Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Antienos filė su priesk. KITCHEN ME,170g

    Antienos filė su priesk. KITCHEN ME,170g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,35 €/kg

  • Marin. ančiukas įdaryt.obuol. KITCHEN ME, 1kg

    Marin. ančiukas įdaryt.obuol. KITCHEN ME, 1kg

    5.99 € už kg
    Įprasta kaina: 8,99 €

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2.8 kg 2.8kg

  • Viš.šlaun.mėsa su Goji uog.PREMIUM,500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viš.šlaun.mėsa su Goji uog.PREMIUM,500g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Viš.sparn.peteliai mėl. mar.PREMIUM,500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viš.sparn.peteliai mėl. mar.PREMIUM,500g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Višt. filė kepsniai 4 METŲ LAIKAI mar., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. filė kepsniai 4 METŲ LAIKAI mar., 400 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Viš.spar.peteliai bruk.mar.PREMIUM,500g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viš.spar.peteliai bruk.mar.PREMIUM,500g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Šlaunų mėsa su brandintų pipirų marinatu,500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šlaunų mėsa su brandintų pipirų marinatu,500g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Mar.viščiukas su čes.ir alyv.aliejumi,1kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Mar.viščiukas su čes.ir alyv.aliejumi,1kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2.2 kg 2.2kg

  • Višč.sparnelių vid.dalys su agr.mar. VP, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višč.sparnelių vid.dalys su agr.mar. VP, 500g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Višt. iešmeliai su graik. mar. PREMIUM, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. iešmeliai su graik. mar. PREMIUM, 480 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,48 €/kg

  • Višt. iešmeliai pranc. marin. PREMIUM, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. iešmeliai pranc. marin. PREMIUM, 480 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,48 €/kg

  • Marinate vištienos blauzdelės RIMI SMART 800g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Marinate vištienos blauzdelės RIMI SMART 800g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,11 €/kg

  • Marin. višč. sparn. Medus ir Garstyčios.,1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marin. višč. sparn. Medus ir Garstyčios.,1kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Višt. šašlykas jogurt. marin. FIESTA, 1150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. šašlykas jogurt. marin. FIESTA, 1150 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,82 €/kg

  • Marin.višč.blauzdelės Chili ir Imbieras, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marin.višč.blauzdelės Chili ir Imbieras, 1kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Viščiuk.TABAKA klasik.mar.PARUOŠTA KEPTI, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiuk.TABAKA klasik.mar.PARUOŠTA KEPTI, 1kg

    7.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.7 kg 1.7kg

  • Višč.broil.šlaun.mėsa Rimi česn.mar.400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višč.broil.šlaun.mėsa Rimi česn.mar.400g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Višt. dešrelės SPORTUOJANTIEMS, a. r., 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. dešrelės SPORTUOJANTIEMS, a. r., 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Višč. sparn. peteliai su juod. česn. VP, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višč. sparn. peteliai su juod. česn. VP, 500g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Viščiukas su karameliz. kriaušių marin., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukas su karameliz. kriaušių marin., 1 kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2.3 kg 2.3kg

  • Višt. šašlykas pipir. marinate FIESTA, 680 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. šašlykas pipir. marinate FIESTA, 680 g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,01 €/kg

  • Broil. filė žolelių ir česn. marinate, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Broil. filė žolelių ir česn. marinate, 500 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Vid. sparnel. dalis Teriyaki marinate, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vid. sparnel. dalis Teriyaki marinate, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Antienos šlaunelių mėsa su prieskon., 170 g

    Antienos šlaunelių mėsa su prieskon., 170 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,35 €/kg

  • Broil.šlaun.mėsa graikišk.mar.RIMI,850g
    Pagaminta Lietuvoje

    Broil.šlaun.mėsa graikišk.mar.RIMI,850g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Marin. viščiukų šlaunelių mėsa NORDIC, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marin. viščiukų šlaunelių mėsa NORDIC, 1 kg

    Šiuo metu prekės nėra

  • Višč.broil.šlaun.mėsa Rimi žol.mar.850 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višč.broil.šlaun.mėsa Rimi žol.mar.850 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Vid. sparn. dalis balzam. med. marin., 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vid. sparn. dalis balzam. med. marin., 500 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Marinuoti viščiukų sparneliai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marinuoti viščiukų sparneliai, 1 kg

    Šiuo metu prekės nėra

  • Marin. višč.sparn.vid.dalys Medus ir BBQ, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marin. višč.sparn.vid.dalys Medus ir BBQ, 1kg

    Šiuo metu prekės nėra

  • M.višč.sparn.petukai CHILI IR APELSINAS, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    M.višč.sparn.petukai CHILI IR APELSINAS, 1kg

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai