Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vaisinis jogurto gėrimas ACTIMEL, 8 x 100 g
    -25%
    3
    37 €
    4,21 €/кг

    Vaisinis jogurto gėrimas ACTIMEL, 8 x 100 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,61 €/кг

  • Valgomieji ledai MAGNUM ALMOND, 110 ml / 83 g
    1
    69 €
    19,65 €/кг

    Valgomieji ledai MAGNUM ALMOND, 110 ml / 83 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 33,60 €/кг

  • Šunų maist. ANIMONDA, kalakut., ėriena, 150 g
    1
    15 €
    7,67 €/кг

    Šunų maist. ANIMONDA, kalakut., ėriena, 150 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Vaisinė arbata ETNO VAISINIS MALONUMAS, 44 g
    -40%
    1
    79 €
    40,68 €/кг

    Vaisinė arbata ETNO VAISINIS MALONUMAS, 44 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 67,95 €/кг

  • Marin. agurkai RIMI, 2 - 5 cm, 670 g / 370 g
    2
    29 €
    6,19 €/кг

    Marin. agurkai RIMI, 2 - 5 cm, 670 g / 370 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,81 €/кг

  • Ekolog. anakardžių riešutai I LOVE ECO, 100g
    -40%
    1
    73 €
    17,30 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekolog. anakardžių riešutai I LOVE ECO, 100g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Arbata su šaltalan. ETNO SAULĖTAS RYTAS, 40 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/кг

    Arbata su šaltalan. ETNO SAULĖTAS RYTAS, 40 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 74,75 €/кг

  • Rankų muilas su alavijais MARGARITA, 400ml
    2
    79 €
    6,97 €/л

    Rankų muilas su alavijais MARGARITA, 400ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/л

  • K. rūk. KLAIPĖDOS kiaul. kumpis, a. r., 100 g

    K. rūk. KLAIPĖDOS kiaul. kumpis, a. r., 100 g

    1.15 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 11,50 €/кг

  • Makaronai LA MOLISANA MAFALDA, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/кг

    Makaronai LA MOLISANA MAFALDA, 500 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,78 €/кг

  • Plikyta duona KLAIPĖDOS, 800 g
    Хорошая цена каждый день

    Plikyta duona KLAIPĖDOS, 800 g

    1.01 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 1,26 €/кг

  • Balinamoji dantų pasta ECODENTA, 100ml
    2
    89 €
    28,90 €/л

    Balinamoji dantų pasta ECODENTA, 100ml

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 36,50 €/л

  • Daržovių sultinys MAGGI, 12 kub. x 10g, 120g
    0
    77 €
    6,42 €/кг

    Daržovių sultinys MAGGI, 12 kub. x 10g, 120g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,75 €/кг

  • Arbata ŽOLYNĖLIS NERVUS, 20 pak.
    -40%
    1
    49 €
    49,67 €/кг

    Arbata ŽOLYNĖLIS NERVUS, 20 pak.

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 83,00 €/кг

  • Kavos pupelės PAULIG ARABICA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/кг

    Kavos pupelės PAULIG ARABICA, 1 kg

    22.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,99 €/кг

  • Naminiai krienai KĖDAINIŲ KONSERVAI, 250g
    1
    25 €
    5,00 €/кг

    Naminiai krienai KĖDAINIŲ KONSERVAI, 250g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,16 €/кг

  • Ek. jogurtas ob., grūd. DOBILAS,2,5-3,5%,300g
    -25%
    1
    64 €
    5,47 €/кг
    Без глютена Органические продукты

    Ek. jogurtas ob., grūd. DOBILAS,2,5-3,5%,300g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,30 €/кг

  • Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 500g
    -40%
    4
    07 €
    8,14 €/кг

    Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 500g

    6.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,58 €/кг

  • Kon. kačių ėdalas su paukštiena SHEBA, 340g
    1
    89 €
    5,56 €/кг

    Kon. kačių ėdalas su paukštiena SHEBA, 340g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Jogurtas su mang.VILVI LESS SUG. 3,7%, 200 g
    -25%
    0
    79 €
    3,95 €/кг

    Jogurtas su mang.VILVI LESS SUG. 3,7%, 200 g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 5,25 €/кг

  • Šaldytos jūrinės lydekos be galvų, 800g
    -40%
    2
    27 €
    2,84 €/кг
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Šaldytos jūrinės lydekos be galvų, 800g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,74 €/кг

  • Ekol. jogurtas su mėlyn., aviet. AUGA, 125 g
    -25%
    0
    74 €
    5,92 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol. jogurtas su mėlyn., aviet. AUGA, 125 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,92 €/кг

  • Kiauš. makaronai FETTUCCINE PRINCIP, 250 g
    1
    59 €
    6,36 €/кг

    Kiauš. makaronai FETTUCCINE PRINCIP, 250 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

  • Tualet. popierius RIMI CAMOMILE, 3sl., 8rit.
    -50%
    1
    69 €
    0,21 €/шт.

    Tualet. popierius RIMI CAMOMILE, 3sl., 8rit.

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 0,42 €/шт.

  • Miltų mišinys lietiniams kepti RIMI, 400 g
    0
    87 €
    2,17 €/кг

    Miltų mišinys lietiniams kepti RIMI, 400 g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,72 €/кг

  • Ramunėlių žiedų arbata RIMI, 30 g
    -40%
    1
    19 €
    39,67 €/кг

    Ramunėlių žiedų arbata RIMI, 30 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 66,33 €/кг

  • Makaronai vištienos skonio MAGGI, 59,2 g
    0
    47 €
    7,97 €/кг

    Makaronai vištienos skonio MAGGI, 59,2 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,39 €/кг

  • Š. rūk. atl. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g
    -30%
    3
    98 €
    24,88 €/кг
    Для лучшей жизни

    Š. rūk. atl. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 35,56 €/кг

  • Migdolų gėrimas ALPRO, 1 l
    -25%
    2
    54 €
    2,54 €/л
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Migdolų gėrimas ALPRO, 1 l

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,39 €/л

  • 8 grūdų dribsniai su sėlenomis MALSENA, 400 g
    1
    39 €
    3,47 €/кг
    Для лучшей жизни

    8 grūdų dribsniai su sėlenomis MALSENA, 400 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • BOCMANO silkių filė su paprikomis ZIGMAS,300g
    -30%
    2
    30 €
    7,67 €/кг

    BOCMANO silkių filė su paprikomis ZIGMAS,300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Skrudinti sūdyti makad.rieš., SEEBERGER, 80g
    -40%
    3
    29 €
    41,13 €/кг

    Skrudinti sūdyti makad.rieš., SEEBERGER, 80g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 68,63 €/кг

  • Sušok. kraikas katėms PET PERFECT, 5 l
    3
    19 €
    0,64 €/л

    Sušok. kraikas katėms PET PERFECT, 5 l

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,80 €/л

  • Varšk. sūrelis su šok. gab. PASAKA, 21 %, 40g

    Varšk. sūrelis su šok. gab. PASAKA, 21 %, 40g

    0.49 € за шт.
    Обычная цена: 0,65 €

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Pop. rankšl. RIMI TUCANO, 3 sl. 200 lap.
    -50%
    1
    74 €
    1,74 €/шт.

    Pop. rankšl. RIMI TUCANO, 3 sl. 200 lap.

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/шт.

  • Jogurtas vyšn., šok. gab. SMILGA, 4,5%, 200g
    -25%
    1
    19 €
    5,95 €/кг

    Jogurtas vyšn., šok. gab. SMILGA, 4,5%, 200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Ekol. nat. ger. jogurtas DOBILAS, 2,4 %, 330g
    -25%
    1
    12 €
    3,39 €/кг
    Без глютена Органические продукты

    Ekol. nat. ger. jogurtas DOBILAS, 2,4 %, 330g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,52 €/кг

  • Šal. apk. žuvų filė piršt. NOWACO, MSC, 250 g
    -40%
    1
    85 €
    7,40 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Šal. apk. žuvų filė piršt. NOWACO, MSC, 250 g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 12,36 €/кг

  • Varškės sūrelis su vanil. RYTAS, 7,5 %, 100 g

    Varškės sūrelis su vanil. RYTAS, 7,5 %, 100 g

    0.87 € за шт.
    Обычная цена: 1,09 €

    Цена за единицу: 8,70 €/кг

  • Besėklės razinos GOLDEN JUMBO RIMI, 200g
    -40%
    1
    73 €
    8,65 €/кг

    Besėklės razinos GOLDEN JUMBO RIMI, 200g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 14,45 €/кг

Фильтр

Фильтр