Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sojų gėrimas ORIGINAL VALSOIA, 1l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Sojų gėrimas ORIGINAL VALSOIA, 1l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 35 l, 50 vnt.
    -50%
    0
    69 €
    0,01 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Šiukšlių maišai CLERIT, 35 l, 50 vnt.

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,03 €/шт.

  • Kokosų kremas PLANTON, 180 g
    -25%
    1
    42 €
    7,89 €/кг
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Kokosų kremas PLANTON, 180 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

  • Ekol. jogurtas anan. DOBILAS, 2,5-3,5 %, 300g
    -25%
    1
    64 €
    5,47 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. jogurtas anan. DOBILAS, 2,5-3,5 %, 300g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,30 €/кг

  • Dezodorantas-antipersp. MARGARITA 2IN1 50ml
    3
    09 €
    61,80 €/л

    Dezodorantas-antipersp. MARGARITA 2IN1 50ml

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 77,80 €/л

  • Sv. laiškų sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g
    1
    59 €
    13,25 €/кг

    Sv. laiškų sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 19,58 €/кг

  • Čiobreliai KOTANYI, 14g
    0
    83 €
    59,29 €/кг

    Čiobreliai KOTANYI, 14g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 85,00 €/кг

  • Laiškiniai česnakai KOTANYI, 5g
    0
    83 €
    166,00 €/кг

    Laiškiniai česnakai KOTANYI, 5g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 238,00 €/кг

  • Kavos pupelės PAULIG CLASSIC CREMA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/кг

    Kavos pupelės PAULIG CLASSIC CREMA, 1 kg

    22.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,99 €/кг

  • Karšt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos,1kg
    -30%
    9
    79 €
    9,79 €/кг
    Для лучшей жизни

    Karšt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos,1kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Džiovinti obuoliai ARIMEX, 200g
    -40%
    1
    55 €
    7,75 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Džiovinti obuoliai ARIMEX, 200g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,95 €/кг

  • Žolelių arbata ETNO KANAPIŲ MAGIJA, 30 g
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/кг

    Žolelių arbata ETNO KANAPIŲ MAGIJA, 30 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,67 €/кг

  • Batonėlis su anakardž.rieš., BAREBELLS, 55g
    2
    19 €
    39,82 €/кг

    Batonėlis su anakardž.rieš., BAREBELLS, 55g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 54,36 €/кг

  • Baterijos ENERGIZER MAX LR03 AAA, 4 vnt.
    3
    35 €
    0,84 €/шт.

    Baterijos ENERGIZER MAX LR03 AAA, 4 vnt.

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 1,40 €/шт.

  • Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/кг

    Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Oro gaiviklis CLERIT CITRUS FRESH, 300 ml
    1
    69 €
    5,63 €/л

    Oro gaiviklis CLERIT CITRUS FRESH, 300 ml

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/л

  • Pienin. šokoladas su sv. lazdyn. FAZER, 200g
    3
    39 €
    16,95 €/кг

    Pienin. šokoladas su sv. lazdyn. FAZER, 200g

    5.89 € за шт.

    Цена за единицу: 29,45 €/кг

  • Vynuogės RED GLOBE, 22+mm, 1 kl., 1 kg
    Для лучшей жизни

    Vynuogės RED GLOBE, 22+mm, 1 kl., 1 kg

    3.19 € за кг
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 3,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Bekono sk. bulvių traškučiai ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/кг

    Bekono sk. bulvių traškučiai ESTRELLA, 180g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,72 €/кг

  • Tualetin. popierius RIMI SMART, 8 rit., 2 sl.
    -50%
    0
    89 €
    0,11 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Tualetin. popierius RIMI SMART, 8 rit., 2 sl.

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,22 €/шт.

  • Šiukšlių maišai su virvele 60L,15 vnt.
    -50%
    1
    07 €
    0,07 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Šiukšlių maišai su virvele 60L,15 vnt.

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 0,14 €/шт.

  • Grietinin. saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 50g
    0
    63 €
    12,60 €/кг

    Grietinin. saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 50g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,80 €/кг

  • Vais. arbata su mėtomis VASAROS SKONIS, 50 g
    -40%
    1
    49 €
    29,80 €/кг

    Vais. arbata su mėtomis VASAROS SKONIS, 50 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,80 €/кг

  • Gaivin.tonikas MARGARITA su alav.ekstr.,200ml
    3
    39 €
    16,95 €/л

    Gaivin.tonikas MARGARITA su alav.ekstr.,200ml

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/л

  • Rankų muilas su ramunėlėmis MARGARITA, 400ml
    2
    79 €
    6,97 €/л

    Rankų muilas su ramunėlėmis MARGARITA, 400ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/л

  • Skanėstas katėms su lašiša DREAMIES, 60 g
    1
    19 €
    19,83 €/кг

    Skanėstas katėms su lašiša DREAMIES, 60 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/кг

  • Juodoji arbata AHMAD TEA ENGLISH TEA, 100 g
    -40%
    2
    69 €
    26,90 €/кг

    Juodoji arbata AHMAD TEA ENGLISH TEA, 100 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 44,90 €/кг

  • Pietų lėkštė LUMINARC ZELIE 25cm
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/шт.

    Pietų lėkštė LUMINARC ZELIE 25cm

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,49 €/шт.

  • Avižų košė su mėlyn. ir obuol. SEMPER, 120 g
    -30%
    1
    74 €
    14,50 €/кг

    Avižų košė su mėlyn. ir obuol. SEMPER, 120 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 20,75 €/кг

  • Tepalas WD - 40, 200 ml
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/шт.

    Tepalas WD - 40, 200 ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,99 €/шт.

  • Deserto lėkštė LUMINARC ZELIE 18cm
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/шт.

    Deserto lėkštė LUMINARC ZELIE 18cm

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 1,49 €/шт.

  • Tailand.priesk. mišinys SELECTION BY RIMI, 50
    2
    79 €
    55,80 €/кг

    Tailand.priesk. mišinys SELECTION BY RIMI, 50

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 69,80 €/кг

  • Riešutų ir uogų mišinys Trail RIMI, 500 g
    -40%
    3
    29 €
    6,58 €/кг

    Riešutų ir uogų mišinys Trail RIMI, 500 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Braškinis desertas ZOTT ZOTTIS, 115 g
    -25%
    0
    41 €
    3,57 €/кг

    Braškinis desertas ZOTT ZOTTIS, 115 g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

  • Įvairių vaisių sulčių nektaras RIMI, 1 l
    1
    49 €
    1,49 €/л

    Įvairių vaisių sulčių nektaras RIMI, 1 l

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/л

  • Vištien. ruošinys griet.žol., MAGGI IDEA, 30g
    0
    83 €
    27,67 €/кг

    Vištien. ruošinys griet.žol., MAGGI IDEA, 30g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 46,33 €/кг

  • Girasoli Selection by Rimi su lašiša 250g

    Girasoli Selection by Rimi su lašiša 250g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 10,20 €/кг

  • Dušo želė NIVEA LEMON&OIL, 250 ml
    3
    09 €
    12,36 €/л

    Dušo želė NIVEA LEMON&OIL, 250 ml

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,76 €/л

  • MAMUKO avižų grik. miež. traiš. grūdai, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    MAMUKO avižų grik. miež. traiš. grūdai, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Ekologiška ryžių košė MAMUKO, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekologiška ryžių košė MAMUKO, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

Фильтр

Фильтр