Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Balt.sausas vynas CURLY SHEEP SAUVIGNON,0,75l
    Pagaminta New -Zealand

    Balt.sausas vynas CURLY SHEEP SAUVIGNON,0,75l

    13.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,39 €/l

  • Servetėlės PAW 33x33cm 3-sluoksnių 20vnt

    Servetėlės PAW 33x33cm 3-sluoksnių 20vnt

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,11 €/vnt.

  • Folinis balionas 85cm Nr.2

    Folinis balionas 85cm Nr.2

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/vnt.

  • Šaldymo/šildymo maisto dėžutė, 3x0,4 l

    Šaldymo/šildymo maisto dėžutė, 3x0,4 l

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,85 €/vnt.

  • Indelis maistui, 0,5 l

    Indelis maistui, 0,5 l

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,09 €/vnt.

  • Servetėlės PAW 33x33cm, 20vnt, raudona

    Servetėlės PAW 33x33cm, 20vnt, raudona

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Servetėlės ​​„Minecraft“ 33x33cm 20vnt

    Servetėlės ​​„Minecraft“ 33x33cm 20vnt

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,13 €/vnt.

  • FSC balionai metaliniai balti 8vnt

    FSC balionai metaliniai balti 8vnt

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,26 €/vnt.

  • Peilių galąstuvas MAKU

    Peilių galąstuvas MAKU

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,49 €/vnt.

  • Tamponai TAMPAX REGULAR, 18 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    41 €
    5,69 €
    0,19 €/vnt.

    Tamponai TAMPAX REGULAR, 18 vnt.

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,32 €/vnt.

  • Vynuogių kauliukų aliejus GUSTOLU, 500 ml

    Vynuogių kauliukų aliejus GUSTOLU, 500 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/l

  • Skalb. milteliai PERSIL SILAN, 36 sk. 1,98 kg

    Skalb. milteliai PERSIL SILAN, 36 sk. 1,98 kg

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,58 €/kg

  • Juodasis šokoladas PERGALĖ, 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodasis šokoladas PERGALĖ, 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Avių pieno sūris PERAIL PAPILLON, 150 g

    Avių pieno sūris PERAIL PAPILLON, 150 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,27 €/kg

  • Alus HOFBRAU ORIGINAL, 5,1 %, 0,5 l

    Alus HOFBRAU ORIGINAL, 5,1 %, 0,5 l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sauskelnės BAMBO NATURE 5, 11 - 17 kg, 38 vnt

    Sauskelnės BAMBO NATURE 5, 11 - 17 kg, 38 vnt

    26.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,71 €/vnt.

  • Bandelės BRIOCHE su šokolado gabal., 200 g

    Bandelės BRIOCHE su šokolado gabal., 200 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,95 €/kg

  • Eko. gaz. arbatos gėrimas ROOIBOS VITALITY

    Eko. gaz. arbatos gėrimas ROOIBOS VITALITY

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,67 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ikrų užtepėlė su krevet. padaže NORVEN, 160 g

    Ikrų užtepėlė su krevet. padaže NORVEN, 160 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,69 €/kg

  • Uogų skon. saldain. SKITTLES  WILDBERRY, 95 g

    Uogų skon. saldain. SKITTLES WILDBERRY, 95 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

Filtrai

Filtrai