Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 200g
    3
    89 €
    19,45 €/кг

    Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 200g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 32,95 €/кг

  • Šprotai aliejuje RIMI, 170 g
    Хорошая цена каждый день

    Šprotai aliejuje RIMI, 170 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,79 €

    Цена за единицу: 13,36 €/кг

  • Kiaulienos šoninė be kaulo RIMI, 320 g

    Kiaulienos šoninė be kaulo RIMI, 320 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • K.r.kiaulienos šoninė KLAIPĖDOS A.r.,130g

    K.r.kiaulienos šoninė KLAIPĖDOS A.r.,130g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Smulkin.tunas savo sult.Northland, 425g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Smulkin.tunas savo sult.Northland, 425g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,07 €/кг

  • Š. rūk. kiaul. šoninės kubeliai MORLINY, 200g

    Š. rūk. kiaul. šoninės kubeliai MORLINY, 200g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Karštai rūkyta kalakutų krūtinėlė VOILA, 120g

    Karštai rūkyta kalakutų krūtinėlė VOILA, 120g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,08 €/кг

  • Šviežios kiaulienos dešrelės RIMI, 400 g

    Šviežios kiaulienos dešrelės RIMI, 400 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,72 €/кг

  • Virtos jaut. dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 280g

    Virtos jaut. dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 280g

    2.55 € за шт.
    Обычная цена: 4,29 €

    Цена за единицу: 9,11 €/кг

  • Karšt.rūk. dešra LIETUVIŠKAS STANDARTAS, 200g

    Karšt.rūk. dešra LIETUVIŠKAS STANDARTAS, 200g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 16,95 €/кг

  • Mažai rūkyta filė SENOLIŲ, A.r., 1 kg

    Mažai rūkyta filė SENOLIŲ, A.r., 1 kg

    15.49 € за кг

    Цена за единицу: 15,49 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Pjaustyta jautienos kulninė su kaulu, fas.
    Для лучшей жизни

    Pjaustyta jautienos kulninė su kaulu, fas.

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.65 kg 0.65kg

  • Atšaldyta kiaulienos nugarinė RIMI, 720 g

    Atšaldyta kiaulienos nugarinė RIMI, 720 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,71 €/кг

  • Karšt.rūkyt. TRADICINIS SALIAMIS, I r., 600g

    Karšt.rūkyt. TRADICINIS SALIAMIS, I r., 600g

    4.49 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 7,48 €/кг

  • Kiaulienos dešrelės KABANOS RIMI, 120 g
    Хорошая цена каждый день

    Kiaulienos dešrelės KABANOS RIMI, 120 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,92 €/кг

  • Lašiš.žuvų nerkų raud. ikrai ALASKA WILD, 95g

    Lašiš.žuvų nerkų raud. ikrai ALASKA WILD, 95g

    11.49 € за шт.

    Цена за единицу: 120,95 €/кг

  • K.rūk.broil.blauzdelės be antib.su kmyn.,400g

    K.rūk.broil.blauzdelės be antib.su kmyn.,400g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

  • Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su kalakut.,210g

    Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su kalakut.,210g

    2.35 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 11,19 €/кг

  • Virtas saliamis VALSTIETIS A.r., 105g

    Virtas saliamis VALSTIETIS A.r., 105g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 23,71 €/кг

  • Ispaniškos vytintos mėsos rinkinys,110g

    Ispaniškos vytintos mėsos rinkinys,110g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 36,27 €/кг

  • Virt. VILNIAUS pien. dešrelės, a. r., 260 g

    Virt. VILNIAUS pien. dešrelės, a. r., 260 g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 8,65 €/кг

  • Viš.šlaun.mėsa su Goji uog.PREMIUM,500g

    Viš.šlaun.mėsa su Goji uog.PREMIUM,500g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Viš.sparn.peteliai mėl. mar.PREMIUM,500g

    Viš.sparn.peteliai mėl. mar.PREMIUM,500g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,98 €/кг

  • Paukšt. ir kiaul. dešrelės RIMI KABANOS, 120g
    Хорошая цена каждый день

    Paukšt. ir kiaul. dešrelės RIMI KABANOS, 120g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,92 €/кг

  • Lašiša savo sultyse RIMI, 170 g
    Для лучшей жизни

    Lašiša savo sultyse RIMI, 170 g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 3,09 €

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Virtas ausų ir liežuvių vyniotinis, a.r.,1 kg

    Virtas ausų ir liežuvių vyniotinis, a.r.,1 kg

    7.53 € за кг
    Обычная цена: 10,79 €

    Цена за единицу: 7,53 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Žąsų kepenėlių paštetas NOO, I r., 200 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Žąsų kepenėlių paštetas NOO, I r., 200 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Karštai rūkyta PANEVĖŽIO filė, I r., 1 kg

    Karštai rūkyta PANEVĖŽIO filė, I r., 1 kg

    8.99 € за кг
    Обычная цена: 13,49 €

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Smulk. kiauliena ir jautiena RIMI, atš., 1 kg

    Smulk. kiauliena ir jautiena RIMI, atš., 1 kg

    6.79 € за кг

    Цена за единицу: 6,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Kiaulienos šoninė SALLING, 2 x 150 g

    Kiaulienos šoninė SALLING, 2 x 150 g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 9,30 €/кг

  • Atlant. silkių filė aliejuje RIMI SMART, 1 kg
    Хорошая цена каждый день

    Atlant. silkių filė aliejuje RIMI SMART, 1 kg

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,25 €/кг

  • Saliamis su juod.pipir. VALSTIETIS, a.r., 90g

    Saliamis su juod.pipir. VALSTIETIS, a.r., 90g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 33,22 €/кг

  • Mažai sūd. atl. silkių filė al. ZIGMAS, 240 g
    Хорошая цена каждый день

    Mažai sūd. atl. silkių filė al. ZIGMAS, 240 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Atšald.krabų lazd.iš surimio RIMI, 150 g

    Atšald.krabų lazd.iš surimio RIMI, 150 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 13,00 €/кг

  • Atšaldyta jautienos mentė be kaulo, 1 kg

    Atšaldyta jautienos mentė be kaulo, 1 kg

    13.99 € за кг

    Цена за единицу: 13,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Virta dešra KAI NORISI MĖSOS, a.r., 340 g

    Virta dešra KAI NORISI MĖSOS, a.r., 340 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 7,03 €/кг

  • Vytinta dešra SELECTION BY RIMI FUET, 80g

    Vytinta dešra SELECTION BY RIMI FUET, 80g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 59,88 €/кг

  • Šaltai rūkytas GIMINIŲ saliamis, a. r., 90 g

    Šaltai rūkytas GIMINIŲ saliamis, a. r., 90 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 23,22 €/кг

  • Karštai rūkytos dešrelės RIMI SMART, 300 g
    Хорошая цена каждый день

    Karštai rūkytos dešrelės RIMI SMART, 300 g

    1.36 € за шт.

    Цена за единицу: 4,53 €/кг

  • Švž. viščiukų broilerių spar. be ant.RIMI,1kg

    Švž. viščiukų broilerių spar. be ant.RIMI,1kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

Фильтр

Фильтр