Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekol. put. arbata ACALA SPRITZ SYLE, 0,75 l
    7
    99 €
    10,65 €/л
    Органические продукты

    Ekol. put. arbata ACALA SPRITZ SYLE, 0,75 l

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,32 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Gaz. gaivusis gėrimas COCA-COLA, 4 x 1,5 l
    4
    99 €
    0,83 €/л

    Gaz. gaivusis gėrimas COCA-COLA, 4 x 1,5 l

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,67 €/л

    Депозит за тару: 0,40 €

  • Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 400 g
    0
    68 €
    1,70 €/кг

    Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 400 g

    0.98 € за шт.

    Цена за единицу: 2,45 €/кг

  • Vynuogių sėklų aliejus RIMI rafinuotas, 1 l
    7
    99 €
    7,99 €/л

    Vynuogių sėklų aliejus RIMI rafinuotas, 1 l

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,99 €/л

  • Sultys Imunitetas SUN365,60ml

    Sultys Imunitetas SUN365,60ml

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 26,50 €/л

  • Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 20 x 1,5 g
    -40%
    0
    99 €
    33,00 €/кг

    Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 20 x 1,5 g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 55,00 €/кг

  • Vaik. dantų pasta morkų ekst., ECODENTA, 75ml
    2
    69 €
    35,87 €/л

    Vaik. dantų pasta morkų ekst., ECODENTA, 75ml

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 45,20 €/л

  • Balzamas SYOSS Repair 440ml
    4
    99 €
    11,34 €/л

    Balzamas SYOSS Repair 440ml

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,02 €/л

  • Dūmo sk. silkių filė aliejuje RIMI SMART,240g
    -30%
    0
    73 €
    4,17 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Dūmo sk. silkių filė aliejuje RIMI SMART,240g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Avižų košė su kriauš. dž. slyv. SEMPER, 120 g
    -30%
    1
    46 €
    12,17 €/кг
    "Без лактозы " Без молока

    Avižų košė su kriauš. dž. slyv. SEMPER, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Jogurtas av. gran. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g
    -25%
    1
    04 €
    4,16 €/кг

    Jogurtas av. gran. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Eko. vanil. jogurtas be lakt. BIOS, 3,1% 200g
    -25%
    1
    19 €
    5,95 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    Eko. vanil. jogurtas be lakt. BIOS, 3,1% 200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Jogurtas fig.gvaj. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g
    -25%
    1
    76 €
    3,52 €/кг

    Jogurtas fig.gvaj. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,70 €/кг

  • Minkštinamasis pėdų kremas MARGARITA, 75ml
    2
    15 €
    28,67 €/л

    Minkštinamasis pėdų kremas MARGARITA, 75ml

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 35,87 €/л

  • Vaisinė tyrelė su aviet. SEMPER, 6 mėn, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/кг

    Vaisinė tyrelė su aviet. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL, 100 vnt.
    -40%
    5
    09 €
    25,45 €/кг

    Juodoji arbata LIPTON YELLOW LABEL, 100 vnt.

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 42,45 €/кг

  • Balt. jogurtas su j. serbent. VALIO,0,6%,200g
    -25%
    1
    09 €
    5,45 €/кг

    Balt. jogurtas su j. serbent. VALIO,0,6%,200g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 7,25 €/кг

  • Sūd. atl. silkių filė be aliejaus RIMI, 150 g
    -30%
    1
    04 €
    6,93 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Sūd. atl. silkių filė be aliejaus RIMI, 150 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,93 €/кг

  • Drėk. ton. kaukė su žal. arbatos ekstr. EKEL
    1
    09 €
    1,09 €/шт.

    Drėk. ton. kaukė su žal. arbatos ekstr. EKEL

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 1,65 €/шт.

  • Atl.silkių filė be aliej. su žol. ZIGMAS,190g
    -30%
    1
    88 €
    9,89 €/кг

    Atl.silkių filė be aliej. su žol. ZIGMAS,190g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,16 €/кг

  • Maitinamasis rankų kremas MARGARITA, 75ml
    2
    45 €
    32,67 €/л

    Maitinamasis rankų kremas MARGARITA, 75ml

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 41,20 €/л

  • Tual. valom. kubeliai BREF DUO-CUBES, 2x50g
    3
    79 €
    37,90 €/кг

    Tual. valom. kubeliai BREF DUO-CUBES, 2x50g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,90 €/кг

  • Dubenėlis LUMINARC STACK, 23cm
    -30%
    5
    17 €
    5,17 €/шт.

    Dubenėlis LUMINARC STACK, 23cm

    7.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,39 €/шт.

  • Nesmulk. tunas alyvuogių aliejuje CALVO, 160g
    3
    59 €
    22,44 €/кг
    Для лучшей жизни

    Nesmulk. tunas alyvuogių aliejuje CALVO, 160g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,19 €/кг

  • Padažas su česnak., žolel. HELLMANN'S, 250 ml
    2
    09 €
    8,36 €/л

    Padažas su česnak., žolel. HELLMANN'S, 250 ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/л

  • Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT, 160 g
    5
    81 €
    0,36 €/шт.

    Kavos kaps. DOLCE GUSTO CAFE AU LAIT, 160 g

    8.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,53 €/шт.

  • Juodoji arbata LIPTON EARL GREY, 25 vnt.
    -40%
    1
    85 €
    48,68 €/кг

    Juodoji arbata LIPTON EARL GREY, 25 vnt.

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 81,32 €/кг

  • Virtas kiaulienos paštetas, a.r., 300 g

    Virtas kiaulienos paštetas, a.r., 300 g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Rafinuotas kokosų aliejus RIMI PLANET, 500ml
    3
    59 €
    7,80 €/л

    Rafinuotas kokosų aliejus RIMI PLANET, 500ml

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/л

  • Lietiniai su vištienos ir sūrio įdaru, 400 g

    Lietiniai su vištienos ir sūrio įdaru, 400 g

    3.39 € за шт.
    Обычная цена: 4,29 €

    Цена за единицу: 8,47 €/кг

  • Itališka apkepėlė su kumpiu, 120 g
    Хорошая цена каждый день

    Itališka apkepėlė su kumpiu, 120 g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 0,95 €

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

  • Ekol. apelsinų sultys SALLING EKO, 1 l
    1
    99 €
    1,99 €/л
    Органические продукты

    Ekol. apelsinų sultys SALLING EKO, 1 l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Šaldyta atlantinių menkių malta mėsa, 450 g
    -40%
    2
    87 €
    6,38 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaldyta atlantinių menkių malta mėsa, 450 g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,64 €/кг

  • Vafliniai vamzdeliai su kokos.SELGA, 160 g
    1
    75 €
    10,94 €/кг

    Vafliniai vamzdeliai su kokos.SELGA, 160 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 13,69 €/кг

  • KAIMIŠKA silkių filė NORVELITA, 600 g
    -30%
    4
    19 €
    6,98 €/кг

    KAIMIŠKA silkių filė NORVELITA, 600 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Skalbimo kapsulės CLERIT UNIVERSAL, 20 vnt.
    5
    09 €
    0,25 €/шт.

    Skalbimo kapsulės CLERIT UNIVERSAL, 20 vnt.

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,28 €/шт.

  • Skalbimo kapsulės CLERIT COLOR, 20 vnt
    5
    09 €
    0,25 €/шт.

    Skalbimo kapsulės CLERIT COLOR, 20 vnt

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,28 €/шт.

  • Vyr. rutulinis dezodorantas NIVEA FRESH, 50ml
    3
    79 €
    75,80 €/л

    Vyr. rutulinis dezodorantas NIVEA FRESH, 50ml

    5.15 € за шт.

    Цена за единицу: 103,00 €/л

  • Dantų pasta ECODENTA EXTRA BLACK WHITE,100ml
    4
    09 €
    40,90 €/л

    Dantų pasta ECODENTA EXTRA BLACK WHITE,100ml

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 51,90 €/л

  • Šunų ėdalas su jaut. NUTRIBALANCE,1240g
    2
    19 €
    1,77 €/кг

    Šunų ėdalas su jaut. NUTRIBALANCE,1240g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 1,98 €/кг

Фильтр

Фильтр