Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kons. katėms su jautien. GOURMET,4x85g
    2
    89 €
    8,50 €/kg

    Kons. katėms su jautien. GOURMET,4x85g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,26 €/kg

  • Katžolė DREAMIES, 6x60 g
    1
    19 €
    19,83 €/kg

    Katžolė DREAMIES, 6x60 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/kg

  • Šarm.baterijos ENERGIZER Power Alk AA, 8 vnt
    4
    43 €
    0,55 €/vnt.

    Šarm.baterijos ENERGIZER Power Alk AA, 8 vnt

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,92 €/vnt.

  • Gr. ir svog. laišk. sk. trašk. TAFFEL, 180 g
    1
    29 €
    7,17 €/kg

    Gr. ir svog. laišk. sk. trašk. TAFFEL, 180 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Karštai rūkyta dešra RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Karštai rūkyta dešra RIMI SMART, 300 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Vanil.cukrus su nat.vanile DR.OETKER, 8g
    0
    27 €
    33,75 €/kg

    Vanil.cukrus su nat.vanile DR.OETKER, 8g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 56,25 €/kg

  • Šokolad. valg. ledai RIMI SMART, 1 l / 450 g
    Gera kaina kasdien

    Šokolad. valg. ledai RIMI SMART, 1 l / 450 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,87 €/kg

  • Krapai RIMI, 7g

    Krapai RIMI, 7g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 84,29 €/kg

  • Aviž. dribsnių košė su obuol. ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su obuol. ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Šaldyta pica RIMI BACON BBQ, 450 g

    Šaldyta pica RIMI BACON BBQ, 450 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,09 €/kg

  • Dantų pasta COLGATE TRIPLE ACTION, 75 ml

    Dantų pasta COLGATE TRIPLE ACTION, 75 ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,53 €/l

  • Ekol. kombučia BŪKČIA su imb. ir laimu, 330ml
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. kombučia BŪKČIA su imb. ir laimu, 330ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,24 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Saulėgrąžų puokštė RIMI, 5 vnt., 50cm

    Saulėgrąžų puokštė RIMI, 5 vnt., 50cm

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Rožių puokštė RIMI, 9 vnt., 50 cm

    Rožių puokštė RIMI, 9 vnt., 50 cm

    3.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 6,99 €

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Dribsnių baton. su džiov. abrikos. RIMI, 30 g
    0
    27 €
    9,00 €/kg

    Dribsnių baton. su džiov. abrikos. RIMI, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Tirp. gėrimas NESCAFE 3 IN 1 CR. LATTE, 150 g

    Tirp. gėrimas NESCAFE 3 IN 1 CR. LATTE, 150 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,60 €/kg

  • Sūris ROKIŠKIO TIKRAS, 45 %, 200 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Sūris ROKIŠKIO TIKRAS, 45 %, 200 g

    3.04 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,20 €/kg

  • Triušienos kumpelių mėsa LAPINO PUOTA, 200 g
    Rinkis sveikiau

    Triušienos kumpelių mėsa LAPINO PUOTA, 200 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Žal. arbata LOYD MATCHA su an. ir kok. 30 g
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/kg

    Žal. arbata LOYD MATCHA su an. ir kok. 30 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,67 €/kg

  • Persikų skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Persikų skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

Filtrai

Filtrai