Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Lyd. kremas PANEMUNĖS su kumpiu, 22 %, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lyd. kremas PANEMUNĖS su kumpiu, 22 %, 160 g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,09 €

    Kaina už vienetą: 9,94 €/kg

  • Varšk. desert. sūris su aguon. MAGIJA, 8%,1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Varšk. desert. sūris su aguon. MAGIJA, 8%,1kg

    8.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Tualetinis muilas SAPONERIA BLU, 125 g

    Tualetinis muilas SAPONERIA BLU, 125 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,92 €/kg

  • Grikių trapučiai DR.NATURE, 110 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Grikių trapučiai DR.NATURE, 110 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Karamel. batonėlis NICKS su sald., 28 g
    1
    75 €
    62,50 €/kg
    Be glitimo

    Karamel. batonėlis NICKS su sald., 28 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 91,07 €/kg

  • Gr. paruoš. mak. vištienos skonio REEVA, 75 g

    Gr. paruoš. mak. vištienos skonio REEVA, 75 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,87 €/kg

  • Kavos kapsulės DOLCE GUSTO INTEN., 16 x 7,5 g

    Kavos kapsulės DOLCE GUSTO INTEN., 16 x 7,5 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,37 €/vnt.

  • Džiovintos figos ZELTA RIEKSTS, 200 g
    -40%
    2
    57 €
    12,85 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Džiovintos figos ZELTA RIEKSTS, 200 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/kg

  • Burnos skal. sk. LISTERINE MILD TASTE, 250 ml

    Burnos skal. sk. LISTERINE MILD TASTE, 250 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/l

  • Sezamų batonėlis MINI HONEY BAR, 27 g
    Tinka veganams Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Sezamų batonėlis MINI HONEY BAR, 27 g

    0.44 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,30 €/kg

  • Dzadziki sk. bulvių traškučiai LAY'S, 120 g
    1
    59 €
    13,25 €/kg

    Dzadziki sk. bulvių traškučiai LAY'S, 120 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Prot. batonėlis ISOSTAR, van. span. sk. 55 g
    1
    65 €
    30,00 €/kg

    Prot. batonėlis ISOSTAR, van. span. sk. 55 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,00 €/kg

  • Citrinpipiriai SANTA MARIA, 33 g

    Citrinpipiriai SANTA MARIA, 33 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,30 €/kg

  • Šunų maistas TOP DOG, su lašiš. jaut., 1,6 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šunų maistas TOP DOG, su lašiš. jaut., 1,6 kg

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,24 €/kg

  • Kalkių šal.priemonė kav.ap.HI-LABS,500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Kalkių šal.priemonė kav.ap.HI-LABS,500ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/l

  • Puršk. WC valymo putos DOMESTOS CITR., 435 ml

    Puršk. WC valymo putos DOMESTOS CITR., 435 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,77 €/l

  • Sūd. vaiv. upėt. filė, cit. sk. RIMI, 100 g
    -30%
    3
    28 €
    32,80 €/kg

    Sūd. vaiv. upėt. filė, cit. sk. RIMI, 100 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,90 €/kg

  • Meduoliai su medumi RIMI SMART, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Meduoliai su medumi RIMI SMART, 200 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,25 €/kg

  • Universalios žirklės MAKU

    Universalios žirklės MAKU

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Virta višč. puselė su česnaku VP, a. r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta višč. puselė su česnaku VP, a. r., 1 kg

    6.99 € už kg
    Įprasta kaina: 10,29 €

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.95 kg 0.95kg

Filtrai

Filtrai