Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Musmušis BROS

    Musmušis BROS

    0.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 0,89 €

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • Lipni juostelė gaudyklė kandims BROS, 2vnt

    Lipni juostelė gaudyklė kandims BROS, 2vnt

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 155,28 €/kg

  • Purškalas nuo rop.vabzdžių SUPERCOBRA, 400 ml

    Purškalas nuo rop.vabzdžių SUPERCOBRA, 400 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/l

  • Levandų kvapo pakabukas nuo kandžių BROS

    Levandų kvapo pakabukas nuo kandžių BROS

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,65 €/vnt.

  • Kelioninis adapteris BULLET EU/UK, AW26

    Kelioninis adapteris BULLET EU/UK, AW26

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Purškiklis nuo uodų,erkių BROS,90ml

    Purškiklis nuo uodų,erkių BROS,90ml

    3.03 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,59 €

    Kaina už vienetą: 33,67 €/l

  • Grūdeliai nuo pelių ir žiurkių BROS,120g

    Grūdeliai nuo pelių ir žiurkių BROS,120g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/vnt.

  • Lipni tarakonų gaudyklė BROS, 1vnt.

    Lipni tarakonų gaudyklė BROS, 1vnt.

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/vnt.

  • Milteliai nuo skruzdelių BROS,250g

    Milteliai nuo skruzdelių BROS,250g

    4.88 € už vnt.
    Įprasta kaina: 7,39 €

    Kaina už vienetą: 18,63 €/kg

  • Purškiklis drabužiams BROS nuo erkių,90ml

    Purškiklis drabužiams BROS nuo erkių,90ml

    3.60 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,45 €

    Kaina už vienetą: 72,00 €/l

  • Skystis nuo uodų,erkių BROS,50ml

    Skystis nuo uodų,erkių BROS,50ml

    2.30 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,49 €

    Kaina už vienetą: 2,30 €/vnt.

  • Repelentas (uod,erk,maš) ZY-ZY MIX, 150 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Repelentas (uod,erk,maš) ZY-ZY MIX, 150 ml

    3.23 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,89 €

    Kaina už vienetą: 32,30 €/kg

  • Gelis švelninantis įkandimus BROS, 35 ml

    Gelis švelninantis įkandimus BROS, 35 ml

    2.96 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,49 €

    Kaina už vienetą: 84,57 €/l

  • Repelentas vabzdžiams atbaidyti BEN'S, 100 ml

    Repelentas vabzdžiams atbaidyti BEN'S, 100 ml

    5.93 € už vnt.
    Įprasta kaina: 8,99 €

    Kaina už vienetą: 5,93 €/vnt.

  • Purškalas nuo vabzdžių SUPERCOBRA, 400 ml

    Purškalas nuo vabzdžių SUPERCOBRA, 400 ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,72 €/l

  • Purškalas nuo vabzdžių SUPERCOBRA, 400ml

    Purškalas nuo vabzdžių SUPERCOBRA, 400ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,22 €/l

  • Bioaktyvat. nuotėkoms MICROBEC TABS, 1 vnt

    Bioaktyvat. nuotėkoms MICROBEC TABS, 1 vnt

    0.85 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,29 €

    Kaina už vienetą: 0,85 €/vnt.

  • Uodų repel. įdėklai THERMACELL CIT. R-4-XIX

    Uodų repel. įdėklai THERMACELL CIT. R-4-XIX

    32.82 € už vnt.
    Įprasta kaina: 50,49 €

    Kaina už vienetą: 32,82 €/vnt.

  • Repelentas nuo uodų, erkių MAGA SUPER, 100 ml

    Repelentas nuo uodų, erkių MAGA SUPER, 100 ml

    2.87 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,35 €

    Kaina už vienetą: 28,70 €/l

  • Aeroz. nuo uodų ir erkių BROS MAX, 90ml

    Aeroz. nuo uodų ir erkių BROS MAX, 90ml

    3.62 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,49 €

    Kaina už vienetą: 40,22 €/l

  • El. belaidis uodų repelen. THERMACELL E55XI

    El. belaidis uodų repelen. THERMACELL E55XI

    61.42 € už vnt.
    Įprasta kaina: 94,49 €

    Kaina už vienetą: 61,42 €/vnt.

  • Skruzdėlių gaudyklė MROWEX BROS, 10 g

    Skruzdėlių gaudyklė MROWEX BROS, 10 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/vnt.

  • Apyrankės uodams atbaidyti CITRONELLA, 1 vnt.

    Apyrankės uodams atbaidyti CITRONELLA, 1 vnt.

    2.30 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,49 €

    Kaina už vienetą: 2,30 €/vnt.

  • Uodų repel. THERMACELL CITRIODIOL HALO MINI

    Uodų repel. THERMACELL CITRIODIOL HALO MINI

    34.31 € už vnt.
    Įprasta kaina: 52,79 €

    Kaina už vienetą: 34,31 €/vnt.

  • Neš. uodų rep. THERMACEL CITRIODIOL MR300-XIX

    Neš. uodų rep. THERMACEL CITRIODIOL MR300-XIX

    32.82 € už vnt.
    Įprasta kaina: 50,49 €

    Kaina už vienetą: 32,82 €/vnt.

  • Purškiklis nuo uodų ir erkių BROS, 100ml

    Purškiklis nuo uodų ir erkių BROS, 100ml

    3.60 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,45 €

    Kaina už vienetą: 36,00 €/l

  • Lipni juostelė musgaudis BROS, 4vnt

    Lipni juostelė musgaudis BROS, 4vnt

    Šiuo metu prekės nėra

  • Insekticidas ropoj. vabzdž. DICHLOFOSS, 0,4l
    Pagaminta Lietuvoje

    Insekticidas ropoj. vabzdž. DICHLOFOSS, 0,4l

    Šiuo metu prekės nėra

  • Purškiklis BROS nuo uodų,vapsvų,90ml

    Purškiklis BROS nuo uodų,vapsvų,90ml

    Šiuo metu prekės nėra

  • Skystis nuo uodų BROS SENSITIVE, 50ml

    Skystis nuo uodų BROS SENSITIVE, 50ml

    Šiuo metu prekės nėra

  • Aeroz. nuo vapsvų ir širšių BROS, 300ml

    Aeroz. nuo vapsvų ir širšių BROS, 300ml

    Šiuo metu prekės nėra

  • Lipni juosta-musgaudis BROS, 5 vnt.

    Lipni juosta-musgaudis BROS, 5 vnt.

    Šiuo metu prekės nėra

  • Vaisinių muselių gaudyklė AEROXON, 1 vnt

    Vaisinių muselių gaudyklė AEROXON, 1 vnt

    Šiuo metu prekės nėra

  • Elektr. uodų atb. priet.BROS,+10 plokšt.

    Elektr. uodų atb. priet.BROS,+10 plokšt.

    Šiuo metu prekės nėra

  • Aeroz. nuo ropojanč. vabzdžių BROS,400ml

    Aeroz. nuo ropojanč. vabzdžių BROS,400ml

    Šiuo metu prekės nėra

  • Aero. vapsvoms naikinti SUPER COBRA, 400 ml

    Aero. vapsvoms naikinti SUPER COBRA, 400 ml

    Šiuo metu prekės nėra

  • Papildymo kasetė THERMACEL ER140I

    Papildymo kasetė THERMACEL ER140I

    Šiuo metu prekės nėra

  • Repelentas nuo uodų ir erkių BEN'S MAX, 37 ml

    Repelentas nuo uodų ir erkių BEN'S MAX, 37 ml

    Šiuo metu prekės nėra

  • Plokšt.elektr.priet.nuo uodų BROS,20vnt.

    Plokšt.elektr.priet.nuo uodų BROS,20vnt.

    Šiuo metu prekės nėra

  • Lip. langų juosta nuo vabzdžių AEROXON, 4 vnt

    Lip. langų juosta nuo vabzdžių AEROXON, 4 vnt

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai