Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Mot. puskojinės IMMAGINE EMI 40,NEUTRO,2 por.
    -40%
    2
    09 €
    2,09 €/шт.

    Mot. puskojinės IMMAGINE EMI 40,NEUTRO,2 por.

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/шт.

  • Keksas su razinomis, 1kg

    Keksas su razinomis, 1kg

    8.79 € за кг
    Обычная цена: 10,99 €

    Цена за единицу: 8,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.37 kg 0.37kg

  • Dribsniai KELLOGG'S CORN FLAKE, 375 g
    2
    79 €
    7,44 €/кг

    Dribsniai KELLOGG'S CORN FLAKE, 375 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,64 €/кг

  • K. r. KLAIPĖDOS kiaul. nugarinė, a. r., 100 g

    K. r. KLAIPĖDOS kiaul. nugarinė, a. r., 100 g

    1.54 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 15,40 €/кг

  • Makaronai LA MOLISANA FARFALLINE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA FARFALLINE, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Kep.rūk. karka su č. KLAIPĖDOS MAISTAS, 1kg

    Kep.rūk. karka su č. KLAIPĖDOS MAISTAS, 1kg

    7.69 € за кг
    Обычная цена: 10,99 €

    Цена за единицу: 7,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.81 kg 0.81kg

  • Juod. pipirai, citrinos SELECTION BY RIMI, 35
    2
    79 €
    79,71 €/кг

    Juod. pipirai, citrinos SELECTION BY RIMI, 35

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 99,71 €/кг

  • GAMTOS pas. jogurtas su mangais, 1,2 %, 900 g
    -25%
    1
    79 €
    1,99 €/кг
    "Без лактозы "

    GAMTOS pas. jogurtas su mangais, 1,2 %, 900 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,66 €/кг

  • Riešutų mišinys RIMI, 150g
    -40%
    2
    31 €
    15,40 €/кг
    Для лучшей жизни

    Riešutų mišinys RIMI, 150g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 25,67 €/кг

  • Aviečių-šilauogių asorti, užšal,Rimi400g
    3
    19 €
    7,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    Aviečių-šilauogių asorti, užšal,Rimi400g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,47 €/кг

  • Vaflinis batonėlis KINDER BUENO WHITE, 39g
    0
    89 €
    22,82 €/кг

    Vaflinis batonėlis KINDER BUENO WHITE, 39g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 33,08 €/кг

  • Besėklės razinos AWAKE, 400 g
    -40%
    1
    13 €
    2,82 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Besėklės razinos AWAKE, 400 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Jogurtas su miško uog. ACTIVIA, 2,6%, 4x120 g
    -25%
    2
    54 €
    5,29 €/кг

    Jogurtas su miško uog. ACTIVIA, 2,6%, 4x120 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,06 €/кг

  • Šampūnas SYOSS Anti Dandruff 440ml
    4
    49 €
    10,20 €/л

    Šampūnas SYOSS Anti Dandruff 440ml

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,02 €/л

  • Balzamas SYOSS Keratin Hair Perfection 4
    4
    79 €
    10,89 €/л

    Balzamas SYOSS Keratin Hair Perfection 4

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,02 €/л

  • Šokoladiniai sausainiai OREO, 44 g
    0
    66 €
    15,00 €/кг

    Šokoladiniai sausainiai OREO, 44 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 21,59 €/кг

  • Kaukė su kolagenu odos stangrumui EKEL
    1
    09 €
    1,09 €/шт.

    Kaukė su kolagenu odos stangrumui EKEL

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 1,65 €/шт.

  • Skanėstas katėms su sūriu DREAMIES, 60 g
    1
    19 €
    19,83 €/кг

    Skanėstas katėms su sūriu DREAMIES, 60 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/кг

  • Dantų pasta su 7 žol.ekstr., ECODENTA, 100ml
    2
    89 €
    28,90 €/л

    Dantų pasta su 7 žol.ekstr., ECODENTA, 100ml

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/л

  • Ek. jogurtas be lakt. su pers. BIOS,3,1%,370g
    -25%
    1
    72 €
    4,65 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Органические продукты

    Ek. jogurtas be lakt. su pers. BIOS,3,1%,370g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,19 €/кг

  • Gliaudyti graikiniai riešutai, 150g
    -40%
    4
    61 €
    30,73 €/кг
    Для лучшей жизни

    Gliaudyti graikiniai riešutai, 150g

    7.69 € за шт.

    Цена за единицу: 51,27 €/кг

  • Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 50 g
    -40%
    1
    19 €
    23,80 €/кг

    Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 50 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,80 €/кг

  • Mango tyrelė SEMPER 6 +, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/кг

    Mango tyrelė SEMPER 6 +, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Kavos kapsulės LAVAZZA ORO NESPRESSO, 10 vnt.
    3
    79 €
    0,38 €/шт.

    Kavos kapsulės LAVAZZA ORO NESPRESSO, 10 vnt.

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,50 €/шт.

  • Ekologiška burokėlių sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    59 €
    3,97 €/кг
    Органические продукты Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ekologiška burokėlių sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,72 €/кг

  • Džiovintos slyvos be kauliukų SEEBERGER, 200g
    -40%
    4
    31 €
    21,55 €/кг

    Džiovintos slyvos be kauliukų SEEBERGER, 200g

    7.19 € за шт.

    Цена за единицу: 35,95 €/кг

  • Silkių filė su troškintomis daržovėmis, 1 kg
    -30%
    5
    38 €
    5,38 €/кг

    Silkių filė su troškintomis daržovėmis, 1 kg

    7.69 € за кг

    Цена за единицу: 7,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/кг

    Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,62 €/кг

  • Hig. paketai LIBRESSE ULTRA NIGHT EXTRA, 8vnt
    2
    49 €
    0,31 €/шт.

    Hig. paketai LIBRESSE ULTRA NIGHT EXTRA, 8vnt

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 0,37 €/шт.

  • Vais. arbata spang. aviečių sk. LOYD, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Vais. arbata spang. aviečių sk. LOYD, 20 pak.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Ekol. trap. GERBER av. dr. po. mor. sk. 35 g
    -30%
    2
    79 €
    79,71 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. trap. GERBER av. dr. po. mor. sk. 35 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 114,00 €/кг

  • K. r. KLAIP. MAISTAS MĖGĖJŲ deš. II r. 1 kg

    K. r. KLAIP. MAISTAS MĖGĖJŲ deš. II r. 1 kg

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 2,99 €/кг

  • Šalt. rūkytas KLASIKINIS saliamis, a.r., 200g
    2
    99 €
    14,95 €/кг

    Šalt. rūkytas KLASIKINIS saliamis, a.r., 200g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 25,95 €/кг

  • Plaukų lakas SYOSS Max Hold 300ml
    5
    69 €
    18,97 €/л

    Plaukų lakas SYOSS Max Hold 300ml

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,30 €/л

  • Kramtomieji saldainiai MAMBA, 106g
    1
    19 €
    11,23 €/кг

    Kramtomieji saldainiai MAMBA, 106g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,06 €/кг

  • Persikų sk.juod.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l
    1
    49 €
    0,99 €/л

    Persikų sk.juod.arbat. gėrimas FUZE TEA, 1,5l

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,46 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Makaronai jautienos skonio MAGGI, 59,2 g
    0
    47 €
    7,97 €/кг

    Makaronai jautienos skonio MAGGI, 59,2 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,39 €/кг

  • Mot.rutul. dezedorantas NIVEA FRESH, 50 ml
    3
    79 €
    75,80 €/л

    Mot.rutul. dezedorantas NIVEA FRESH, 50 ml

    5.15 € за шт.

    Цена за единицу: 103,00 €/л

  • Džiov.mangų riekutės THE BEST OF ARIMEX, 200g
    -40%
    4
    19 €
    20,95 €/кг
    Для лучшей жизни

    Džiov.mangų riekutės THE BEST OF ARIMEX, 200g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 34,95 €/кг

  • Kapų žvakė SU-680 dega iki 48val.
    2 и более
    -50%
    1
    39 €
    2,79 €
    1,39 €/шт.

    Kapų žvakė SU-680 dega iki 48val.

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 2,79 €/шт.

Фильтр

Фильтр