Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Piešimo planšetė BO LCD 8021ML

    Piešimo planšetė BO LCD 8021ML

    14.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,59 €/vnt.

  • Skyst. muilas PALMOLIVE MILK&HONEY,500ml
    2
    99 €
    5,98 €/l

    Skyst. muilas PALMOLIVE MILK&HONEY,500ml

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/l

  • Makar. su sūr., žol. sk. sult. SUN YAN, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makar. su sūr., žol. sk. sult. SUN YAN, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Teptukų rinkinys CENTRUM, Nr. 8; 10; 12, 3vnt

    Teptukų rinkinys CENTRUM, Nr. 8; 10; 12, 3vnt

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Skustuvo peiliukai GILLETTE PLATINUM, 5 vnt

    Skustuvo peiliukai GILLETTE PLATINUM, 5 vnt

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,24 €/vnt.

  • Dantų pasta PARADONTAX ACTIVE GUM REP. 75 ml
    6
    79 €
    90,53 €/l

    Dantų pasta PARADONTAX ACTIVE GUM REP. 75 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 119,87 €/l

  • Ekolog. skalbimo kempinės VIGO!, 3 vnt
    -50%
    1
    09 €
    0,36 €/vnt.

    Ekolog. skalbimo kempinės VIGO!, 3 vnt

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,73 €/vnt.

  • Servet.RIMI SMART, 33 x 33 cm, 50 vnt.

    Servet.RIMI SMART, 33 x 33 cm, 50 vnt.

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Braškių - arbūzų aug. desertas DEARY, 130 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Braškių - arbūzų aug. desertas DEARY, 130 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Tirpioji granuliuota kava VESPUCCI, 100 g

    Tirpioji granuliuota kava VESPUCCI, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Gazuotas mineralinis vanduo TERVETE, 1,5 l
    0
    49 €
    0,33 €/l

    Gazuotas mineralinis vanduo TERVETE, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Džiovintos datulės SEEBERGER, 200 g
    -40%
    2
    57 €
    12,85 €/kg

    Džiovintos datulės SEEBERGER, 200 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/kg

  • Šilkm. uogų ir rieš. mišinys SEEBERGER, 150 g
    -40%
    3
    11 €
    20,73 €/kg

    Šilkm. uogų ir rieš. mišinys SEEBERGER, 150 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,60 €/kg

  • Krienai su vasabiais SPILVA, 140 g

    Krienai su vasabiais SPILVA, 140 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Nat. daržovės RŪDOLFS su žuvimi, nuo 6 mėn.
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/kg
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Nat. daržovės RŪDOLFS su žuvimi, nuo 6 mėn.

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Kačių ėdalas PURINA ONE SENSITIVE, 4 x 85 g
    2
    39 €
    7,03 €/kg

    Kačių ėdalas PURINA ONE SENSITIVE, 4 x 85 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,74 €/kg

  • Puršk. WC valymo putos DOMESTOS CITR., 435 ml

    Puršk. WC valymo putos DOMESTOS CITR., 435 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,77 €/l

  • Bruknių uogienė PŪRE, 420 g

    Bruknių uogienė PŪRE, 420 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Ekol. ob., ban., mėlyn. tyrelė RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    29 €
    11,73 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekol. ob., ban., mėlyn. tyrelė RŪDOLFS, 110 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,82 €/kg

  • Žvakė COZY HOME PUMPKIN, 8 x 5 cm, HW26
    2
    79 €
    2,79 €/vnt.

    Žvakė COZY HOME PUMPKIN, 8 x 5 cm, HW26

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai