Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Jogurtas vyšn.van. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g
    -25%
    1
    04 €
    4,16 €/кг

    Jogurtas vyšn.van. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Pievagrybių sriuba su skrebučiais MAGGI, 14g
    0
    47 €
    33,57 €/кг

    Pievagrybių sriuba su skrebučiais MAGGI, 14g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 56,43 €/кг

  • Jogurtas su pers., dribs. ACTIVIA, 2,6%, 480g
    -25%
    2
    54 €
    5,29 €/кг

    Jogurtas su pers., dribs. ACTIVIA, 2,6%, 480g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,06 €/кг

  • Makaronų sriuba aštr. višt. sk. MAGGI, 59,2 g
    0
    52 €
    8,81 €/кг

    Makaronų sriuba aštr. višt. sk. MAGGI, 59,2 g

    0.87 € за шт.

    Цена за единицу: 14,75 €/кг

  • Vaisinė arbata RIMI SMART, 40 g
    -40%
    0
    29 €
    7,25 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Vaisinė arbata RIMI SMART, 40 g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Universalus kremas NIVEA CREME, 75ml
    2
    85 €
    38,00 €/л

    Universalus kremas NIVEA CREME, 75ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 50,53 €/л

  • Nesmulkintas tunas savo sultyse CALVO, 160 g
    3
    59 €
    32,05 €/кг
    Для лучшей жизни

    Nesmulkintas tunas savo sultyse CALVO, 160 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 40,09 €/кг

  • Ek. arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA TRADIT., 1l
    2
    89 €
    2,89 €/л
    Органические продукты

    Ek. arb. gėrimas SUN365 KOMBUCHA TRADIT., 1l

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,69 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Švelniai parūkytos dešrelės 370g

    Švelniai parūkytos dešrelės 370g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 6,19 €/кг

  • Gaz.gėrimas su apelsinais SP NATURALI, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/л

    Gaz.gėrimas su apelsinais SP NATURALI, 330ml

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Gaiv. gėr. PIN. & PASS. FRUIT SUN365, 750 ml
    4
    79 €
    6,39 €/л

    Gaiv. gėr. PIN. & PASS. FRUIT SUN365, 750 ml

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,65 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • S. pašaras PURINA ONE katėms su kalak., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/кг

    S. pašaras PURINA ONE katėms su kalak., 750 g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,05 €/кг

  • Veido šveitiklis agurk.ekst., MARGARITA, 75ml
    3
    59 €
    47,87 €/л

    Veido šveitiklis agurk.ekst., MARGARITA, 75ml

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 59,87 €/л

  • Želatinos lapeliai, 10g
    1
    09 €
    109,00 €/кг

    Želatinos lapeliai, 10g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 189,00 €/кг

  • Avižų košė su obuoliais SEMPER, 6 mėn, 120 g
    -30%
    1
    46 €
    12,17 €/кг

    Avižų košė su obuoliais SEMPER, 6 mėn, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Drėkinanti kaukė su juod.sraig. mucinu EKEL
    1
    09 €
    1,09 €/шт.

    Drėkinanti kaukė su juod.sraig. mucinu EKEL

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 1,65 €/шт.

  • Dubuo LUMINARC HARENA, 16cm
    -30%
    1
    25 €
    1,25 €/шт.

    Dubuo LUMINARC HARENA, 16cm

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,79 €/шт.

  • Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/кг

    Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Saldainiai RAFFAELLO, 150g
    3
    19 €
    21,27 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Saldainiai RAFFAELLO, 150g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,93 €/кг

  • Lūpų balzamas su pienu, med., MARGARITA, 5g
    2
    15 €
    430,00 €/кг

    Lūpų balzamas su pienu, med., MARGARITA, 5g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 538,00 €/кг

  • Nealkoholinis baltasis vynas 0, 0,75 l
    2
    79 €
    3,72 €/л

    Nealkoholinis baltasis vynas 0, 0,75 l

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,32 €/л

  • Braškių glotnutis SUN365, 250ml
    Для лучшей жизни

    Braškių glotnutis SUN365, 250ml

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 7,96 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g
    1
    59 €
    13,25 €/кг

    Gr. žolelių sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 19,58 €/кг

  • Kons. šunims GRAN CARNO ADULT, su jaut. 800 g
    3
    49 €
    4,36 €/кг

    Kons. šunims GRAN CARNO ADULT, su jaut. 800 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,24 €/кг

  • Hig.paketai LIBRESSE Invis. Super,36vnt
    4
    19 €
    0,12 €/шт.

    Hig.paketai LIBRESSE Invis. Super,36vnt

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,17 €/шт.

  • Rūkyta jūros druska SELECTION BY RIMI, 100g
    3
    09 €
    30,90 €/кг

    Rūkyta jūros druska SELECTION BY RIMI, 100g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 38,90 €/кг

  • Krapai KOTANYI, 11g
    0
    97 €
    88,18 €/кг

    Krapai KOTANYI, 11g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 126,36 €/кг

  • Makaron.griet.pom.pad., MAGGI 5 MINUTES, 62g
    1
    09 €
    19,12 €/кг

    Makaron.griet.pom.pad., MAGGI 5 MINUTES, 62g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 33,16 €/кг

  • Juod. alyv. SELECTION su kaul., 345 g / 200 g
    1
    69 €
    8,45 €/кг

    Juod. alyv. SELECTION su kaul., 345 g / 200 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,45 €/кг

  • Silkių filė su burok. majon. pad. ZIGMAS,300g
    -30%
    2
    30 €
    7,67 €/кг

    Silkių filė su burok. majon. pad. ZIGMAS,300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Dantų pasta SENSODYNE DEEP CLEAN, 75 ml
    4
    69 €
    62,53 €/л

    Dantų pasta SENSODYNE DEEP CLEAN, 75 ml

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 82,53 €/л

  • Kruasanas 7 DAYS, su kakaviniu įdaru, 60 g
    1+1
    0
    95 €
    8,00 €/кг

    Kruasanas 7 DAYS, su kakaviniu įdaru, 60 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 15,83 €/кг

  • Avieč. brašk. sk. vais. arbata LOYD, 50 pak.
    -40%
    3
    29 €
    32,90 €/кг

    Avieč. brašk. sk. vais. arbata LOYD, 50 pak.

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 54,90 €/кг

  • Kavos pupelės PAULIG CLASSIC, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/кг

    Kavos pupelės PAULIG CLASSIC, 1 kg

    23.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,99 €/кг

  • Juodoji arbata TWININGS EARL GREY, 25 x 2 g
    -40%
    3
    23 €
    64,60 €/кг

    Juodoji arbata TWININGS EARL GREY, 25 x 2 g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 107,80 €/кг

  • Langų ir stiklo valiklis CLERIT FRESH, 500 ml
    2
    45 €
    4,90 €/л

    Langų ir stiklo valiklis CLERIT FRESH, 500 ml

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,50 €/л

  • Kačių ėdalas WHISKAS su paukštiena, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/кг

    Kačių ėdalas WHISKAS su paukštiena, 4 x 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Pilno grūdo avižų miltai RIMI, 1 kg
    1
    45 €
    1,45 €/кг

    Pilno grūdo avižų miltai RIMI, 1 kg

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 1,85 €/кг

  • Varškės sūrelis su saldain. PASAKA, 19 %, 40g

    Varškės sūrelis su saldain. PASAKA, 19 %, 40g

    0.49 € за шт.
    Обычная цена: 0,65 €

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Indaplovių kapsulės SALLING, 50 vnt.
    4
    49 €
    0,09 €/шт.

    Indaplovių kapsulės SALLING, 50 vnt.

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,10 €/шт.

Фильтр

Фильтр