Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kačių ėdalas SHEBA FILLETS, su višt. 60 g
    1
    59 €
    26,50 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kačių ėdalas SHEBA FILLETS, su višt. 60 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/kg

  • Kačių skan. DREAMIES STICKS, su laš. 6 x 5 g
    1
    45 €
    48,33 €/kg

    Kačių skan. DREAMIES STICKS, su laš. 6 x 5 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 73,00 €/kg

  • Vatos lapeliai BELLA BIO, 60 vnt.

    Vatos lapeliai BELLA BIO, 60 vnt.

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Aviž. dribs. su rieš., karam. sk. RIMI, 55 g
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Aviž. dribs. su rieš., karam. sk. RIMI, 55 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/kg

  • Ekol. bat. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g
    -30%
    0
    90 €
    10,00 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. bat. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Kačių ėd. BRIT CARE SALM. & TUNA, 85 g

    Kačių ėd. BRIT CARE SALM. & TUNA, 85 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,00 €/kg

  • Kačių ėd. BRIT CARE RABBIT, 85 g

    Kačių ėd. BRIT CARE RABBIT, 85 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,00 €/kg

  • Valg. ledai ICETOPIA MANGO, 100 ml / 50 g
    1
    35 €
    27,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai ICETOPIA MANGO, 100 ml / 50 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,80 €/kg

  • Šokoladinis kiaušinis KINDER JOY, 20 g

    Šokoladinis kiaušinis KINDER JOY, 20 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,50 €/kg

  • Lęšių salotos, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lęšių salotos, 300 g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 5,30 €/kg

  • Tyrė ELFIK FRUIT SALAD, nuo 6 mėn., 100 g
    -30%
    0
    76 €
    7,60 €/kg
    Be pieno Be laktozės

    Tyrė ELFIK FRUIT SALAD, nuo 6 mėn., 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Drak. vaisių sk. gėrimas su sald. OMG, 265 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Drak. vaisių sk. gėrimas su sald. OMG, 265 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,28 €/l

  • En. gėrimas su saldikliu BATTERY RUBY, 0,5 l
    0
    89 €
    1,78 €/l

    En. gėrimas su saldikliu BATTERY RUBY, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Traškučiai SALLING HOLIDAY SNACK MIX, 100 g

    Traškučiai SALLING HOLIDAY SNACK MIX, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD ARABICA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės MERRILD ARABICA, 1 kg

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Kačių ėdalas PURINA ONE JUNIOR, 4x85g
    2
    39 €
    7,03 €/kg

    Kačių ėdalas PURINA ONE JUNIOR, 4x85g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,74 €/kg

  • Sausk. I LOVE ECO XL S6 14-25kg,32vnt

    Sausk. I LOVE ECO XL S6 14-25kg,32vnt

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,47 €/vnt.

  • Šunų ėd. BRIT PREM. BY NAT. LAMB, 800 g

    Šunų ėd. BRIT PREM. BY NAT. LAMB, 800 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Baltyminis batonėlis OREO GRENADE, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltyminis batonėlis OREO GRENADE, 60 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,50 €/kg

  • Keptas kiaulienos zrazas su bulvių koše, 350g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptas kiaulienos zrazas su bulvių koše, 350g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

Filtrai

Filtrai