Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Maisto pap. vitam.C ICA apels. sk., 20 tabl.

    Maisto pap. vitam.C ICA apels. sk., 20 tabl.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Dantų šepet. JORDAN CLEAN SMILE MEDIUM, 1vnt.

    Dantų šepet. JORDAN CLEAN SMILE MEDIUM, 1vnt.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Higien.paketai LIBRESSE MAXI NORMAL, 10 vnt.
    2
    19 €
    0,22 €/vnt.

    Higien.paketai LIBRESSE MAXI NORMAL, 10 vnt.

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,26 €/vnt.

  • Ekol.kasd.hig. įklotai GENTLE DAY MINI, 15vnt

    Ekol.kasd.hig. įklotai GENTLE DAY MINI, 15vnt

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,18 €/vnt.

  • Skal.skys. ECODENTA MULTIFUNC,500ml
    4
    79 €
    9,58 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Skal.skys. ECODENTA MULTIFUNC,500ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/l

  • Prezervatyvai DUREX ELITE, 3 vnt.

    Prezervatyvai DUREX ELITE, 3 vnt.

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,40 €/vnt.

  • Dantų šepetėlis JORDAN CLEAN SMILE SOFT, 1vnt

    Dantų šepetėlis JORDAN CLEAN SMILE SOFT, 1vnt

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Nėštumo testas CLEAR CHOICE ONE, juost., 1vnt

    Nėštumo testas CLEAR CHOICE ONE, juost., 1vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Pleistras HANSAPLAST UNIVERSAL, 10 vnt.

    Pleistras HANSAPLAST UNIVERSAL, 10 vnt.

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,31 €/vnt.

  • Higien.įklotai LIBRESSE CLASSIC, 50vnt
    1
    79 €
    0,04 €/vnt.

    Higien.įklotai LIBRESSE CLASSIC, 50vnt

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Šampūnas Syoss Keratin 750ml

    Šampūnas Syoss Keratin 750ml

    11.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,59 €/l

  • Higien.pak.Teens Sensitive Ultra soft,10

    Higien.pak.Teens Sensitive Ultra soft,10

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,23 €/vnt.

  • Dušo želė NIVEA CREME SOFT, 500 ml
    5
    09 €
    10,18 €/l

    Dušo želė NIVEA CREME SOFT, 500 ml

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,78 €/l

  • Maisto pap. vitamin. C ICA citr.sk., 20 tabl.

    Maisto pap. vitamin. C ICA citr.sk., 20 tabl.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Dan.šep. Jordan Step 0-2met.,ypač minkš.

    Dan.šep. Jordan Step 0-2met.,ypač minkš.

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Kaukė nuo senėjimo su kofermentu Q10 EKEL
    1
    09 €
    1,09 €/vnt.

    Kaukė nuo senėjimo su kofermentu Q10 EKEL

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/vnt.

  • Hig. pak. NATURELLA MAXI NORMAL, S2, 10 vnt.

    Hig. pak. NATURELLA MAXI NORMAL, S2, 10 vnt.

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • Vyr.piešt.dezod., OLD SPICE WHITE WATER, 50ml

    Vyr.piešt.dezod., OLD SPICE WHITE WATER, 50ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 105,80 €/l

  • Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 6-9 SOFT, 1vnt.

    Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 6-9 SOFT, 1vnt.

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Higieniniai įklotai LIBRESSE NATURAL, 40vnt.

    Higieniniai įklotai LIBRESSE NATURAL, 40vnt.

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Muilas PALMOLIVE CAMOMILE, 90 g

    Muilas PALMOLIVE CAMOMILE, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Šampūnas SYOSS Keratin Hair Perfection 4
    4
    49 €
    10,20 €/l

    Šampūnas SYOSS Keratin Hair Perfection 4

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,02 €/l

  • M puskojinės ORI STAR 40d NEUTRO

    M puskojinės ORI STAR 40d NEUTRO

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Mot.vienk.skust.BIC M.SOLEIL COLOUR,4vnt

    Mot.vienk.skust.BIC M.SOLEIL COLOUR,4vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Higien. paketai LIBRESSE ULTRA NORMAL, 10vnt.
    1
    85 €
    0,19 €/vnt.

    Higien. paketai LIBRESSE ULTRA NORMAL, 10vnt.

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • Hig. įklotai LIBRESSE DUO PACK NORMAL, 40vnt.

    Hig. įklotai LIBRESSE DUO PACK NORMAL, 40vnt.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Higieniniai įklotai LADY ANION, 48 vnt.

    Higieniniai įklotai LADY ANION, 48 vnt.

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,11 €/vnt.

  • Mot.puršk.dez., REXONA CRYSTAL DIAM., 150ml

    Mot.puršk.dez., REXONA CRYSTAL DIAM., 150ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,60 €/l

  • Prezervatyvai DUREX PLEASUREMAX, 3 vnt.

    Prezervatyvai DUREX PLEASUREMAX, 3 vnt.

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,46 €/vnt.

  • Lūpų balzamas NIVEA ESSENTIAL CARE, 4,8 g
    2
    99 €
    598,00 €/kg

    Lūpų balzamas NIVEA ESSENTIAL CARE, 4,8 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 818,00 €/kg

  • Tarpdančių siūlas JORDAN EXPAND, 25m.

    Tarpdančių siūlas JORDAN EXPAND, 25m.

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/vnt.

  • Skutimosi putos GILLETTE SENSITIVE, 200+100ml

    Skutimosi putos GILLETTE SENSITIVE, 200+100ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,63 €/l

  • Mot.rut.dezodorant., NIVEA PEARL&BEAUTY, 50ml
    3
    79 €
    75,80 €/l

    Mot.rut.dezodorant., NIVEA PEARL&BEAUTY, 50ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • Higieniniai įklotai DISCREET AIR, 100vnt.

    Higieniniai įklotai DISCREET AIR, 100vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Muilas PALMOLIVE OLIVE MILK, 90 g

    Muilas PALMOLIVE OLIVE MILK, 90 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/kg

  • Hig. paketai ALWAYS ULTRA NORMAL PLUS, 20vnt.

    Hig. paketai ALWAYS ULTRA NORMAL PLUS, 20vnt.

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,24 €/vnt.

  • Nagų lako valiklis acet.pagr., OREON, 125ml
    Gera kaina kasdien

    Nagų lako valiklis acet.pagr., OREON, 125ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,32 €/l

  • Rankų muilas su ramunėlėmis MARGARITA, 400ml
    2
    79 €
    6,97 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Rankų muilas su ramunėlėmis MARGARITA, 400ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,72 €/l

  • Muilas DOVE CREAM, 90g
    0
    87 €
    9,67 €/kg

    Muilas DOVE CREAM, 90g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Higienin.paketai LIBRESSE ULTRA LONG 16 vnt.

    Higienin.paketai LIBRESSE ULTRA LONG 16 vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

Filtrai

Filtrai