Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vyt. kumpis SEL. BY RIMI PROSCIUTTO, 250 g

    Vyt. kumpis SEL. BY RIMI PROSCIUTTO, 250 g

    6.99 € за шт.
    Обычная цена: 8,39 €

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Tualetinis popierius RIMI, 3 sl., 16 ritinėl.
    -50%
    2
    84 €
    0,18 €/шт.

    Tualetinis popierius RIMI, 3 sl., 16 ritinėl.

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,36 €/шт.

  • Drėgnas tualet. popier. RIMI su ramun.,60vnt.
    -50%
    0
    99 €
    0,02 €/шт.

    Drėgnas tualet. popier. RIMI su ramun.,60vnt.

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,03 €/шт.

  • Cukinija, 1 vnt.
    0
    79 €
    0,79 €/шт.
    Для лучшей жизни

    Cukinija, 1 vnt.

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 0,89 €/шт.

  • Sviestiniai vafliai SELECTION BY RIMI, 100 g
    1
    85 €
    18,50 €/кг

    Sviestiniai vafliai SELECTION BY RIMI, 100 g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 23,50 €/кг

  • Šald. menk. filė be od.,be uod. RIMI,MSC,380g
    -40%
    2
    99 €
    7,87 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Šald. menk. filė be od.,be uod. RIMI,MSC,380g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,13 €/кг

  • Šaltai rūkyti šoninės kubeliai, a.r., 140 g

    Šaltai rūkyti šoninės kubeliai, a.r., 140 g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 9,21 €/кг

  • Marin. agurkai RIMI, 3 - 6 cm, 670 g / 370 g
    1
    99 €
    5,38 €/кг

    Marin. agurkai RIMI, 3 - 6 cm, 670 g / 370 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,73 €/кг

  • Kiaulienos šonkauliai RIMI atšaldyti, kg

    Kiaulienos šonkauliai RIMI atšaldyti, kg

    3.49 € за кг
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 3,49 €/кг

  • Pomidorų gabaliukai su baziliku RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/кг
    Для лучшей жизни

    Pomidorų gabaliukai su baziliku RIMI, 400 g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Plombyras KLASIKA VANILLA, 120 ml / 65 g
    0
    53 €
    8,15 €/кг

    Plombyras KLASIKA VANILLA, 120 ml / 65 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,69 €/кг

  • Ančių kepenėlių paštetas NOO.I r., 200 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ančių kepenėlių paštetas NOO.I r., 200 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a.r., 330g
    1
    52 €
    4,61 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a.r., 330g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,24 €/кг

  • Jogurtas su mang. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%,150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/кг

    Jogurtas su mang. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%,150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Tualetinis popierius RIMI, 24 ritinėl.
    -50%
    3
    49 €
    0,15 €/шт.

    Tualetinis popierius RIMI, 24 ritinėl.

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,29 €/шт.

  • Kosmet. servetėlės RIMI, 3 sl., 90 lap.
    -50%
    0
    69 €
    0,01 €/шт.

    Kosmet. servetėlės RIMI, 3 sl., 90 lap.

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,02 €/шт.

  • Kempinėlės VILEDA RAINBOW, 10vnt.
    -50%
    1
    49 €
    1,49 €/шт.

    Kempinėlės VILEDA RAINBOW, 10vnt.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/шт.

  • Varškės sūrelis su razinomis RYTAS, 8 %, 100g

    Varškės sūrelis su razinomis RYTAS, 8 %, 100g

    0.87 € за шт.
    Обычная цена: 1,09 €

    Цена за единицу: 8,70 €/кг

  • Kepintos ir sūdytos pistacijos RIMI, kg
    -40%
    13
    19 €
    13,19 €/кг

    Kepintos ir sūdytos pistacijos RIMI, kg

    21.99 € за кг

    Цена за единицу: 21,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Jogurtas su vyšn. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%,150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/кг

    Jogurtas su vyšn. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%,150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Fas. Lietuv. obuoliai SLAVA, 2 kl.,1 kg
    1
    79 €
    1,79 €/кг
    Для лучшей жизни

    Fas. Lietuv. obuoliai SLAVA, 2 kl.,1 kg

    2.49 € за кг

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:2 kg 2kg

  • Tamsi duona RUGELIS, 350g
    Для лучшей жизни

    Tamsi duona RUGELIS, 350g

    1.83 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 5,23 €/кг

  • Švž. sūrio gaminys PHILADELPHIA LIGHT, 125 g
    2
    09 €
    16,72 €/кг

    Švž. sūrio gaminys PHILADELPHIA LIGHT, 125 g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 21,20 €/кг

  • Džiovintos spanguolės ARIMEX, 100g
    -40%
    1
    19 €
    11,90 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Džiovintos spanguolės ARIMEX, 100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Malta kava PAULIG CLASSIC, 500 g
    5
    99 €
    11,98 €/кг

    Malta kava PAULIG CLASSIC, 500 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,98 €/кг

  • Kosmetinės servetėlės ​​ZEWA DELUXE, 90 vnt
    -50%
    1
    39 €
    0,02 €/шт.

    Kosmetinės servetėlės ​​ZEWA DELUXE, 90 vnt

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,03 €/шт.

  • Tyrelė I LOVE ECO ban. braš. av., 6 mėn, 90 g
    Органические продукты
    Хорошая цена каждый день

    Tyrelė I LOVE ECO ban. braš. av., 6 mėn, 90 g

    0.69 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Graikiniai riešutai RIMI be kevalųi, 150 g
    -40%
    1
    13 €
    7,53 €/кг
    Для лучшей жизни

    Graikiniai riešutai RIMI be kevalųi, 150 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,60 €/кг

  • Kviet., kukur. tortilijos RIMI PLANET, 320 g
    1
    39 €
    4,34 €/кг

    Kviet., kukur. tortilijos RIMI PLANET, 320 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • KARALIŠKASIS mišinys ARIMEX, 300g
    -40%
    3
    59 €
    11,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    KARALIŠKASIS mišinys ARIMEX, 300g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,97 €/кг

  • Atlant. silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g
    -30%
    1
    88 €
    9,89 €/кг

    Atlant. silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,16 €/кг

  • TRADICINIS pomidorų padažas, 480g
    1
    09 €
    2,27 €/кг

    TRADICINIS pomidorų padažas, 480g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,31 €/кг

  • Pienas be laktozės MARGĖ, 3,2 % rieb., 1 l
    "Без лактозы "

    Pienas be laktozės MARGĖ, 3,2 % rieb., 1 l

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 1,49 €/л

  • Avižų gėrimas kav. ODDLYGOOD BARISTA UAT, 1 l
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Avižų gėrimas kav. ODDLYGOOD BARISTA UAT, 1 l

    2.05 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 2,05 €/л

  • Tualetinis popierius RIMI, 32 rit., 3 sl.
    -50%
    6
    49 €
    0,20 €/шт.

    Tualetinis popierius RIMI, 32 rit., 3 sl.

    12.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,41 €/шт.

  • Lietuviškos morkos RIMI, 1 kg
    Для лучшей жизни

    Lietuviškos morkos RIMI, 1 kg

    0.75 € за шт.
    Обычная цена: 0,95 €

    Цена за единицу: 0,75 €/кг

  • Jogurtas su fig. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%, 150g
    -25%
    1
    19 €
    7,93 €/кг

    Jogurtas su fig. GRAIKIŠKA AMFORA, 3,1%, 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Pomidorų pasta KĖDAINIŲ KONSERVAI 250g
    1
    29 €
    5,16 €/кг

    Pomidorų pasta KĖDAINIŲ KONSERVAI 250g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,56 €/кг

  • Šalčiu džiovintos braškės griež. SUMMMER, 11g
    -40%
    1
    29 €
    117,27 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šalčiu džiovintos braškės griež. SUMMMER, 11g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 195,45 €/кг

  • Malta kava LAVAZZA CLUB, 250 g
    4
    99 €
    19,96 €/кг

    Malta kava LAVAZZA CLUB, 250 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,96 €/кг

Фильтр

Фильтр