Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Skrudinimo duona TOSTE, 500g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Skrudinimo duona TOSTE, 500g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Sumuštinių duona su sėk. BEATOS VIRTUVĖ, 400g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sumuštinių duona su sėk. BEATOS VIRTUVĖ, 400g

    1.75 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,19 €

    Kaina už vienetą: 4,37 €/kg

  • Penkių grūdų skrud. sumuštinių duona, 450g
    Pagaminta Lietuvoje

    Penkių grūdų skrud. sumuštinių duona, 450g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Viso grūdo skrudinimo duona TOSTE, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo skrudinimo duona TOSTE, 500g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/kg

  • Skrudinimo duona PUSRYČIŲ, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Skrudinimo duona PUSRYČIŲ, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • GARDĖSIO sumuštinių duona su kefyru, 450g

    GARDĖSIO sumuštinių duona su kefyru, 450g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 3,53 €/kg

  • Sumuštinių raikyta duona RIMI, 500 g

    Sumuštinių raikyta duona RIMI, 500 g

    0.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,45 €

    Kaina už vienetą: 1,38 €/kg

  • Ruginė sumuštinių duona TOSTE, 370 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ruginė sumuštinių duona TOSTE, 370 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,19 €/kg

  • SUMUŠTINIŲ batonas, 350g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    SUMUŠTINIŲ batonas, 350g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,83 €/kg

  • Duona skrudinimui TOSTE PROTEIN, 380 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Duona skrudinimui TOSTE PROTEIN, 380 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,29 €/kg

  • Duona SUMUŠTINIŲ, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Duona SUMUŠTINIŲ, 500 g

    1.25 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,59 €

    Kaina už vienetą: 2,50 €/kg

  • Speltų sumuštinių duona TOSTE, 360g
    Pagaminta Lietuvoje

    Speltų sumuštinių duona TOSTE, 360g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,92 €/kg

  • Sumuštinukų duona TIP TOP, 240 g
    Gera kaina kasdien

    Sumuštinukų duona TIP TOP, 240 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/kg

  • URTĖS sumuštinių duona su grūdais, 470g
    Pagaminta Lietuvoje

    URTĖS sumuštinių duona su grūdais, 470g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,74 €/kg

  • Prancūziška skrudinimo duona TOSTE, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prancūziška skrudinimo duona TOSTE, 500g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Sumuštinių duona SĖKLŲ, 450 g

    Sumuštinių duona SĖKLŲ, 450 g

    1.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 4,20 €/kg

  • TOSTE vaikams skrudinimo duona, 250 g

    TOSTE vaikams skrudinimo duona, 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Sumuštinių duona MORTA SU RAUGU, 450 g
    Gera kaina kasdien

    Sumuštinių duona MORTA SU RAUGU, 450 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,76 €/kg

  • Duona skrudinimui TOSTE BRIOCHE STYLE, 320 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Duona skrudinimui TOSTE BRIOCHE STYLE, 320 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,53 €/kg

  • AGOTOS sumuštinių duona su grūd. sėkl., 470 g
    Pagaminta Lietuvoje

    AGOTOS sumuštinių duona su grūd. sėkl., 470 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,60 €/kg

  • SUMUŠTINIŲ duona, 250g

    SUMUŠTINIŲ duona, 250g

    1.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,49 €

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Plik. sumuštinių duona KLAIPĖDOS DUONA, 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plik. sumuštinių duona KLAIPĖDOS DUONA, 450 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,53 €/kg

  • Duona skrudinimui TOSTE BERRY BOOST, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Duona skrudinimui TOSTE BERRY BOOST, 350 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,69 €/kg

  • Sumuštinių raikyta duona RIMI SMART, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Sumuštinių raikyta duona RIMI SMART, 500 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Sumuštinių duona MORTA SĖKLŲ, 450 g
    Gera kaina kasdien

    Sumuštinių duona MORTA SĖKLŲ, 450 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Sumuštinių duona MORTA BRIOCHE, 500 g

    Sumuštinių duona MORTA BRIOCHE, 500 g

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai