Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol.sezamų sėklų aliejus BIONATURALIS, 250ml
    Ekologiškas

    Ekol.sezamų sėklų aliejus BIONATURALIS, 250ml

    6.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,91 €/l

  • Švelnus ožkų pieno sūris LANDANA, 200 g
    Be laktozės Tinka vegetarams

    Švelnus ožkų pieno sūris LANDANA, 200 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,45 €/kg

  • Mediniai iešmeliai 20 cm 50vnt

    Mediniai iešmeliai 20 cm 50vnt

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • MACARONS rinkinys, 130 g
    Pagaminta Lietuvoje

    MACARONS rinkinys, 130 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Mėsainis su višt. kotl. FOOD ON FOOT, 220 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėsainis su višt. kotl. FOOD ON FOOT, 220 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,77 €/kg

  • Kačių ėd. su žuv. FELIX DELIC., 4 x 85 g

    Kačių ėd. su žuv. FELIX DELIC., 4 x 85 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Saliamis su pipirais RIMI, pjaustytas, 105 g

    Saliamis su pipirais RIMI, pjaustytas, 105 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,19 €/kg

  • GOUDA sūris su alyv. ir pomid. DELI Q, 130 g

    GOUDA sūris su alyv. ir pomid. DELI Q, 130 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Tualeto valiklis gaivikl.BREF PINE,6x50g

    Tualeto valiklis gaivikl.BREF PINE,6x50g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,63 €/kg

  • Lyd. tepam. sūris su kump. HOCHLAND, 90 g

    Lyd. tepam. sūris su kump. HOCHLAND, 90 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,89 €/kg

  • Skrudinta malta kava VESPUCCI, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Skrudinta malta kava VESPUCCI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Kiauš. makaron. VERMICELLI RIMI PLANET, 500 g

    Kiauš. makaron. VERMICELLI RIMI PLANET, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Kiaul.nugar. keps. su sūriu ir grybais 170g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaul.nugar. keps. su sūriu ir grybais 170g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,24 €/kg

  • Javain. su brašk. ir jogurt. gl. TEKMAR, 30 g

    Javain. su brašk. ir jogurt. gl. TEKMAR, 30 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Garstyčios su grūdeliais KUHNE, 255 g

    Garstyčios su grūdeliais KUHNE, 255 g

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,31 €/l

  • DAUMANTŲ adžika, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DAUMANTŲ adžika, 260 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Sūrūs krekeriai SELGA, 150 g
    1
    39 €
    9,27 €/kg

    Sūrūs krekeriai SELGA, 150 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,93 €/kg

  • Braškių ir vanilės skon. želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Braškių ir vanilės skon. želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Ekol. trašk. ryžių lęšių užkand. HOLLE, 25 g
    -30%
    0
    97 €
    3,88 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. trašk. ryžių lęšių užkand. HOLLE, 25 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,56 €/kg

  • Žalios arbatos milteliai VIFON  MATCHA, 50 g
    -40%
    2
    99 €
    59,80 €/kg

    Žalios arbatos milteliai VIFON MATCHA, 50 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,80 €/kg

Filtrai

Filtrai