Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sausainiai su kar. pieno įd. RIEŠUTAI, 310 g
    -25%
    3
    74 €
    12,06 €/kg

    Sausainiai su kar. pieno įd. RIEŠUTAI, 310 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,10 €/kg

  • Lakštinė veido kaukė ORJENA ALOE VERA, 23 g

    Lakštinė veido kaukė ORJENA ALOE VERA, 23 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Šokoladas brašk. sūrio pyrago sk. MILKA, 300g

    Šokoladas brašk. sūrio pyrago sk. MILKA, 300g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,97 €/kg

  • Rieš. ir džiov.uogų miš.ARIMEX VELVET, 140g

    Rieš. ir džiov.uogų miš.ARIMEX VELVET, 140g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,50 €/kg

  • Greitas ryžių ir daržovių patiekalas, 55 g
    -25%
    0
    74 €
    13,45 €/kg

    Greitas ryžių ir daržovių patiekalas, 55 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,00 €/kg

  • Pieninio šokolado batonėlis ROSHEN, 43 g

    Pieninio šokolado batonėlis ROSHEN, 43 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,05 €/kg

  • Juodo šokolado batonėlis ROSHEN, 43 g

    Juodo šokolado batonėlis ROSHEN, 43 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,05 €/kg

  • Minkštas dantų šepetėlis ALMEDA DENT, 1 vnt
    -30%
    0
    76 €
    0,76 €/vnt.

    Minkštas dantų šepetėlis ALMEDA DENT, 1 vnt

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,09 €/vnt.

  • Dušo želė ALMEDA NATURE CARE CITRUS, 750 ml
    -30%
    4
    54 €
    6,05 €/l

    Dušo želė ALMEDA NATURE CARE CITRUS, 750 ml

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/l

  • Dušo želė ALMEDA NATURE CARE HERBS, 500 ml
    -30%
    2
    65 €
    5,30 €/l

    Dušo želė ALMEDA NATURE CARE HERBS, 500 ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/l

  • Kep.grot. ir židinių valiklis ŪLA, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Kep.grot. ir židinių valiklis ŪLA, 500ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/l

  • Valymo priėmonė vonios kamb.SILA, 500 ml
    Gera kaina kasdien

    Valymo priėmonė vonios kamb.SILA, 500 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Energ.gėrimas RED BULL 4 P.EDITIONS,4x0,25l

    Energ.gėrimas RED BULL 4 P.EDITIONS,4x0,25l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Sojų pad.su citr.sult. KIKKOMAN, 150ml

    Sojų pad.su citr.sult. KIKKOMAN, 150ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/l

  • Viskis HAIG CLUB CLUBMAN, 40 %, 0,7 l

    Viskis HAIG CLUB CLUBMAN, 40 %, 0,7 l

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,84 €/l

  • Mišinys sojų kotletams KORNI, 264 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys sojų kotletams KORNI, 264 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,54 €/kg

  • Guminukai kirminai TROLLI WURRLI, 100 g

    Guminukai kirminai TROLLI WURRLI, 100 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

  • Pusiau kietas sūris su mėl.pelėsiu, 50 %,1kg

    Pusiau kietas sūris su mėl.pelėsiu, 50 %,1kg

    20.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 20,59 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Mėl. pel. sūris GORGONZOLA IGOR, 48 %, 200 g

    Mėl. pel. sūris GORGONZOLA IGOR, 48 %, 200 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,95 €/kg

  • Šald. augalin. kepsneliai CORDON BLEU, 220 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Šald. augalin. kepsneliai CORDON BLEU, 220 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

Filtrai

Filtrai