Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Silkių filė, VIČI MAP, 200 g
    -30%
    1
    81 €
    9,23 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė, VIČI MAP, 200 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,21 €/kg

  • Madag. burbono vanilės pasta DR.OETKER, 19 g
    1
    45 €
    76,32 €/kg

    Madag. burbono vanilės pasta DR.OETKER, 19 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 128,95 €/kg

  • Sausainiai FAZER MOOMIN, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/kg
    Tinka veganams Be laktozės

    Sausainiai FAZER MOOMIN, 175 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,94 €/kg

  • Šaldyta pica RIMI BACON BBQ, 450 g

    Šaldyta pica RIMI BACON BBQ, 450 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,09 €/kg

  • Dantų pasta COLGATE TRIPLE ACTION, 75 ml

    Dantų pasta COLGATE TRIPLE ACTION, 75 ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,53 €/l

  • Skystas muilas (papildymas) CITRUS&OLIVE, 3l

    Skystas muilas (papildymas) CITRUS&OLIVE, 3l

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,06 €/l

  • Ekol. kombučia BŪKČIA su imb. ir laimu, 330ml
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. kombučia BŪKČIA su imb. ir laimu, 330ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,24 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virta UTENOS DAKTARIŠKA dešra, a. r., 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta UTENOS DAKTARIŠKA dešra, a. r., 250 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

  • Juodieji pipirai RIMI SMART, 20 g
    Gera kaina kasdien

    Juodieji pipirai RIMI SMART, 20 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Salotų sūris GRIKIOS, 200 g

    Salotų sūris GRIKIOS, 200 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,25 €/kg

  • K. rūk. višč. peteliai su kmyn., a. r., 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. rūk. višč. peteliai su kmyn., a. r., 300 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 120 l, 10 vnt.
    -50%
    1
    14 €
    0,11 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Šiukšlių maišai CLERIT, 120 l, 10 vnt.

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,23 €/vnt.

  • Mangų ir av. glotn. SELECTION BY RIMI, 500 ml
    2
    09 €
    4,18 €/l
    Rinkis sveikiau

    Mangų ir av. glotn. SELECTION BY RIMI, 500 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Trop. chia glotnutis SELECTION BY RIMI, 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/l
    Rinkis sveikiau

    Trop. chia glotnutis SELECTION BY RIMI, 500ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Apelsinų skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Apelsinų skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Indaplovių kapsulės FINISH QUANTUM, 80 vnt
    23
    99 €
    0,30 €/vnt.

    Indaplovių kapsulės FINISH QUANTUM, 80 vnt

    39.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Šaldyti žuvies piršteliai ESVA, 250 g
    -40%
    0
    95 €
    3,80 €/kg

    Šaldyti žuvies piršteliai ESVA, 250 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,36 €/kg

  • Viso gr. kak. sk. drib. NESTLE FITNESS, 310 g

    Viso gr. kak. sk. drib. NESTLE FITNESS, 310 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,87 €/kg

  • Šald. daržovės su višt. HORTEX MEXICAN, 450 g
    2
    79 €
    6,20 €/kg

    Šald. daržovės su višt. HORTEX MEXICAN, 450 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,87 €/kg

  • Plik. tešlos sausainiai su cukr. RIMI, 200 g

    Plik. tešlos sausainiai su cukr. RIMI, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

Filtrai

Filtrai