Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Pop. rankšluoščiai RIMI, 3 sl. 300 lap.
    -50%
    1
    89 €
    1,89 €/шт.

    Pop. rankšluoščiai RIMI, 3 sl. 300 lap.

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,79 €/шт.

  • Kalakutų šlaunelė be kaulo ir odos
    Для лучшей жизни

    Kalakutų šlaunelė be kaulo ir odos

    7.99 € за кг
    Обычная цена: 9,99 €

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

  • Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 500 g
    1
    29 €
    2,58 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 500 g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Ekol. nat. jogurtas DOBILAS, 2,3-4,6 %, 125 g
    -25%
    0
    82 €
    6,56 €/кг
    Без глютена Органические продукты

    Ekol. nat. jogurtas DOBILAS, 2,3-4,6 %, 125 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Mėlyn. vynuogės MOLDOVA, 1kl., 1kg
    1
    29 €
    1,29 €/кг
    Для лучшей жизни

    Mėlyn. vynuogės MOLDOVA, 1kl., 1kg

    1.99 € за кг

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.58 kg 0.58kg

  • Šald. krev. be kiautų RIMI, ASC, 31/40, 400 g
    -40%
    5
    39 €
    13,47 €/кг
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC Для лучшей жизни

    Šald. krev. be kiautų RIMI, ASC, 31/40, 400 g

    8.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,47 €/кг

  • Gr. nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 3,9%,200g
    -25%
    1
    19 €
    5,95 €/кг

    Gr. nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 3,9%,200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 32 rit.
    -50%
    9
    99 €
    0,31 €/шт.

    Tualetinis popierius ZEWA EVERYDAY, 32 rit.

    19.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,62 €/шт.

  • Greitai užšaldytos šilauogės RIMI, 400 g
    2
    09 €
    5,22 €/кг
    Для лучшей жизни

    Greitai užšaldytos šilauogės RIMI, 400 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • Ekologiškas jogurtas DOBILAS, 2,3-4,6 %, 300g
    -25%
    1
    64 €
    5,47 €/кг
    Органические продукты

    Ekologiškas jogurtas DOBILAS, 2,3-4,6 %, 300g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,30 €/кг

  • BEATOS juoda duona su sėklomis, 300 g
    Хорошая цена каждый день

    BEATOS juoda duona su sėklomis, 300 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 5,30 €/кг

  • Prinokęs mangas Rimi OSTEEN, 1 vnt.
    1
    49 €
    3,39 €/кг
    Для лучшей жизни

    Prinokęs mangas Rimi OSTEEN, 1 vnt.

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,66 €/кг

  • Graikiškas jogurtas be priedų RIMI, 400 g
    -25%
    0
    39 €
    0,97 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Graikiškas jogurtas be priedų RIMI, 400 g

    0.52 € за шт.

    Цена за единицу: 1,30 €/кг

  • Geltonieji pomidorai (82-102 mm), 1 kl., 1 kg
    2
    99 €
    2,99 €/кг
    Для лучшей жизни

    Geltonieji pomidorai (82-102 mm), 1 kl., 1 kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.55 kg 0.55kg

  • Š. rūk. pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100 g
    -30%
    2
    79 €
    27,90 €/кг
    Для лучшей жизни

    Š. rūk. pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Riešutų mišinys ARIMEX PREMIUM, 300g
    -40%
    4
    79 €
    15,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    Riešutų mišinys ARIMEX PREMIUM, 300g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,63 €/кг

  • Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 60l, 15vnt
    -50%
    1
    79 €
    0,12 €/шт.

    Šiukšlių maišai PACLAN Eco, 60l, 15vnt

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,24 €/шт.

  • Makaronai LA MOLISANA CAPELLINI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA CAPELLINI, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Pop.rankšluosčiai RIMI, 2 sluok., 400 lapelių
    -50%
    1
    49 €
    1,49 €/шт.

    Pop.rankšluosčiai RIMI, 2 sluok., 400 lapelių

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/шт.

  • Pilno grūdo makar. LA MOLISANA RADIAT., 500 g
    1
    19 €
    2,38 €/кг
    Для лучшей жизни

    Pilno grūdo makar. LA MOLISANA RADIAT., 500 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Gazuotas nat. mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1l
    0
    49 €
    0,49 €/л

    Gazuotas nat. mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1l

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,79 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Pop. rankšluosčiai ZEWA KLASSIC, 2sl., 2rit.
    -50%
    1
    19 €
    0,60 €/шт.

    Pop. rankšluosčiai ZEWA KLASSIC, 2sl., 2rit.

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 1,20 €/шт.

  • Šald. gruzd. saldžiosios bulvytės RIMI, 450 g
    1
    99 €
    4,42 €/кг

    Šald. gruzd. saldžiosios bulvytės RIMI, 450 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,53 €/кг

  • Negazuotas mineralinis vanduo NEPTŪNAS, 1,5l
    0
    49 €
    0,33 €/л
    Хорошая цена каждый день

    Negazuotas mineralinis vanduo NEPTŪNAS, 1,5l

    0.86 € за шт.

    Цена за единицу: 0,57 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kepimo milteliai, 30g
    0
    27 €
    9,00 €/кг

    Kepimo milteliai, 30g

    0.45 € за шт.

    Цена за единицу: 15,00 €/кг

  • Majonezas HELLMANN'S ORIGINAL, 855 ml
    3
    39 €
    3,96 €/л

    Majonezas HELLMANN'S ORIGINAL, 855 ml

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,76 €/л

  • Lukštentos moliūgų sėklos ARIMEX, 100g
    -40%
    1
    43 €
    14,30 €/кг
    Для лучшей жизни

    Lukštentos moliūgų sėklos ARIMEX, 100g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,90 €/кг

  • Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su jod.,druska,210g

    Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su jod.,druska,210g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 9,48 €/кг

  • Pop. rankšluostis ZEWA WISCH&WEG, 2sl., 2rit.
    -50%
    2
    74 €
    1,37 €/шт.

    Pop. rankšluostis ZEWA WISCH&WEG, 2sl., 2rit.

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,75 €/шт.

  • Makaronai LA MOLISANA FARFALLE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA FARFALLE, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA ORIGINAL, 200 g
    2
    49 €
    12,45 €/кг

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA ORIGINAL, 200 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Kiet. sūris DŽIUGAS, 40% rieb., 100g (tark.)
    "Без лактозы "

    Kiet. sūris DŽIUGAS, 40% rieb., 100g (tark.)

    1.65 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 16,50 €/кг

  • Mandarinai Nadorcott, 1 kl., kg
    1
    99 €
    1,99 €/кг
    Для лучшей жизни

    Mandarinai Nadorcott, 1 kl., kg

    2.39 € за кг

    Цена за единицу: 2,39 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.58 kg 0.58kg

  • Humusas RIMI PLANET su karameliz.svogūn.,180g
    Подходит для веганов

    Humusas RIMI PLANET su karameliz.svogūn.,180g

    2.04 € за шт.
    Обычная цена: 2,55 €

    Цена за единицу: 11,33 €/кг

  • Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 860g
    3
    99 €
    4,64 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 860g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,80 €/кг

  • Plikyta KLAIPĖDOS duona, 380g
    Хорошая цена каждый день

    Plikyta KLAIPĖDOS duona, 380g

    0.77 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 2,03 €/кг

  • Šiukšlių maišai PACLAN Premium 35l,15vnt
    -50%
    1
    22 €
    0,08 €/шт.

    Šiukšlių maišai PACLAN Premium 35l,15vnt

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 0,16 €/шт.

  • Makaronai LA MOLISANA RADIATORI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA RADIATORI, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Kosmet.servet. ZEWA SOFTIS 4sl.80vnt
    -50%
    1
    44 €
    0,02 €/шт.

    Kosmet.servet. ZEWA SOFTIS 4sl.80vnt

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,04 €/шт.

  • Graikiškas jogurtas ALMA, 4 % rieb., 370 g

    Graikiškas jogurtas ALMA, 4 % rieb., 370 g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 3,76 €/кг

Фильтр

Фильтр