,32 €/кг

    Višt. daržovių košė MARMALUZI, 8 mėn, 190 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Barbekiu skonio padažas HELLMANN'S, 430 ml
    2
    85 €
    6,63 €/л

    Barbekiu skonio padažas HELLMANN'S, 430 ml

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,51 €/л

  • Drėk.veid.kūn.rank. kremas NIVEA SOFT, 75ml
    3
    69 €
    49,20 €/л

    Drėk.veid.kūn.rank. kremas NIVEA SOFT, 75ml

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 71,87 €/л

  • Ekol. darž. kalak. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g
    -30%
    2
    09 €
    9,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. darž. kalak. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Jogurtas fig.gvaj. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g
    -25%
    1
    04 €
    4,16 €/кг

    Jogurtas fig.gvaj. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Šald. krevetės R SEAFOOD, ASC, 31/40, 300 g
    -40%
    4
    79 €
    15,97 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Šald. krevetės R SEAFOOD, ASC, 31/40, 300 g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,63 €/кг

  • Avalynės dezodorantas TRI-BIO, 210ml
    3
    59 €
    17,10 €/л

    Avalynės dezodorantas TRI-BIO, 210ml

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 24,71 €/л

  • Baltoji arbata BALTAS ANGELAS, 50 g
    -40%
    2
    15 €
    43,00 €/кг

    Baltoji arbata BALTAS ANGELAS, 50 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 71,80 €/кг

  • Ekol.nerafin.kokosų aliejus AMRITA, 200ml
    2
    25 €
    12,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol.nerafin.kokosų aliejus AMRITA, 200ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 21,06 €/кг

  • Veido prausiklis KILIG WOMAN, 250 ml
    4
    49 €
    17,96 €/л

    Veido prausiklis KILIG WOMAN, 250 ml

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,96 €/л

  • Oro gaiv.nam. AREON BLACK G.Amb.,85ml
    -30%
    6
    99 €
    82,24 €/л

    Oro gaiv.nam. AREON BLACK G.Amb.,85ml

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 117,53 €/л

  • Oro gaiv.nam. AREON BLACK Vanilla, 85ml
    -30%
    6
    99 €
    82,24 €/л

    Oro gaiv.nam. AREON BLACK Vanilla, 85ml

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 117,53 €/л

  • Dušo želė vyrams NIVEA MEN FRESH KICK 500ml
    5
    09 €
    10,18 €/л

    Dušo želė vyrams NIVEA MEN FRESH KICK 500ml

    6.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,78 €/л

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,3d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/шт.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NEUTRO,3d.

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Mišinys su tropiniais vaisiais ARIMEX, 200g
    -40%
    2
    03 €
    10,15 €/кг

    Mišinys su tropiniais vaisiais ARIMEX, 200g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,95 €/кг

Фильтр

Фильтр