Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sūris HALLOUMI PAPOUIS, 46% rieb., 200 g

    Sūris HALLOUMI PAPOUIS, 46% rieb., 200 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/kg

  • Migdolai RIMI, 700 g
    -40%
    7
    49 €
    10,70 €/kg

    Migdolai RIMI, 700 g

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,84 €/kg

  • Kokosų traškučiai SEEBERGER, 110 g
    -40%
    2
    51 €
    22,82 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Kokosų traškučiai SEEBERGER, 110 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,09 €/kg

  • Bananų traškučiai SEBERGER, 150 g
    -40%
    1
    59 €
    10,60 €/kg

    Bananų traškučiai SEBERGER, 150 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Džiovinti duonvaisiai GĖRYBIŲ RAGAS, 250 g
    -40%
    2
    63 €
    10,52 €/kg

    Džiovinti duonvaisiai GĖRYBIŲ RAGAS, 250 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,56 €/kg

  • Sūdyta atlantinė silkė su galva, 1 kg
    -30%
    5
    87 €
    5,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta atlantinė silkė su galva, 1 kg

    8.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,39 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Triušienos kumpelių mėsa LAPINO PUOTA, 200 g
    Rinkis sveikiau

    Triušienos kumpelių mėsa LAPINO PUOTA, 200 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Sojų pupelės NICE N EASY, 400 g

    Sojų pupelės NICE N EASY, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Alyvuogių aliejus GRECALE GUSTOLU, 750 ml
    9
    99 €
    13,32 €/l

    Alyvuogių aliejus GRECALE GUSTOLU, 750 ml

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,65 €/l

  • Skalb. minkštiklis SILAN BABY, 64 sk. 1,408 l

    Skalb. minkštiklis SILAN BABY, 64 sk. 1,408 l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,61 €/l

  • Sk. skalbiklis PERWOLL COLOR BL., 20 sk., 1 l
    4
    79 €
    4,79 €/l

    Sk. skalbiklis PERWOLL COLOR BL., 20 sk., 1 l

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,29 €/l

  • Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė RIMI, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė RIMI, 1 kg

    5.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Skalb. medžio, gintaro kv. IEVA, 25 sk., 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Skalb. medžio, gintaro kv. IEVA, 25 sk., 1 l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/l

  • KKF padažas SWEET CHILLI, 300 g
    1
    75 €
    5,83 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    KKF padažas SWEET CHILLI, 300 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,50 €/kg

  • Šilauogių ir dumplainių mišinys, 250g

    Šilauogių ir dumplainių mišinys, 250g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Kiauš. makaronai SPAETZLE RIMI PLANET, 500 g

    Kiauš. makaronai SPAETZLE RIMI PLANET, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Baltyminiai barb. sk. traškučiai POPCROP, 60g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Baltyminiai barb. sk. traškučiai POPCROP, 60g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Skr. sūd. saulėgr. sėklos YES su sūriu, 300 g
    -40%
    1
    73 €
    5,77 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Skr. sūd. saulėgr. sėklos YES su sūriu, 300 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,63 €/kg

  • Citrinpipiriai SANTA MARIA, 70 g

    Citrinpipiriai SANTA MARIA, 70 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,71 €/kg

  • Vis. kačių ėdalas PURINA ONE STERILCAT,4x85g
    2
    39 €
    7,03 €/kg

    Vis. kačių ėdalas PURINA ONE STERILCAT,4x85g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,74 €/kg

Filtrai

Filtrai