Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dantų pasta JORDAN FRESH BREATH,75ml

    Dantų pasta JORDAN FRESH BREATH,75ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,87 €/l

  • Sk. skalbiklis PERWOLL COLOR BL., 60 sk., 3 l
    11
    79 €
    3,93 €/l

    Sk. skalbiklis PERWOLL COLOR BL., 60 sk., 3 l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,66 €/l

  • Sumaž. rieb. margarinas VILNIUS, 60 %, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sumaž. rieb. margarinas VILNIUS, 60 %, 400 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,72 €/kg

  • Ekol. linų sėmenų aliejus BIONATURALIS, 250ml
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. linų sėmenų aliejus BIONATURALIS, 250ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,35 €/l

  • Likeris FIREBALL CINNAMON, 33%, 0,7l

    Likeris FIREBALL CINNAMON, 33%, 0,7l

    29.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,56 €/l

  • Kviet. TRADICINIAI miltai KAUNO GRŪDAI, 0,9kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kviet. TRADICINIAI miltai KAUNO GRŪDAI, 0,9kg

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,32 €/kg

  • Alus LA CHOUFFE, 8 %, 0,33 l

    Alus LA CHOUFFE, 8 %, 0,33 l

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,91 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virtos KLAIPĖDOS pien. dešrelės, a. r., 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos KLAIPĖDOS pien. dešrelės, a. r., 260 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Alus TAURAS EXTRA, 5 %, 0,568 l x 4 vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus TAURAS EXTRA, 5 %, 0,568 l x 4 vnt.

    5.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Sauskelnės BAMBO 4 7-14 kg, 48 vnt

    Sauskelnės BAMBO 4 7-14 kg, 48 vnt

    25.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Pomidorų sultys RIMI, 0,33 l

    Pomidorų sultys RIMI, 0,33 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Putoj. sausas vynas ALITA BRUT, 11 %, 0,75 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Putoj. sausas vynas ALITA BRUT, 11 %, 0,75 l

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,19 €/l

  • Balt. šokoladas nesk.rieš., RITTER SPORT, 100

    Balt. šokoladas nesk.rieš., RITTER SPORT, 100

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Gr. par. makaronai RIMI SMART, višt. sk. 60 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gr. par. makaronai RIMI SMART, višt. sk. 60 g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Bulvinis mišinys cepelinams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bulvinis mišinys cepelinams MALSENA, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Sūris ILE DE FRANCE CAMEMBERT, 50%, 125g

    Sūris ILE DE FRANCE CAMEMBERT, 50%, 125g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,32 €/kg

  • Knyga PENKIOS MEILĖS KALBOS, DOVANINIS
    -40%
    10
    79 €
    10,79 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Knyga PENKIOS MEILĖS KALBOS, DOVANINIS

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,99 €/vnt.

  • Tirpios kavos gėrimas RIMI 3 in 1, 150 g

    Tirpios kavos gėrimas RIMI 3 in 1, 150 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,33 €/kg

  • Likeris MOKA, 30 %, 0,5 l

    Likeris MOKA, 30 %, 0,5 l

    10.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,18 €/l

  • Kiet. sūris ROKIŠKIO GRAND, 37%, 18 mėn, 180g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris ROKIŠKIO GRAND, 37%, 18 mėn, 180g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,61 €/kg

Filtrai

Filtrai