Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Džiovinti abrikosai I LOVE ECO, 200g
    -40%
    2
    69 €
    13,45 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Džiovinti abrikosai I LOVE ECO, 200g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,45 €/kg

  • Veršienos kumpis be kaulo, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Veršienos kumpis be kaulo, 1 kg

    19.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 19,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Kibinai su kiaulienos įdaru, 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kibinai su kiaulienos įdaru, 210 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Baton.su šok.GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO, 32 g
    Be glitimo Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Baton.su šok.GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO, 32 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,31 €/kg

  • Alus WALTER tradicinis 6%, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus WALTER tradicinis 6%, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dešrelės su sūriu KABANOS RIMI, 120 g
    Gera kaina kasdien

    Dešrelės su sūriu KABANOS RIMI, 120 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Kombučia BŪKČIA EKO MATCHA, 330 ml
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Kombučia BŪKČIA EKO MATCHA, 330 ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,24 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gr. paruoš. mak. sūrio, šon. sk. REEVA, 60 g
    Gera kaina kasdien

    Gr. paruoš. mak. sūrio, šon. sk. REEVA, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Šaldyti koldūnai su kalakut. įd. JUDRA, 350g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaldyti koldūnai su kalakut. įd. JUDRA, 350g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Įvair. vais. sulčių gėrimas RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Įvair. vais. sulčių gėrimas RIMI SMART, 1 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/l

  • Aviž. dribsnių košė su uogomis ACTIVUS, 60 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su uogomis ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Alus TUBORG, 4,6%, 10 x 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus TUBORG, 4,6%, 10 x 0,5 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,40 €/l

    Užstatas už tarą: 1,00 €

  • Šaldyta pica GRANDE SALAME PICCANTE, 380 g

    Šaldyta pica GRANDE SALAME PICCANTE, 380 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,76 €/kg

  • Kriaušių sk. valg. ledai KLASIKA,  120 ml/85g
    0
    53 €
    6,24 €/kg

    Kriaušių sk. valg. ledai KLASIKA, 120 ml/85g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,47 €/kg

  • Kombučia BŪKČIA su musk.ir ąžuol.žieve, 330ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Kombučia BŪKČIA su musk.ir ąžuol.žieve, 330ml

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,24 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Valg. ledai STRACCIAT. SUPER VIVA, 170ml/96g
    1
    55 €
    16,15 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai STRACCIAT. SUPER VIVA, 170ml/96g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,44 €/kg

  • Karamel. spraginti kukurūzai MR. CHECK, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karamel. spraginti kukurūzai MR. CHECK, 200 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,95 €/kg

  • En.gėrimas su sald.MONSTER ULTRA GOLD, 500ml
    Gera kaina kasdien

    En.gėrimas su sald.MONSTER ULTRA GOLD, 500ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Juodoji arbata LOYD EARL GREY, 25 x 1,7 g
    -40%
    1
    37 €
    31,86 €/kg

    Juodoji arbata LOYD EARL GREY, 25 x 1,7 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,26 €/kg

  • Aviečių skonio želė, DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Aviečių skonio želė, DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

Filtrai

Filtrai