Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Šviežios višt. dešrelės su žol. RIMI, 400 g

    Šviežios višt. dešrelės su žol. RIMI, 400 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Atit. virtos krevetės RIMI, ASC, 350 g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Atit. virtos krevetės RIMI, ASC, 350 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,97 €/кг

  • Virtos KLAIPĖDOS pien. dešrelės, a.r., 300g

    Virtos KLAIPĖDOS pien. dešrelės, a.r., 300g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,30 €/кг

  • Nesmulk. tunas alyvuogių aliejuje CALVO, 160g
    3
    59 €
    22,44 €/кг
    Для лучшей жизни

    Nesmulk. tunas alyvuogių aliejuje CALVO, 160g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,19 €/кг

  • Virta dešra RIMI SMART, 1kg
    Хорошая цена каждый день

    Virta dešra RIMI SMART, 1kg

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 1,15 €/кг

  • Silkių filė gabaliukai su moliūg. DESĖ, 200 g

    Silkių filė gabaliukai su moliūg. DESĖ, 200 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,95 €/кг

  • Bekonas PANCCETA AFFUMICATA VERONI,a.r.,110g

    Bekonas PANCCETA AFFUMICATA VERONI,a.r.,110g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,91 €/кг

  • Vaivorykštinių upėtakių ikrai LEMBERG, 90 g

    Vaivorykštinių upėtakių ikrai LEMBERG, 90 g

    9.69 € за шт.

    Цена за единицу: 107,67 €/кг

  • Didžiosios austrės, 90-120 g
    Для лучшей жизни

    Didžiosios austrės, 90-120 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 31,13 €/кг

  • Tunų gabaliukai alieluje JOHN WEST, 145 g

    Tunų gabaliukai alieluje JOHN WEST, 145 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,38 €/кг

  • Vytintos dešrelės be konservantų, a. r., 500g

    Vytintos dešrelės be konservantų, a. r., 500g

    15.49 € за шт.

    Цена за единицу: 30,98 €/кг

  • Sūd.atl. silkių filė be aliej. NORVELITA,150g

    Sūd.atl. silkių filė be aliej. NORVELITA,150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Atšald.krabų lazdelės iš surimio ZIGMAS, 250g

    Atšald.krabų lazdelės iš surimio ZIGMAS, 250g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,76 €/кг

  • Lašišų paštetas ARGETA, 95 g

    Lašišų paštetas ARGETA, 95 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 25,16 €/кг

  • Kepti MAŽYLIŲ višt. kepsneliai džiūv., 300 g

    Kepti MAŽYLIŲ višt. kepsneliai džiūv., 300 g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 9,30 €/кг

  • Virtas kalakutų krūt. kumpis KAKĖ MAKĖ, 90 g

    Virtas kalakutų krūt. kumpis KAKĖ MAKĖ, 90 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 31,00 €/кг

  • Sardinių paštetas ARGETA, 95 g

    Sardinių paštetas ARGETA, 95 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 16,74 €/кг

  • Silpnai sūd. silkių filė aliejuje DESĖ, 700 g

    Silpnai sūd. silkių filė aliejuje DESĖ, 700 g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,82 €/кг

  • Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 400 g

    Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 400 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,22 €/кг

  • Vytinta jautienos BERNŲ dešra, a.r., 200g
    4
    89 €
    24,45 €/кг

    Vytinta jautienos BERNŲ dešra, a.r., 200g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,95 €/кг

  • K.r. vištų šlaunelės MORLINY vak., I r., 1kg

    K.r. vištų šlaunelės MORLINY vak., I r., 1kg

    7.29 € за кг

    Цена за единицу: 7,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.55 kg 0.55kg

  • Silkių filė pomidorų padaže NORTHLAND, 240 g

    Silkių filė pomidorų padaže NORTHLAND, 240 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Virtas naminis slėgtainis, a.r., 340 g

    Virtas naminis slėgtainis, a.r., 340 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,26 €/кг

  • Sūd. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g
    Хорошая цена каждый день

    Sūd. atlant. lašišų filė RIMI SMART, 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Viš. broil. spar. vid. dal. RIMI, A kl. 500 g

    Viš. broil. spar. vid. dal. RIMI, A kl. 500 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Virta  daktariška dešra EKSTRA A.r.,600g

    Virta daktariška dešra EKSTRA A.r.,600g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 5,82 €/кг

  • Rudagalvės menkės ikrai LEMBERG, 100 g

    Rudagalvės menkės ikrai LEMBERG, 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Švelniai parūk. DAKTARIŠKA dešra, a.r., 550 g

    Švelniai parūk. DAKTARIŠKA dešra, a.r., 550 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 7,25 €/кг

  • Marin. jūros kopūstai su kalm. maj. RIMI,250g

    Marin. jūros kopūstai su kalm. maj. RIMI,250g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 9,00 €/кг

  • MOČIUTĖS silpnai sūdyta silkių filė, 270 g

    MOČIUTĖS silpnai sūdyta silkių filė, 270 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,07 €/кг

  • Sūdyti IBERICO lašiniai, a.r., 1kg

    Sūdyti IBERICO lašiniai, a.r., 1kg

    8.59 € за кг

    Цена за единицу: 8,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Vytintos dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 200 g

    Vytintos dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 200 g

    4.29 € за шт.
    Обычная цена: 7,29 €

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

  • Atlantinė lašiša su citrinos skoniu RIMI,170g

    Atlantinė lašiša su citrinos skoniu RIMI,170g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 3,09 €

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Virtas KREKENAVOS paštetas PASAKA, a.r.,150 g

    Virtas KREKENAVOS paštetas PASAKA, a.r.,150 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Raudon. kuprių ikrai LEMBERG ALASKA GOLD, 95g

    Raudon. kuprių ikrai LEMBERG ALASKA GOLD, 95g

    14.99 € за шт.

    Цена за единицу: 157,79 €/кг

  • Virta plėšoma jautiena vakuume, a.r., 1kg

    Virta plėšoma jautiena vakuume, a.r., 1kg

    17.99 € за кг

    Цена за единицу: 17,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.9 kg 0.9kg

  • Šaltai rūkyta atlantinė skumbrė RIMI, 1 kg

    Šaltai rūkyta atlantinė skumbrė RIMI, 1 kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Šaltai rūkytas saliamis RIMI, 300g

    Šaltai rūkytas saliamis RIMI, 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Šaltai rūk.BRANDENBURGO kumpis BELL,1kg

    Šaltai rūk.BRANDENBURGO kumpis BELL,1kg

    20.99 € за кг

    Цена за единицу: 20,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Karštai rūkyta vištienos krūtinėlė RIMI, 1kg

    Karštai rūkyta vištienos krūtinėlė RIMI, 1kg

    9.29 € за кг

    Цена за единицу: 9,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

Фильтр

Фильтр