Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Atl. silkių filė su spanguolėmis EDEGA, 200 g
    -30%
    2
    30 €
    11,50 €/кг

    Atl. silkių filė su spanguolėmis EDEGA, 200 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,45 €/кг

  • Šokoladiniai saldainiai PERGALĖ BRANDY, 190g
    3
    09 €
    16,26 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Šokoladiniai saldainiai PERGALĖ BRANDY, 190g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 23,63 €/кг

  • Saldainiai PERGALĖ CHERRY LIQUEUR, 190g
    3
    09 €
    16,26 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Saldainiai PERGALĖ CHERRY LIQUEUR, 190g

    4.46 € за шт.

    Цена за единицу: 23,47 €/кг

  • Karšt.rūk.kalakuto krūtin. PIPIRINĖ,a.r., 1kg

    Karšt.rūk.kalakuto krūtin. PIPIRINĖ,a.r., 1kg

    15.49 € за кг
    Обычная цена: 21,99 €

    Цена за единицу: 15,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Vaik. kūn .praus. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    2
    29 €
    9,16 €/л

    Vaik. kūn .praus. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/л

  • JUBILIEJINĖ silkių filė DESĖ, 480 g
    -30%
    2
    79 €
    5,81 €/кг

    JUBILIEJINĖ silkių filė DESĖ, 480 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Karališkasis mišinys RIMI, 150g
    -40%
    1
    77 €
    11,80 €/кг

    Karališkasis mišinys RIMI, 150g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

  • Rūk.kiaul.sk.bulv. košė MAGGI 5 MINUTES, 53g
    1
    19 €
    22,45 €/кг

    Rūk.kiaul.sk.bulv. košė MAGGI 5 MINUTES, 53g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 37,55 €/кг

  • Barbekių skonio riešutai JĖGA, 200 g
    -40%
    0
    95 €
    4,75 €/кг

    Barbekių skonio riešutai JĖGA, 200 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Karštai rūkyta Krokuvos dešra BIOVELA,400g
    2
    69 €
    6,72 €/кг

    Karštai rūkyta Krokuvos dešra BIOVELA,400g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,72 €/кг

  • Ekol. pieniška košė su banan. HIPP BIO, 190 g
    -30%
    1
    88 €
    9,89 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. pieniška košė su banan. HIPP BIO, 190 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,16 €/кг

  • Šokolado skonio mini vafliai SELGA, 250 g
    2
    25 €
    9,00 €/кг

    Šokolado skonio mini vafliai SELGA, 250 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,16 €/кг

  • Higienin.įklotai Libresse Protect.,24vnt
    2
    09 €
    0,09 €/шт.

    Higienin.įklotai Libresse Protect.,24vnt

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,10 €/шт.

  • Vyr.pl. šampūnas nuo pl., NIVEA POWER, 250ml
    3
    39 €
    13,56 €/л

    Vyr.pl. šampūnas nuo pl., NIVEA POWER, 250ml

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,16 €/л

  • Sumuštinis su vištienos kebabu MEGA, 255 g

    Sumuštinis su vištienos kebabu MEGA, 255 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,37 €/кг

  • Virtos KLAIPĖDOS pien. dešrelės, a.r., 300g

    Virtos KLAIPĖDOS pien. dešrelės, a.r., 300g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Žvakės BOLSIUS, granatų kvapo, 18 vnt.
    -30%
    2
    09 €
    2,09 €/шт.

    Žvakės BOLSIUS, granatų kvapo, 18 vnt.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/шт.

  • Desertinio glajaus pieštukai, 76g
    1
    95 €
    25,66 €/кг

    Desertinio glajaus pieštukai, 76g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 43,29 €/кг

  • Ruošinys vištienai su česn., MAGGI IDEA, 30 g
    0
    83 €
    27,67 €/кг

    Ruošinys vištienai su česn., MAGGI IDEA, 30 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 46,33 €/кг

  • Apsaug.lūpų pieštuk.MARGARITA KAKĖS MAKĖS, 4g
    3
    29 €
    822,50 €/кг

    Apsaug.lūpų pieštuk.MARGARITA KAKĖS MAKĖS, 4g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1047,50 €/кг

  • Naktinis kremas nuo raukšlių NIVEA Q10, 50ml
    11
    99 €
    239,80 €/л

    Naktinis kremas nuo raukšlių NIVEA Q10, 50ml

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 399,80 €/л

  • Plaut., pjaust. salotos ICEBERG, 200g
    0
    99 €
    4,95 €/кг
    Для лучшей жизни

    Plaut., pjaust. salotos ICEBERG, 200g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Latekso pirštinės VIGO, M, 100 vnt
    -50%
    4
    09 €
    0,04 €/шт.

    Latekso pirštinės VIGO, M, 100 vnt

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 0,08 €/шт.

  • Ekol. avižų bat. su brašk. ob. ORGANIX, 23 g
    -30%
    1
    11 €
    48,26 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. avižų bat. su brašk. ob. ORGANIX, 23 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 69,13 €/кг

  • Malta kava LAVAZZA DECAFFEINATO, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/кг

    Malta kava LAVAZZA DECAFFEINATO, 250 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,96 €/кг

  • Kuk., avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 500 g
    1
    59 €
    3,18 €/кг
    Без глютена

    Kuk., avinž. makaronai SALLING FUSILLI, 500 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Metalinis šveistukas CLERIT, 3 vnt.
    -50%
    0
    49 €
    0,16 €/шт.

    Metalinis šveistukas CLERIT, 3 vnt.

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,33 €/шт.

  • Ekol. jogurtas su slyv. DOBILAS, 3,1 %, 300 g
    -25%
    1
    64 €
    5,47 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. jogurtas su slyv. DOBILAS, 3,1 %, 300 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,30 €/кг

  • Ekol. darž. sriuba MINESTRONE ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/кг
    Органические продукты Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ekol. darž. sriuba MINESTRONE ACTIVUS, 400 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Šiukšlių maišai su virvele 120L,10 vnt.
    -50%
    0
    94 €
    0,09 €/шт.

    Šiukšlių maišai su virvele 120L,10 vnt.

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,19 €/шт.

  • Grietinės skon. trašk. rugin. duonelės, 150g

    Grietinės skon. trašk. rugin. duonelės, 150g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,55 €

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Rankų kremas su šaltalankiais MARGARITA, 75ml
    2
    45 €
    32,67 €/л

    Rankų kremas su šaltalankiais MARGARITA, 75ml

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 41,20 €/л

  • Vyt. š. žydr. merlangai BEER CLUB CLASSIC,36g
    -30%
    1
    18 €
    32,78 €/кг

    Vyt. š. žydr. merlangai BEER CLUB CLASSIC,36g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 46,94 €/кг

  • Šunų kramt., PEDIGREE DENTASTIX, 7vnt., 270g
    3
    11 €
    11,52 €/кг

    Šunų kramt., PEDIGREE DENTASTIX, 7vnt., 270g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,74 €/кг

  • Dubenėlis LUMINARC STACK, 20cm
    -30%
    3
    84 €
    3,84 €/шт.

    Dubenėlis LUMINARC STACK, 20cm

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,49 €/шт.

  • Geltonieji kiviai, 500 g
    1
    89 €
    3,78 €/кг
    Для лучшей жизни

    Geltonieji kiviai, 500 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,98 €/кг

  • Vaik.šamp. žem.kv. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    3
    29 €
    13,16 €/л

    Vaik.šamp. žem.kv. MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,76 €/л

  • Sausainiai su spanguolėmis BALVITEN, 130 g
    2
    05 €
    15,77 €/кг
    Без глютена

    Sausainiai su spanguolėmis BALVITEN, 130 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

  • Šald. virtos krevetės, MSC, 100/150, 270 g
    -40%
    4
    49 €
    16,63 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Šald. virtos krevetės, MSC, 100/150, 270 g

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 27,74 €/кг

  • Ek. jogurtas be lakt. su fig. BIOS, 3,1%,370g
    -25%
    1
    72 €
    4,65 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Органические продукты

    Ek. jogurtas be lakt. su fig. BIOS, 3,1%,370g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,19 €/кг

Фильтр

Фильтр