Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Šamo filė su mešk. česn. petraž. mar., 250 g
    Для лучшей жизни

    Šamo filė su mešk. česn. petraž. mar., 250 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Silkių filė su burok. majon. pad. ZIGMAS,300g

    Silkių filė su burok. majon. pad. ZIGMAS,300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Karšt.rūk.kalakuto krūtin. PIPIRINĖ,a.r., 1kg

    Karšt.rūk.kalakuto krūtin. PIPIRINĖ,a.r., 1kg

    21.99 € за кг

    Цена за единицу: 21,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Atšaldytos surimio lazdelės RIMI, 150 g

    Atšaldytos surimio lazdelės RIMI, 150 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • K.r. vištų blauzdelės MORLINY vak., I r., 1kg

    K.r. vištų blauzdelės MORLINY vak., I r., 1kg

    7.39 € за кг

    Цена за единицу: 7,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Nesmulkintas tunas savo sultyse CALVO, 160 g
    3
    59 €
    32,05 €/кг
    Для лучшей жизни

    Nesmulkintas tunas savo sultyse CALVO, 160 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 40,09 €/кг

  • Vištienos JUNIOR paštetas ARGETA, 95 g

    Vištienos JUNIOR paštetas ARGETA, 95 g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,47 €/кг

  • Dūmo sk. silkių filė aliejuje RIMI SMART,240g
    Хорошая цена каждый день

    Dūmo sk. silkių filė aliejuje RIMI SMART,240g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Atl.silkių filė be aliej. su žol. ZIGMAS,190g

    Atl.silkių filė be aliej. su žol. ZIGMAS,190g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,16 €/кг

  • Vyt. dešra FUET, a. r., 160g

    Vyt. dešra FUET, a. r., 160g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • Virtas kiaulienos paštetas, a.r., 300 g

    Virtas kiaulienos paštetas, a.r., 300 g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Kiaulienos faršas, atšaldyt. RIMI SMART, 350G
    Хорошая цена каждый день

    Kiaulienos faršas, atšaldyt. RIMI SMART, 350G

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 3,69 €/кг

  • Vytinti kalmarai BEER CLUB CLASSIC, 46 g

    Vytinti kalmarai BEER CLUB CLASSIC, 46 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 43,26 €/кг

  • JUBILIEJINĖ silkių filė DESĖ, 480 g

    JUBILIEJINĖ silkių filė DESĖ, 480 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Karštai rūkyta Krokuvos dešra BIOVELA,400g

    Karštai rūkyta Krokuvos dešra BIOVELA,400g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,72 €/кг

  • Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, A, 1kg

    Viščiukų broilerių sparneliai RIMI, A, 1kg

    3.69 € за кг

    Цена за единицу: 3,69 €/кг

  • Rūkyti šprotai aliejuje RIMI 160G/112G

    Rūkyti šprotai aliejuje RIMI 160G/112G

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 24,55 €/кг

  • Vištien. šniceliai su tr. paniruote VP, 180 g

    Vištien. šniceliai su tr. paniruote VP, 180 g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Vytintas kumpis EKSTREMADURA,I r.,16 mėn.,1kg

    Vytintas kumpis EKSTREMADURA,I r.,16 mėn.,1kg

    39.99 € за кг

    Цена за единицу: 39,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Vyt. š. žydr. merlangai BEER CLUB CLASSIC,36g

    Vyt. š. žydr. merlangai BEER CLUB CLASSIC,36g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 46,94 €/кг

  • Br.jautien.anguso mentės did.KITCHEN ME,220g
    Для лучшей жизни

    Br.jautien.anguso mentės did.KITCHEN ME,220g

    13.99 € за шт.

    Цена за единицу: 63,59 €/кг

  • Vyt.dešra FUET NOBLEZA,200g

    Vyt.dešra FUET NOBLEZA,200g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 12,75 €/кг

  • Virta dešra Giminių Daktariška, A, 600g

    Virta dešra Giminių Daktariška, A, 600g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • KAIMIŠKA silkių filė NORVELITA, 600 g

    KAIMIŠKA silkių filė NORVELITA, 600 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Atl. silkių filė su spanguolėmis EDEGA, 200 g

    Atl. silkių filė su spanguolėmis EDEGA, 200 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,45 €/кг

  • Virtas kalak. kumpis PREM. ARVI, a. r., 90 g

    Virtas kalak. kumpis PREM. ARVI, a. r., 90 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 24,33 €/кг

  • Kalakutienos kepenėlių paštetas, a. r., 150 g

    Kalakutienos kepenėlių paštetas, a. r., 150 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,93 €/кг

  • Karštai rūkyti viščiukų skrandukai, 250 g

    Karštai rūkyti viščiukų skrandukai, 250 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,16 €/кг

  • Tunai saulėgrąžų aliejuje JOHN WEST, 160 g

    Tunai saulėgrąžų aliejuje JOHN WEST, 160 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 22,44 €/кг

  • Servelatas su pjūviu  KAI NORSI MĖSOS, 400 g

    Servelatas su pjūviu  KAI NORSI MĖSOS, 400 g

    3.89 € за шт.
    Обычная цена: 6,59 €

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

  • Virta, k.rūk.kiaulienos nug.MORLINY,I r., 1kg
    Хорошая цена каждый день

    Virta, k.rūk.kiaulienos nug.MORLINY,I r., 1kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Lašišų filė su priesk. žol. sviestu RIMI,250g
    Для лучшей жизни

    Lašišų filė su priesk. žol. sviestu RIMI,250g

    9.49 € за шт.

    Цена за единицу: 37,96 €/кг

  • Maž.sūd.klas. silkių filė aliej. ZIGMAS, 400g

    Maž.sūd.klas. silkių filė aliej. ZIGMAS, 400g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Š.rūk.kiaul. kumpis ALKSNIO DŪMAS, a.r., 1kg

    Š.rūk.kiaul. kumpis ALKSNIO DŪMAS, a.r., 1kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Tuno paštetas CALVO, 150 g
    2
    99 €
    19,93 €/кг

    Tuno paštetas CALVO, 150 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 28,60 €/кг

  • Virtas liežuvinis suktinis VIGESTA, a.r.,550g

    Virtas liežuvinis suktinis VIGESTA, a.r.,550g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,80 €/кг

  • Silkių filė su marin. svogūnais EDEGA, 500 g

    Silkių filė su marin. svogūnais EDEGA, 500 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,58 €/кг

  • Sūd. atl. silkių filė be aliejaus RIMI, 150 g
    Хорошая цена каждый день

    Sūd. atl. silkių filė be aliejaus RIMI, 150 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,93 €/кг

  • Vytintas BAJORŲ kumpis, a. r., 110 g

    Vytintas BAJORŲ kumpis, a. r., 110 g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 20,82 €/кг

  • Storos TĖVUKO FIRMINĖS kiaul. dešrelės, 400 g

    Storos TĖVUKO FIRMINĖS kiaul. dešrelės, 400 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

Фильтр

Фильтр