Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Barbekiu skonio padažas HELLMANN'S, 430 ml
    2
    85 €
    6,63 €/л

    Barbekiu skonio padažas HELLMANN'S, 430 ml

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,51 €/л

  • Silkių filė pomidorų padaže NORTHLAND, 240 g
    -30%
    1
    95 €
    8,13 €/кг

    Silkių filė pomidorų padaže NORTHLAND, 240 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Dantų pasta PARODONTAX CLASSIC, 75 ml
    4
    29 €
    57,20 €/л

    Dantų pasta PARODONTAX CLASSIC, 75 ml

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 74,53 €/л

  • Nealkoholinis rožinis vynas 0, 0,75 l
    2
    79 €
    3,72 €/л

    Nealkoholinis rožinis vynas 0, 0,75 l

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,32 €/л

  • Dantų šepetėlis SENSODYNE DEEP CLEAN, 1vnt.
    3
    39 €
    3,39 €/шт.

    Dantų šepetėlis SENSODYNE DEEP CLEAN, 1vnt.

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,49 €/шт.

  • Kokosų skonio sausainiai SELGA, 180 g
    0
    69 €
    3,83 €/кг

    Kokosų skonio sausainiai SELGA, 180 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROSTIES, 330 g
    2
    79 €
    8,45 €/кг

    Sausi pusryčiai KELLOGG'S FROSTIES, 330 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,09 €/кг

  • Kedrinių pinijų brand. I LOVE ECO, 60 g
    -40%
    2
    75 €
    45,83 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Kedrinių pinijų brand. I LOVE ECO, 60 g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 76,50 €/кг

  • Žalioji arbata THE ISLAND OF TEA, 100 g
    -40%
    3
    47 €
    34,70 €/кг

    Žalioji arbata THE ISLAND OF TEA, 100 g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 57,90 €/кг

  • Namų kvepalai AREON PEONY, 85 ml
    -30%
    7
    69 €
    7,69 €/шт.

    Namų kvepalai AREON PEONY, 85 ml

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,99 €/шт.

  • Žolel. arbata ETNO IMUNINEI SISTEMAI, 30 g
    -40%
    1
    91 €
    63,67 €/кг

    Žolel. arbata ETNO IMUNINEI SISTEMAI, 30 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 106,33 €/кг

  • Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NERO, 4 d.
    -40%
    2
    39 €
    2,39 €/шт.

    Mot. pėdkelnės IMMAGINE MARLEN 40, NERO, 4 d.

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Ekol. obuol. ban. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 190 g
    -30%
    1
    88 €
    9,89 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. obuol. ban. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 190 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,16 €/кг

  • Gazuot.gėrimas SANPELLEGRINO CLEMENTINA,0,33l
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Gazuot.gėrimas SANPELLEGRINO CLEMENTINA,0,33l

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su jautiena, nuo 6 mėn
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su jautiena, nuo 6 mėn

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su vištiena, nuo 6 mėn
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/кг
    Без глютена Органические продукты

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su vištiena, nuo 6 mėn

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,18 €/кг

  • Vištien. šniceliai su tr. paniruote VP, 180 g

    Vištien. šniceliai su tr. paniruote VP, 180 g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Jog. GRAIKIŠKA AMFORA, su brašk. 3,1 %, 370 g
    -25%
    1
    64 €
    4,43 €/кг

    Jog. GRAIKIŠKA AMFORA, su brašk. 3,1 %, 370 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,92 €/кг

  • Ekologiška aštri kario sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/кг
    Органические продукты Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ekologiška aštri kario sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Skalbinių minkštiklis FRESH SALLING, 1 l
    1
    79 €
    1,79 €/л

    Skalbinių minkštiklis FRESH SALLING, 1 l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/л

  • Sūris su kmynais RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    Sūris su kmynais RITA DIRVINIENĖ, 300 g

    4.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Raud. apels. ir cinam. sk. arbata LOYD, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Raud. apels. ir cinam. sk. arbata LOYD, 40 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Gaz. kakt. cit. sk. gėrimas su sald. RASA, 2l
    1
    19 €
    0,60 €/л

    Gaz. kakt. cit. sk. gėrimas su sald. RASA, 2l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Ekol. obuol. banan. uogų tyrelė HIPP, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. obuol. banan. uogų tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Ekol. kriauš. banan. kivių tyrelė HIPP, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kriauš. banan. kivių tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Virta  daktariška dešra EKSTRA A.r.,600g

    Virta daktariška dešra EKSTRA A.r.,600g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 5,82 €/кг

  • Juod. serb. uogų tyrė su pip. MASHIE, 160 ml
    -40%
    2
    81 €
    17,56 €/кг

    Juod. serb. uogų tyrė su pip. MASHIE, 160 ml

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 29,31 €/кг

  • Juodieji pipirai KOTANYI malūnėlyje, 41g
    2
    85 €
    79,17 €/кг

    Juodieji pipirai KOTANYI malūnėlyje, 41g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 113,61 €/кг

  • Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAPPUCCINO, 186,4 g
    6
    99 €
    0,87 €/шт.

    Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAPPUCCINO, 186,4 g

    10.15 € за шт.

    Цена за единицу: 1,27 €/шт.

  • Paakių gelis KILIG WOMAN VITAMIN C, 15ml
    7
    79 €
    519,33 €/л

    Paakių gelis KILIG WOMAN VITAMIN C, 15ml

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 866,00 €/л

  • Saldainiai MAMBA, 27,5g
    0
    33 €
    12,69 €/кг

    Saldainiai MAMBA, 27,5g

    0.42 € за шт.

    Цена за единицу: 16,15 €/кг

  • Anona, 1vnt
    1
    79 €
    1,79 €/шт.
    Для лучшей жизни

    Anona, 1vnt

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,39 €/шт.

  • Jogurtas su vyšnių gab. SMILGA, 3,3 %, 380 g
    -25%
    1
    64 €
    4,32 €/кг

    Jogurtas su vyšnių gab. SMILGA, 3,3 %, 380 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,76 €/кг

  • Itališkos salotos KOTANYI, 13g
    0
    87 €
    66,92 €/кг

    Itališkos salotos KOTANYI, 13g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 96,15 €/кг

  • WC val-gaiv. Bref DeLuxe Magnolia 3x50g
    4
    49 €
    29,93 €/кг

    WC val-gaiv. Bref DeLuxe Magnolia 3x50g

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,93 €/кг

  • Spagečiai GINTARINIAI, 400 g
    0
    78 €
    1,95 €/кг

    Spagečiai GINTARINIAI, 400 g

    0.98 € за шт.

    Цена за единицу: 2,45 €/кг

  • Jogurtas su braškėmis BIFI ACTIVE, 2 %, 360 g
    -25%
    1
    09 €
    3,03 €/кг

    Jogurtas su braškėmis BIFI ACTIVE, 2 %, 360 g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,03 €/кг

  • Ekol. avižinių dribsnių košė HOLLE, 250 g
    -30%
    3
    21 €
    12,84 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. avižinių dribsnių košė HOLLE, 250 g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 18,36 €/кг

  • Karštai rūk. kalak. krūtinėlė Ypatingoji,300g

    Karštai rūk. kalak. krūtinėlė Ypatingoji,300g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 5,79 €

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/кг

    Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 18,08 €/кг

Фильтр

Фильтр