Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Šv. nat. tepamas sūris AMFORA, 25% rieb,180g
    2
    19 €
    12,17 €/кг

    Šv. nat. tepamas sūris AMFORA, 25% rieb,180g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,50 €/кг

  • Natūralus jogurtas RIMI SMART be lakt., 1kg
    -25%
    1
    04 €
    1,04 €/кг
    "Без лактозы "
    Хорошая цена каждый день

    Natūralus jogurtas RIMI SMART be lakt., 1kg

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 1,39 €/кг

  • Granatų sultys RIMI 1 l
    2
    25 €
    2,25 €/л
    Хорошая цена каждый день

    Granatų sultys RIMI 1 l

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 2,85 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Kečupas HELLMANN'S MILD, 477g
    2
    29 €
    4,67 €/кг

    Kečupas HELLMANN'S MILD, 477g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,71 €/кг

  • Virtos pieniškos dešrelės Klaipėdos, A, 300g

    Virtos pieniškos dešrelės Klaipėdos, A, 300g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Jogurtas braš.ban. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g
    -25%
    1
    76 €
    3,52 €/кг

    Jogurtas braš.ban. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,70 €/кг

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 15 l, 30 vnt.
    -50%
    0
    34 €
    0,01 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Šiukšlių maišai CLERIT, 15 l, 30 vnt.

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,02 €/шт.

  • Pop. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 sl. 120 lap.
    -50%
    0
    82 €
    0,01 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Pop. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 sl. 120 lap.

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 0,01 €/шт.

  • Ekol. MAMUKO ban. slyvų tyrelė, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    36 €
    13,60 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekol. MAMUKO ban. slyvų tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Želatina, 20g
    0
    57 €
    28,50 €/кг

    Želatina, 20g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 47,50 €/кг

  • Greitai užšald. avietės ir mangai RIMI, 400 g
    3
    19 €
    7,97 €/кг
    Для лучшей жизни

    Greitai užšald. avietės ir mangai RIMI, 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Rankų muilas su medumi MARGARITA, 400ml
    2
    69 €
    6,72 €/л

    Rankų muilas su medumi MARGARITA, 400ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/л

  • Smilkalai STIGLA, 8vnt
    -30%
    0
    69 €
    0,09 €/шт.

    Smilkalai STIGLA, 8vnt

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,12 €/шт.

  • Mišinys DIAMOND THE BEST OF ARIMEX, 300g
    -40%
    6
    35 €
    21,17 €/кг
    Для лучшей жизни

    Mišinys DIAMOND THE BEST OF ARIMEX, 300g

    10.59 € за шт.

    Цена за единицу: 35,30 €/кг

  • Skanėstas katėms su vištiena DREAMIES, 60g
    1
    19 €
    19,83 €/кг

    Skanėstas katėms su vištiena DREAMIES, 60g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/кг

  • Kons. burokėl. ob. sult. RIMI, 480 g / 295 g
    0
    99 €
    3,36 €/кг

    Kons. burokėl. ob. sult. RIMI, 480 g / 295 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,37 €/кг

  • Miltų mišinys stor. blynams kepti RIMI, 400 g
    0
    87 €
    2,17 €/кг

    Miltų mišinys stor. blynams kepti RIMI, 400 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,72 €/кг

  • Gvakamolės padažas RIMI PLANET su pomid.,300g
    2
    79 €
    9,30 €/кг

    Gvakamolės padažas RIMI PLANET su pomid.,300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Sezamų sėklos ALVO, 100 g
    -40%
    0
    65 €
    6,50 €/кг
    Для лучшей жизни

    Sezamų sėklos ALVO, 100 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 10,90 €/кг

  • Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/кг

    Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 1 kg

    32.99 € за шт.

    Цена за единицу: 32,99 €/кг

  • Malta kava LAVAZZA QUALITA ORO, 250 g
    4
    79 €
    19,16 €/кг

    Malta kava LAVAZZA QUALITA ORO, 250 g

    9.49 € за шт.

    Цена за единицу: 37,96 €/кг

  • Vanil. sk. jogurtas šokol. dražė DANONE, 125g
    -25%
    0
    74 €
    5,92 €/кг

    Vanil. sk. jogurtas šokol. dražė DANONE, 125g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Šaldyta pica MANTINGA AMERICANA MAFIA, 400 g
    2
    39 €
    5,97 €/кг

    Šaldyta pica MANTINGA AMERICANA MAFIA, 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Rož. Himalajų druska SELECTION BY RIMI, 100g
    1
    99 €
    19,90 €/кг

    Rož. Himalajų druska SELECTION BY RIMI, 100g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,90 €/кг

  • Pomidorų gabaliukai su raudonėl., RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/кг
    Для лучшей жизни

    Pomidorų gabaliukai su raudonėl., RIMI, 400 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,47 €/кг

  • Tualet. popierius GRITE ORCHIDEA, 3sl., 8rit.
    -50%
    2
    69 €
    0,34 €/шт.

    Tualet. popierius GRITE ORCHIDEA, 3sl., 8rit.

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,67 €/шт.

  • Žuvies piršteliai ESVA, 450 g
    -40%
    1
    67 €
    3,71 €/кг

    Žuvies piršteliai ESVA, 450 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,20 €/кг

  • Ilg. jūr. lydekos filė NORTHLAND, MSC, 800 g
    -40%
    2
    99 €
    3,74 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства
    Хорошая цена каждый день

    Ilg. jūr. lydekos filė NORTHLAND, MSC, 800 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,24 €/кг

  • Vaflinis saldainis HALLOWEEN, 1 kg
    7
    99 €
    7,99 €/кг
    Новинка

    Vaflinis saldainis HALLOWEEN, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS SUŠALUS, 20 pak.
    -40%
    1
    55 €
    51,67 €/кг

    Žolelių arbata ŽOLYNĖLIS SUŠALUS, 20 pak.

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 86,33 €/кг

  • Kepinti žemės riešutai drusk., ESTRELLA, 140g
    -40%
    1
    85 €
    13,21 €/кг

    Kepinti žemės riešutai drusk., ESTRELLA, 140g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 22,07 €/кг

  • Popier. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 rit.
    -50%
    0
    79 €
    0,40 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Popier. rankšluosčiai RIMI SMART, 2 rit.

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,80 €/шт.

  • Kremas su Modenos balzam.actu, RIMI, 250ml
    2
    79 €
    11,16 €/л

    Kremas su Modenos balzam.actu, RIMI, 250ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,96 €/л

  • Kempinės-šveist. MARINE 3vnt 7x8,5x4,5cm
    -50%
    0
    34 €
    0,11 €/шт.

    Kempinės-šveist. MARINE 3vnt 7x8,5x4,5cm

    0.68 € за шт.

    Цена за единицу: 0,23 €/шт.

  • Kep.žem. riešutai med.drusk., ESTRELLA, 140g
    -40%
    1
    85 €
    13,21 €/кг

    Kep.žem. riešutai med.drusk., ESTRELLA, 140g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 22,07 €/кг

  • Šald. krevetės, virtos, luptos, MSC,450 g
    -40%
    5
    99 €
    13,31 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Šald. krevetės, virtos, luptos, MSC,450 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,20 €/кг

  • Grietinėlė MARGĖ, 12 % rieb., 0,25 l

    Grietinėlė MARGĖ, 12 % rieb., 0,25 l

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,35 €

    Цена за единицу: 7,16 €/л

  • Tualetinis popierius RIMI NATURA 3sl., 8 rit.
    -50%
    1
    17 €
    0,15 €/шт.

    Tualetinis popierius RIMI NATURA 3sl., 8 rit.

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 0,29 €/шт.

  • Mėlynių skonio jogurtas VILVI, 2 %, 750 g
    -25%
    1
    42 €
    1,89 €/кг

    Mėlynių skonio jogurtas VILVI, 2 %, 750 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,52 €/кг

  • Jogurt. ban. ir brašk. užkandis DANONINO, 70g
    -25%
    0
    71 €
    10,14 €/кг

    Jogurt. ban. ir brašk. užkandis DANONINO, 70g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 13,57 €/кг

Фильтр

Фильтр