Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Saldainiai RAFFAELLO, 230g
    4
    89 €
    21,26 €/кг

    Saldainiai RAFFAELLO, 230g

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 26,91 €/кг

  • Šalta žalioji arbata cu citrinomis RIMI, 1,5l
    1
    49 €
    0,99 €/л

    Šalta žalioji arbata cu citrinomis RIMI, 1,5l

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,26 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Žemės riešutai su paprika JĖGA, 200g
    -40%
    0
    95 €
    4,75 €/кг

    Žemės riešutai su paprika JĖGA, 200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Žemės riešutai su svogūnais JĖGA, 200g
    -40%
    0
    95 €
    4,75 €/кг

    Žemės riešutai su svogūnais JĖGA, 200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • K. rūk.kiaulienos kumpis MĖSOS KARALIUS, 135g

    K. rūk.kiaulienos kumpis MĖSOS KARALIUS, 135g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 14,74 €/кг

  • Vafliniai batonėliai KINDER BUENO, 129 g
    2
    79 €
    21,63 €/кг

    Vafliniai batonėliai KINDER BUENO, 129 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 27,05 €/кг

  • Ekologiški migdolai ARIMEX, 150g
    -40%
    2
    39 €
    15,93 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekologiški migdolai ARIMEX, 150g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,60 €/кг

  • Pipirmėčių arbata RIMI SMART, 20 vnt.
    -40%
    0
    23 €
    7,67 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Pipirmėčių arbata RIMI SMART, 20 vnt.

    0.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Jautienos sultinys MAGGI KOSTILJA, 120g
    0
    95 €
    7,92 €/кг

    Jautienos sultinys MAGGI KOSTILJA, 120g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 13,25 €/кг

  • Bulvių traškučiai su druska LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/кг

    Bulvių traškučiai su druska LAYS, 130 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,62 €/кг

  • Šaldyti kalmarų žiedai NOWACO EXCLUSIVE, 300g
    -40%
    1
    91 €
    6,37 €/кг
    Для лучшей жизни

    Šaldyti kalmarų žiedai NOWACO EXCLUSIVE, 300g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,63 €/кг

  • Įv. vais. jogurt. gėrimas ACTIMEL,1,5%,4x100g
    -25%
    2
    09 €
    5,22 €/кг

    Įv. vais. jogurt. gėrimas ACTIMEL,1,5%,4x100g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Juodoji arbata DILMAH PREMIUM, 25 x 2 g
    -40%
    1
    43 €
    28,60 €/кг

    Juodoji arbata DILMAH PREMIUM, 25 x 2 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 47,80 €/кг

  • Grūdų paplot. DUONIUKAI su rug. miltais, 80 g
    Хорошая цена каждый день

    Grūdų paplot. DUONIUKAI su rug. miltais, 80 g

    0.95 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 11,88 €/кг

  • Juodoji Ceilono arbata RIMI, 20 vnt., 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/кг

    Juodoji Ceilono arbata RIMI, 20 vnt., 40 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 62,25 €/кг

  • Avižų košė su brašk. ir bananu SEMPER, 120 g
    -30%
    1
    46 €
    12,17 €/кг

    Avižų košė su brašk. ir bananu SEMPER, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Pūkų surinkimo volelis COZY HOME, 5m
    -50%
    0
    49 €
    0,49 €/шт.

    Pūkų surinkimo volelis COZY HOME, 5m

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/шт.

  • Ekol. ryž. trapuč. mėlyn. sk. HIPP BIO, 30 g
    -30%
    1
    74 €
    58,00 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. ryž. trapuč. mėlyn. sk. HIPP BIO, 30 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 83,00 €/кг

  • Skrudinti javainiai su šokoladu RIMI, 375 g
    1
    79 €
    4,77 €/кг

    Skrudinti javainiai su šokoladu RIMI, 375 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,91 €/кг

  • Džiovintos vyšnios RIMI, 150 g
    -40%
    2
    45 €
    16,33 €/кг
    Для лучшей жизни

    Džiovintos vyšnios RIMI, 150 g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 27,27 €/кг

  • Juodieji pipirai SELECTION BY RIMI, 45g
    2
    79 €
    62,00 €/кг

    Juodieji pipirai SELECTION BY RIMI, 45g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 77,56 €/кг

  • Humusas RIMI PLANET su mangais,kokosais, 180g

    Humusas RIMI PLANET su mangais,kokosais, 180g

    2.04 € за шт.
    Обычная цена: 2,55 €

    Цена за единицу: 11,33 €/кг

  • Arbata su imbieru ETNO GAIVI AKIMIRKA, 36 g
    -40%
    1
    79 €
    49,72 €/кг

    Arbata su imbieru ETNO GAIVI AKIMIRKA, 36 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 83,06 €/кг

  • Klasikinis salotų mišinys, 70 g

    Klasikinis salotų mišinys, 70 g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 14,14 €/кг

  • Indapl. kaps. FAIRY PL. LEM. MIRACLE, 60 vnt.
    22
    99 €
    0,38 €/шт.
    Новинка

    Indapl. kaps. FAIRY PL. LEM. MIRACLE, 60 vnt.

    41.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,70 €/шт.

  • Ekologiški anakardžių riešutai ARIMEX, 150g
    -40%
    2
    99 €
    19,93 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekologiški anakardžių riešutai ARIMEX, 150g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,27 €/кг

  • Vanilės skonio jogurtas DANONINO, 70g
    -25%
    0
    71 €
    10,14 €/кг

    Vanilės skonio jogurtas DANONINO, 70g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 13,57 €/кг

  • GREEN SMOOTHIE skon. ledai SUPER VIVA, 170 ml
    1
    49 €
    15,36 €/кг
    Подходит для веганов

    GREEN SMOOTHIE skon. ledai SUPER VIVA, 170 ml

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 22,58 €/кг

  • Jogurtas vyšn.van. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g
    -25%
    1
    76 €
    3,52 €/кг

    Jogurtas vyšn.van. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 4,70 €/кг

  • Žemės riešutai AWAKE, 400 g
    -40%
    1
    13 €
    2,82 €/кг
    Для лучшей жизни

    Žemės riešutai AWAKE, 400 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Džiovinti abrikosai be kauliukų RIMI, 200 g
    -40%
    2
    27 €
    11,35 €/кг

    Džiovinti abrikosai be kauliukų RIMI, 200 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,95 €/кг

  • Jogurtas su kr. ir šok. gab. SMILGA,4,5%,200g
    -25%
    1
    19 €
    5,95 €/кг

    Jogurtas su kr. ir šok. gab. SMILGA,4,5%,200g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Šalto rūkymo vaivor. upėtakio filė RIMI, 100g
    -30%
    2
    58 €
    25,80 €/кг

    Šalto rūkymo vaivor. upėtakio filė RIMI, 100g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 36,90 €/кг

  • Kosmet. servetėlės RIMI SMART, 2 sl. 100 lap.
    -50%
    0
    74 €
    0,01 €/шт.
    Хорошая цена каждый день

    Kosmet. servetėlės RIMI SMART, 2 sl. 100 lap.

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,01 €/шт.

  • Želė saldainiai HARIBO ERDBEEREN, 100g
    0
    95 €
    9,50 €/кг

    Želė saldainiai HARIBO ERDBEEREN, 100g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,90 €/кг

  • Indaplovių druska FINISH SALT, 1,5kg
    3
    69 €
    2,46 €/кг

    Indaplovių druska FINISH SALT, 1,5kg

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,33 €/кг

  • Džiovintos ožerškių uogos RIMI, 100 g
    -40%
    1
    53 €
    15,30 €/кг
    Для лучшей жизни

    Džiovintos ožerškių uogos RIMI, 100 g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 25,50 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su barav. DAUPARŲ,200g
    -30%
    1
    60 €
    8,00 €/кг

    Silkių filė gabaliukai su barav. DAUPARŲ,200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Pl. šampūnas su dilgėl.eks., MARGARITA, 250ml
    2
    79 €
    11,16 €/л

    Pl. šampūnas su dilgėl.eks., MARGARITA, 250ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,96 €/л

  • Virtos LIETUVIŠKOS sardelės, 1 kg

    Virtos LIETUVIŠKOS sardelės, 1 kg

    3.99 € за кг
    Обычная цена: 6,69 €

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

Фильтр

Фильтр