Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • ŽEMAITIJOS grietinė, 30 % rieb., 200 g
    Без глютена

    ŽEMAITIJOS grietinė, 30 % rieb., 200 g

    1.35 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 6,75 €/кг

  • Kosmetiniai vatos padeliai ALMEDA, 120 vnt.
    0
    92 €
    0,01 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Kosmetiniai vatos padeliai ALMEDA, 120 vnt.

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 0,01 €/шт.

  • Drėgnas tualetin. popierius ZEWA PURE, 42vnt.
    -50%
    1
    79 €
    0,04 €/шт.

    Drėgnas tualetin. popierius ZEWA PURE, 42vnt.

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,09 €/шт.

  • Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 1,75 kg
    1
    59 €
    0,91 €/кг

    Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 1,75 kg

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 1,29 €/кг

  • Jautienos kumpio kepsnys RIMI, 200 g
    Для лучшей жизни

    Jautienos kumpio kepsnys RIMI, 200 g

    4.99 € за шт.
    Обычная цена: 7,49 €

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • GARDĖSIO sumuštinių duona su kefyru, 450g

    GARDĖSIO sumuštinių duona su kefyru, 450g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 3,53 €/кг

  • Plėšomos sūrio lazdelės MIAU, 40% rieb., 100g
    1
    69 €
    16,90 €/кг

    Plėšomos sūrio lazdelės MIAU, 40% rieb., 100g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,90 €/кг

  • Virtas KARALIŠKAS kalak. kumpis BIOVELA, 90 g

    Virtas KARALIŠKAS kalak. kumpis BIOVELA, 90 g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 22,11 €/кг

  • Šald. krevetės NOWACO EXLUSIVE, ASC, 300 g
    -40%
    5
    99 €
    19,97 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Šald. krevetės NOWACO EXLUSIVE, ASC, 300 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,30 €/кг

  • Liesa DVARO varškė, 400 g
    2
    49 €
    6,22 €/кг
    Для лучшей жизни

    Liesa DVARO varškė, 400 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Pailgos saldžiosios paprikos RIMI, 1kl., 170g
    0
    99 €
    5,82 €/кг
    Для лучшей жизни

    Pailgos saldžiosios paprikos RIMI, 1kl., 170g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,76 €/кг

  • Karštai rūkytas VALSTIEČIŲ kumpis, a.r., 105g

    Karštai rūkytas VALSTIEČIŲ kumpis, a.r., 105g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 17,05 €/кг

  • Ob.GRANNY SMITH RIMI, 1kl,kg
    Для лучшей жизни

    Ob.GRANNY SMITH RIMI, 1kl,kg

    1.89 € за кг
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 1,89 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.52 kg 0.52kg

  • Liet.obuol. BOGATYR, 2kl, kg
    1
    89 €
    1,89 €/кг
    Новинка Для лучшей жизни

    Liet.obuol. BOGATYR, 2kl, kg

    2.59 € за кг

    Цена за единицу: 2,59 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:2.2 kg 2.2kg

  • Obuoliai ROYAL GALA,1 kg
    Для лучшей жизни

    Obuoliai ROYAL GALA,1 kg

    1.79 € за кг
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 1,79 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.53 kg 0.53kg

  • Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 90g
    1
    99 €
    22,11 €/кг

    Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 90g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 35,44 €/кг

  • Šaldytų daržovių mišinys HORTEX MEXICO, 400 g
    1
    09 €
    2,72 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaldytų daržovių mišinys HORTEX MEXICO, 400 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,97 €/кг

  • Ridikėliai, 300 g
    Для лучшей жизни

    Ridikėliai, 300 g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Pop. nosinaitės Zewa Softis, 4sl.10x9vnt
    -50%
    1
    74 €
    0,17 €/шт.

    Pop. nosinaitės Zewa Softis, 4sl.10x9vnt

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,35 €/шт.

  • Fas.liet. obuoliai  DELIKATES, 2 kl., kg
    1
    79 €
    1,79 €/кг
    Новинка Для лучшей жизни

    Fas.liet. obuoliai DELIKATES, 2 kl., kg

    2.49 € за кг

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:2.2 kg 2.2kg

  • Tualet. popierius ZEWA DELUXE, 3 sl., 8 rit.
    -50%
    3
    24 €
    0,41 €/шт.

    Tualet. popierius ZEWA DELUXE, 3 sl., 8 rit.

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,81 €/шт.

  • Rudasis cukrus RIMI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Rudasis cukrus RIMI, 500 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Antienos filė su priesk. KITCHEN ME,170g

    Antienos filė su priesk. KITCHEN ME,170g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 16,41 €/кг

  • Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 12 rit.
    -50%
    4
    49 €
    0,37 €/шт.

    Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 12 rit.

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,75 €/шт.

  • ŽEMAITIJOS jogurtinė grietinė, 10 %, 400 g

    ŽEMAITIJOS jogurtinė grietinė, 10 %, 400 g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Obuoliai KANZI, 1 kl., 1 kg
    Для лучшей жизни

    Obuoliai KANZI, 1 kl., 1 kg

    2.09 € за кг
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 2,09 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Avižų gėrimas ALPRO Barista, 1 l
    -25%
    2
    92 €
    2,92 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Avižų gėrimas ALPRO Barista, 1 l

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/л

  • Makaronai LA MOLISANA GNOCCHETTI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA GNOCCHETTI, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Saulėgrąžų aliejus RIMI, 1l
    1
    99 €
    1,99 €/л

    Saulėgrąžų aliejus RIMI, 1l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • KARALIŠKI manai MALSENA, 400 g
    0
    76 €
    1,90 €/кг

    KARALIŠKI manai MALSENA, 400 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,72 €/кг

  • Šaldytų daržovių mišinys HORTEX VIP MIX, 400g
    1
    25 €
    3,12 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaldytų daržovių mišinys HORTEX VIP MIX, 400g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,47 €/кг

  • Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8 %, 370 g
    -25%
    1
    64 €
    4,43 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8 %, 370 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,92 €/кг

  • Nesmulkintas tunas savo sultyse CALVO, 240 g
    3
    89 €
    16,21 €/кг
    Для лучшей жизни

    Nesmulkintas tunas savo sultyse CALVO, 240 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,04 €/кг

  • Kokosų gėrimas RIMI PLANET, 400 ml
    1
    65 €
    4,12 €/л

    Kokosų gėrimas RIMI PLANET, 400 ml

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/л

  • Pienas be laktozės MARGĖ, 1,5%, UAT, 1 l
    "Без лактозы " Для лучшей жизни

    Pienas be laktozės MARGĖ, 1,5%, UAT, 1 l

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 1,39 €/кг

  • Puskietis sūris SVALIA, 45 % rieb., 240 g

    Puskietis sūris SVALIA, 45 % rieb., 240 g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 10,38 €/кг

  • Makaronai LA MOLISANA CESERECCE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA CESERECCE, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Tualetinis popierius RIMI, 8 ritinėl.
    -50%
    1
    29 €
    0,16 €/шт.

    Tualetinis popierius RIMI, 8 ritinėl.

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,32 €/шт.

  • Ekol. lukštentos moliūgų sėklos ARIMEX, 200g
    -40%
    2
    09 €
    10,45 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekol. lukštentos moliūgų sėklos ARIMEX, 200g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • Vatos padeliai ALMEDA SUPER SOFT, 100vnt.
    1
    19 €
    0,01 €/шт.

    Vatos padeliai ALMEDA SUPER SOFT, 100vnt.

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,01 €/шт.

Фильтр

Фильтр