Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Prieskonių mišinys kotletams MAGGI, 69 g
    0
    95 €
    13,77 €/kg

    Prieskonių mišinys kotletams MAGGI, 69 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,04 €/kg

  • Ek. avižinė košė su ob. ir cin. ACTIVUS, 185g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ek. avižinė košė su ob. ir cin. ACTIVUS, 185g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,68 €/kg

  • Vyn. sk. gėrim. su sald. SELITA KLASIKA, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyn. sk. gėrim. su sald. SELITA KLASIKA, 1,5l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekol. bul. mor. pas. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekol. bul. mor. pas. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • B.pus.saus.put.vynas FREIXENET CART., 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    B.pus.saus.put.vynas FREIXENET CART., 0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Likeris JÄGERMEISTER, 35%, 0,5l

    Likeris JÄGERMEISTER, 35%, 0,5l

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,98 €/l

  • R. sald. vynas FRONTERA JAMMY, 9,5 %, 0,75 l
    Pagaminta Čilė

    R. sald. vynas FRONTERA JAMMY, 9,5 %, 0,75 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Balt.saus.vynas FRONTERA SAUVIGNON, 0,75l
    Pagaminta Čilė

    Balt.saus.vynas FRONTERA SAUVIGNON, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Džinas TANQUERAY, 43,1 %, 0,7 l

    Džinas TANQUERAY, 43,1 %, 0,7 l

    23.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,99 €/l

  • Pilno grūdo košė su braškėmis MILUPA, 250 g
    -30%
    2
    79 €
    11,16 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Pilno grūdo košė su braškėmis MILUPA, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Brendis GRAND CAVALIER, 38%, 1,0 l

    Brendis GRAND CAVALIER, 38%, 1,0 l

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/l

  • Raud.saus.vynas 19 CRIMES CAB.SAUVIG., 0,75l
    Pagaminta Australijoje

    Raud.saus.vynas 19 CRIMES CAB.SAUVIG., 0,75l

    13.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,45 €/l

  • KĖDAINIŲ pomidorų kečupas šašlyk. gard., 550g

    KĖDAINIŲ pomidorų kečupas šašlyk. gard., 550g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,44 €/kg

  • Trauktinė STUMBRO STARKA, 43%, 0,7l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė STUMBRO STARKA, 43%, 0,7l

    17.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,41 €/l

  • Veido kaukė GARNIER MOISTURE+COMFORT, 32g
    2
    46 €
    2,46 €/vnt.

    Veido kaukė GARNIER MOISTURE+COMFORT, 32g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Veido kaukė Garnier Moisture+ 32g
    2
    46 €
    2,46 €/vnt.

    Veido kaukė Garnier Moisture+ 32g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Vyt.kiaul. traškučiai GURMESA, a.r., 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt.kiaul. traškučiai GURMESA, a.r., 40g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,75 €/kg

  • Brendis RENAISSANCE VSOP, 38 %, 0,7l
    Pagaminta Lietuvoje

    Brendis RENAISSANCE VSOP, 38 %, 0,7l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,56 €/l

  • Brendis GRAND CAVALIER, 38 %, 0,7 l

    Brendis GRAND CAVALIER, 38 %, 0,7 l

    20.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,84 €/l

  • Sūris AMBRE PAVE D'AFFINOIS, 60 %, 150 g

    Sūris AMBRE PAVE D'AFFINOIS, 60 %, 150 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,93 €/kg

Filtrai

Filtrai