Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Žirnių sriuba su skreb., MAGGI 5 MINUTES, 22g
    0
    47 €
    21,36 €/кг
    Без молока

    Žirnių sriuba su skreb., MAGGI 5 MINUTES, 22g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,91 €/кг

  • Ekol. glot. mėl. ob. kriauš. HIPP BIO, 120 ml
    -30%
    1
    71 €
    14,25 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. glot. mėl. ob. kriauš. HIPP BIO, 120 ml

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 20,42 €/кг

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA, l. česn., 125 g
    1
    99 €
    15,92 €/кг

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA, l. česn., 125 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

  • Ekol. jogurtas su gran., grūd. BIOS,3,2%,200g
    -25%
    1
    19 €
    5,95 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol. jogurtas su gran., grūd. BIOS,3,2%,200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Malta kava ILLY FILTER COFFEE, 250 g
    7
    29 €
    29,16 €/кг

    Malta kava ILLY FILTER COFFEE, 250 g

    13.49 € за шт.

    Цена за единицу: 53,96 €/кг

  • Šampūnas SYOSS Keratin Hair Perfection 4
    4
    49 €
    10,20 €/л

    Šampūnas SYOSS Keratin Hair Perfection 4

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,02 €/л

  • Malta kava SELECTION BY RIMI ETHIOPIA, 250 g
    4
    19 €
    16,76 €/кг

    Malta kava SELECTION BY RIMI ETHIOPIA, 250 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Šaltalankių arbata su imbieru SKANOVĖ, 300 g
    -40%
    2
    99 €
    9,97 €/кг

    Šaltalankių arbata su imbieru SKANOVĖ, 300 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Šunų skanėstai PEDIGREE MARKIES, 150 g
    1
    36 €
    9,07 €/кг

    Šunų skanėstai PEDIGREE MARKIES, 150 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 13,93 €/кг

  • Saulėgrąžų sėklos RIMI juod.,kepintos, 300g
    -40%
    1
    79 €
    5,97 €/кг

    Saulėgrąžų sėklos RIMI juod.,kepintos, 300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Maltas mairūnas KOTANYI, 6g
    0
    83 €
    138,33 €/кг

    Maltas mairūnas KOTANYI, 6g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 198,33 €/кг

  • Miltų mišinys BALVITEN MIX FLOUR, 1 kg
    3
    49 €
    3,49 €/кг
    Без глютена

    Miltų mišinys BALVITEN MIX FLOUR, 1 kg

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/кг

  • S.kačių ėd. su jaut. PERFECT FIT STERIL, 750g
    4
    49 €
    5,99 €/кг

    S.kačių ėd. su jaut. PERFECT FIT STERIL, 750g

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,65 €/кг

  • Lūpų balzamas NIVEA ESSENTIAL CARE, 4,8 g
    2
    99 €
    598,00 €/кг

    Lūpų balzamas NIVEA ESSENTIAL CARE, 4,8 g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 818,00 €/кг

  • Higien.įklotai LIBRESSE NORMAL NATURAL,58vnt.
    2
    55 €
    0,04 €/шт.

    Higien.įklotai LIBRESSE NORMAL NATURAL,58vnt.

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,06 €/шт.

  • Gaivusis energinis gėrimas RED BULL, 355ml
    1
    59 €
    4,48 €/л

    Gaivusis energinis gėrimas RED BULL, 355ml

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Triufeliai PERGALĖ CLASSIC, 200g
    2
    49 €
    12,45 €/кг

    Triufeliai PERGALĖ CLASSIC, 200g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,95 €/кг

  • Kačių ėdalas WHISKAS su paukštiena, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/кг

    Kačių ėdalas WHISKAS su paukštiena, 4 x 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Vytinta dešra PEPPERONI BIOVELA, a. r., 90 g
    1
    89 €
    21,00 €/кг

    Vytinta dešra PEPPERONI BIOVELA, a. r., 90 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,22 €/кг

  • Jog. GRAIKIŠKA AMFORA, su pers. 3,1 %, 370 g
    -25%
    1
    64 €
    4,43 €/кг

    Jog. GRAIKIŠKA AMFORA, su pers. 3,1 %, 370 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,92 €/кг

  • Varškės sausainiai, 1 kg
    Подходит для вегетарианцев
    Хорошая цена каждый день

    Varškės sausainiai, 1 kg

    9.99 € за кг
    Обычная цена: 13,99 €

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Van. mėl. valg. ledai KLASIKA, 65 g / 120 ml
    0
    53 €
    8,15 €/кг

    Van. mėl. valg. ledai KLASIKA, 65 g / 120 ml

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,69 €/кг

  • Makaronai LA MOLISANA MEZZI RIGATONI, 500 g
    1
    29 €
    2,58 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA MEZZI RIGATONI, 500 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,38 €/кг

  • Saldainiai PERGALĖ Vilnius ORIGINAL,170g
    3
    19 €
    18,76 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Saldainiai PERGALĖ Vilnius ORIGINAL,170g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 27,59 €/кг

  • Kuk. traškučiai su sūriu, SANTA MARIA, 185g
    1
    49 €
    8,05 €/кг

    Kuk. traškučiai su sūriu, SANTA MARIA, 185g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,16 €/кг

  • ŠVELNI ŽALIOJI lapelių arbata, 70 g
    -40%
    1
    49 €
    21,29 €/кг

    ŠVELNI ŽALIOJI lapelių arbata, 70 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 35,57 €/кг

  • Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Higieniniai įklotai LIBRESSE NORMAL, 58 vnt.
    2
    65 €
    0,05 €/шт.

    Higieniniai įklotai LIBRESSE NORMAL, 58 vnt.

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,07 €/шт.

  • Skrud. saulėgrąžos YES su sūrio priesk., 90 g
    -40%
    0
    65 €
    7,22 €/кг

    Skrud. saulėgrąžos YES su sūrio priesk., 90 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 12,11 €/кг

  • Mot.rut.dezodorant., NIVEA PEARL&BEAUTY, 50ml
    3
    79 €
    75,80 €/л

    Mot.rut.dezodorant., NIVEA PEARL&BEAUTY, 50ml

    5.15 € за шт.

    Цена за единицу: 103,00 €/л

  • Pelės. sūris su graik. rieš. PRESIDENT, 120g

    Pelės. sūris su graik. rieš. PRESIDENT, 120g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,25 €

    Цена за единицу: 14,08 €/кг

  • Oro gaiviklis CLERIT OCEAN BREEZE, 300 ml
    1
    69 €
    5,63 €/л

    Oro gaiviklis CLERIT OCEAN BREEZE, 300 ml

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/л

  • Pom. padažas be k., KĖDAINIŲ KONSERVAI, 500g
    1
    59 €
    3,31 €/л

    Pom. padažas be k., KĖDAINIŲ KONSERVAI, 500g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,77 €/л

  • Malta kava LAVAZZA ESPRESSO, 250 g
    4
    79 €
    19,16 €/кг

    Malta kava LAVAZZA ESPRESSO, 250 g

    9.49 € за шт.

    Цена за единицу: 37,96 €/кг

  • Gazuotas citrinų skonio gėrimas RASA, 2l
    1
    19 €
    0,60 €/л

    Gazuotas citrinų skonio gėrimas RASA, 2l

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,00 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Riešutų ir razinų mišinys ARIMEX, 1 kg
    -40%
    8
    15 €
    8,15 €/кг
    Для лучшей жизни

    Riešutų ir razinų mišinys ARIMEX, 1 kg

    13.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Ryžiai su triušien., cukin. MARMALUZI, 190 g
    -30%
    1
    53 €
    8,05 €/кг

    Ryžiai su triušien., cukin. MARMALUZI, 190 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Datulės be kauliukų SEEBERGER, 200 g
    -40%
    2
    63 €
    13,15 €/кг
    Для лучшей жизни

    Datulės be kauliukų SEEBERGER, 200 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,95 €/кг

  • Nami.gyvūnų kvap.naikiklis TRI-BIO,420ml
    2
    99 €
    7,12 €/л

    Nami.gyvūnų kvap.naikiklis TRI-BIO,420ml

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,17 €/л

  • Actas „Aceto Balsamico di Modena IGP“, 250 ml
    3
    89 €
    15,56 €/л

    Actas „Aceto Balsamico di Modena IGP“, 250 ml

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,56 €/л

Фильтр

Фильтр