Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Džiovinti ananasų gabalėliai SEBERGER, 200 g
    -40%
    3
    11 €
    15,55 €/kg

    Džiovinti ananasų gabalėliai SEBERGER, 200 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,95 €/kg

  • Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 300 g
    -40%
    3
    59 €
    11,97 €/kg

    Studentų maistas ARIMEX PREMIUM, 300 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Kelnaitės HUGGIES EXTRA CARE PANTS, 4, 38 vnt

    Kelnaitės HUGGIES EXTRA CARE PANTS, 4, 38 vnt

    24.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,66 €/vnt.

  • Gr. par. makaronai RIMI SMART, dar. sk. 60 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gr. par. makaronai RIMI SMART, dar. sk. 60 g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Šv.sūrio rutuliukai RIMI su pom.ir bazil.240g

    Šv.sūrio rutuliukai RIMI su pom.ir bazil.240g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,60 €/kg

  • Pieniškas šokoladas PERGALĖ, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pieniškas šokoladas PERGALĖ, 200 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,45 €/kg

  • Ekol. jautienos troškinys nuo 8 mėn, 190 g
    -30%
    1
    74 €
    9,16 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. jautienos troškinys nuo 8 mėn, 190 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • Sk.minkštikl. SILAN Sensitive 880ml 40sk
    3
    19 €
    3,63 €/l

    Sk.minkštikl. SILAN Sensitive 880ml 40sk

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,22 €/l

  • Virtas kiaulienos kumpis YORK SANDWICH, 1 kg

    Virtas kiaulienos kumpis YORK SANDWICH, 1 kg

    6.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Citrinpipiriai SANTA MARIA, 359 g

    Citrinpipiriai SANTA MARIA, 359 g

    9.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Hig. paketai NATURELLA ULTRA, 40 vnt.

    Hig. paketai NATURELLA ULTRA, 40 vnt.

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Šalt. rūk. SKILANDINĖ pj. dešra, a. r., 100 g

    Šalt. rūk. SKILANDINĖ pj. dešra, a. r., 100 g

    1.95 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,79 €

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Dribsniai KELLOGG'S COCO POPS, 330 g
    3
    49 €
    10,58 €/kg

    Dribsniai KELLOGG'S COCO POPS, 330 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,12 €/kg

  • Maisto laikymo dėžutė BANQUET, 1,45 l

    Maisto laikymo dėžutė BANQUET, 1,45 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/vnt.

  • Ekolog. gėrimas su imb. VIGO KOMBUCHA, 0,33 l
    Ekologiškas

    Ekolog. gėrimas su imb. VIGO KOMBUCHA, 0,33 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,55 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sk. skalbiklis PERWOLL BLACK, 40 sk., 2 l

    Sk. skalbiklis PERWOLL BLACK, 40 sk., 2 l

    14.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/l

  • Skalb. milteliai PERSIL COLOR, 40 sk., 2,2 kg

    Skalb. milteliai PERSIL COLOR, 40 sk., 2,2 kg

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,72 €/kg

  • Valg. ledai MILKA MINI STICK, 6 x 50ml / 225g

    Valg. ledai MILKA MINI STICK, 6 x 50ml / 225g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,99 €/kg

  • Šaldymo maišeliai VIGO, 3 l, 40 vnt

    Šaldymo maišeliai VIGO, 3 l, 40 vnt

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Šaldyta pica RISTORANTE SALAME VEGAN, 295 g
    4
    19 €
    14,20 €/kg
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Šaldyta pica RISTORANTE SALAME VEGAN, 295 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,31 €/kg

Filtrai

Filtrai