Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • WC valiklis DOMESTOS ATLANTIC, 750 ml

    WC valiklis DOMESTOS ATLANTIC, 750 ml

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,87 €/l

  • Pers.sk.neg.gėrimas su sald.NESTEA ZERO, 1,5l
    1
    69 €
    1,13 €/l

    Pers.sk.neg.gėrimas su sald.NESTEA ZERO, 1,5l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Aug. kilm. kumpio sk. užkandis VALSOIA, 90 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Aug. kilm. kumpio sk. užkandis VALSOIA, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Kreminiai skanėstai su lašiša SHEBA, 4*12 g
    1
    65 €
    34,37 €/kg

    Kreminiai skanėstai su lašiša SHEBA, 4*12 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,21 €/kg

  • Ek. šveln. sk. garstyčios BIONATURALIS, 190 g
    1
    39 €
    7,32 €/kg
    Ekologiškas

    Ek. šveln. sk. garstyčios BIONATURALIS, 190 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,42 €/kg

  • Aviečių skonio želė, DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Aviečių skonio želė, DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Skalb. gelis PERSIL SENSITIVE, 40 sk., 1,8 l

    Skalb. gelis PERSIL SENSITIVE, 40 sk., 1,8 l

    19.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,77 €/l

  • Skalb. minkštiklis SILAN SKY, 64 sk., 1,408 l

    Skalb. minkštiklis SILAN SKY, 64 sk., 1,408 l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,61 €/l

  • Vaisiniai guminukai RIMI MANGAS, 35 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Vaisiniai guminukai RIMI MANGAS, 35 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,86 €/kg

  • Sviestinis ragelis su kumpiu ir sūriu, 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sviestinis ragelis su kumpiu ir sūriu, 85 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,00 €/kg

  • En. gėrimas su sald. MONSTER ENERGY, 500 ml
    Gera kaina kasdien

    En. gėrimas su sald. MONSTER ENERGY, 500 ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sald. NOMEDA su riešutų kremu ir želė, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sald. NOMEDA su riešutų kremu ir želė, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Migdolų krekeriai THE BEGINNINGS, 80 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno Be laktozės

    Migdolų krekeriai THE BEGINNINGS, 80 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,88 €/kg

  • Saldainiai BOB SNAIL, obuol.ir av.skonio 60g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Saldainiai BOB SNAIL, obuol.ir av.skonio 60g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,17 €/kg

  • Vanilės skonio meduoliai RIMI SMART, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Vanilės skonio meduoliai RIMI SMART, 200 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,45 €/kg

  • Traškūs kepinti svogūnai AJI, 200 g

    Traškūs kepinti svogūnai AJI, 200 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Ekologiškas grikių patiekalas ACTIVUS, 250 g
    2
    35 €
    9,40 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiškas grikių patiekalas ACTIVUS, 250 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,56 €/kg

  • Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g
    3
    99 €
    12,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,10 €/kg

  • Guminukai 4D STRAWBERRY, 65 g

    Guminukai 4D STRAWBERRY, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Arktinė palija, 1 kg

    Arktinė palija, 1 kg

    14.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:2 kg 2kg

Filtrai

Filtrai