Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Giros koncentratas GERA GIRA, 126 g

    Giros koncentratas GERA GIRA, 126 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,71 €/l

  • K. rūk. atlantinių lašišų nugarkauliai, 1 kg
    -30%
    3
    35 €
    3,35 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    K. rūk. atlantinių lašišų nugarkauliai, 1 kg

    4.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,79 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Kilimų valymo putos VANISH 600ml
    5
    99 €
    9,98 €/l

    Kilimų valymo putos VANISH 600ml

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,82 €/l

  • Plaukų kirpimo mašinėlė PHILIPS HAIRCLIPPER

    Plaukų kirpimo mašinėlė PHILIPS HAIRCLIPPER

    35.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,99 €/vnt.

  • Migdoliniai sausainiai ANNAS, 150 g

    Migdoliniai sausainiai ANNAS, 150 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Nealk.put.vyno gėrimas CODORNIU ZERO, 0,75l

    Nealk.put.vyno gėrimas CODORNIU ZERO, 0,75l

    9.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/l

  • Alavijų gėrimas ALEO PREMIUM, 1,5l

    Alavijų gėrimas ALEO PREMIUM, 1,5l

    3.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,23 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Baltas saus.vynas VILLA WOLF RIESLING, 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    Baltas saus.vynas VILLA WOLF RIESLING, 0,75l

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,65 €/l

  • Balt.saus.vyn.ITALO CESCON PINOT GRIGIO,0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Balt.saus.vyn.ITALO CESCON PINOT GRIGIO,0,75l

    14.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,79 €/l

  • Tabletės vandens minkštinimui CALGON, 30vnt.

    Tabletės vandens minkštinimui CALGON, 30vnt.

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/vnt.

  • Depiliacinės vaško juostelės VEET, 12vnt. 
    7
    19 €
    0,60 €/vnt.

    Depiliacinės vaško juostelės VEET, 12vnt. 

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/vnt.

  • Skystas muilas PALMOLIVE OLIVE MILK, 300ml

    Skystas muilas PALMOLIVE OLIVE MILK, 300ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/l

  • Žalioji arbata GURMAN'S GEISHA, 70 g
    -40%
    2
    18 €
    31,14 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žalioji arbata GURMAN'S GEISHA, 70 g

    3.64 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,00 €/kg

  • Tual. valik.-gaivikl. BREF PA LAVENDER, 2x50g

    Tual. valik.-gaivikl. BREF PA LAVENDER, 2x50g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Pynė su kremu, 320 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pynė su kremu, 320 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/kg

  • Akvarelė Centrum 12 spalvų

    Akvarelė Centrum 12 spalvų

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Sausk. I LOVE ECO MAXI S4 7-17kg,39vnt

    Sausk. I LOVE ECO MAXI S4 7-17kg,39vnt

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,38 €/vnt.

  • Katžolė DREAMIES, 6x60 g
    1
    19 €
    19,83 €/kg

    Katžolė DREAMIES, 6x60 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/kg

  • Šarm.baterijos ENERGIZER Power Alk AA, 8 vnt
    4
    43 €
    0,55 €/vnt.

    Šarm.baterijos ENERGIZER Power Alk AA, 8 vnt

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,92 €/vnt.

  • Pom.sk.bulv. traškučiai TAFFEL SAN DIEGO,180g
    1
    29 €
    7,17 €/kg

    Pom.sk.bulv. traškučiai TAFFEL SAN DIEGO,180g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

Filtrai

Filtrai