Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Š. rūk. pjaust. atl. lašišos filė RIMI, 100 g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Š. rūk. pjaust. atl. lašišos filė RIMI, 100 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,90 €/кг

  • Viščiukų broil. ketvirčiai RIMI, A kl., 1 kg
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Viščiukų broil. ketvirčiai RIMI, A kl., 1 kg

    2.29 € за кг

    Цена за единицу: 2,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.9 kg 0.9kg

  • Ekologiškas vištienos faršas RIMI, 300 g
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekologiškas vištienos faršas RIMI, 300 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,97 €/кг

  • Krabų sk.lazdelės VIČI SNOW CRAB PREMIUM,250g
    2
    69 €
    10,76 €/кг

    Krabų sk.lazdelės VIČI SNOW CRAB PREMIUM,250g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Saliamio rink. SELECT. BY RIMI SPIANATA, 70 g

    Saliamio rink. SELECT. BY RIMI SPIANATA, 70 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,71 €/кг

  • Švž.viščiukų broilerių blauzd.be ant.RIMI,1kg

    Švž.viščiukų broilerių blauzd.be ant.RIMI,1kg

    4.79 € за кг

    Цена за единицу: 4,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.345 kg 0.345kg

  • V. dešrelės JOKIŲ PRIDĖTINIŲ E, a. r., 210 g

    V. dešrelės JOKIŲ PRIDĖTINIŲ E, a. r., 210 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 15,19 €/кг

  • Smulk. tunas savo sultyse RIMI SMART, 185 g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Smulk. tunas savo sultyse RIMI SMART, 185 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,69 €/кг

  • Šviež. viščiukų šlaunelės be antib. VP, 500 g

    Šviež. viščiukų šlaunelės be antib. VP, 500 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Viščiukų broilerių širdys K. PAUKŠTYNAS, 400g

    Viščiukų broilerių širdys K. PAUKŠTYNAS, 400g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Višč. šl. mėsa be k., odos RIMI, A kl. 500 g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Višč. šl. mėsa be k., odos RIMI, A kl. 500 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Sūdyta atlantinės lašišos filė RIMI, 120 g
    Для лучшей жизни

    Sūdyta atlantinės lašišos filė RIMI, 120 g

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 34,08 €/кг

  • Karštai rūkyta PANEVĖŽIO filė, a. r., 1 kg

    Karštai rūkyta PANEVĖŽIO filė, a. r., 1 kg

    7.69 € за кг
    Обычная цена: 10,99 €

    Цена за единицу: 7,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Kepti vištienos filė keps. KIDS HEAT&EAT,260g

    Kepti vištienos filė keps. KIDS HEAT&EAT,260g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

  • Viščiukų broilerių kepenėlės RIMI SMART, KG
    Хорошая цена каждый день

    Viščiukų broilerių kepenėlės RIMI SMART, KG

    2.89 € за кг

    Цена за единицу: 2,89 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Virtos VAIKŲ dešrelės BIOVELA, a.r., 230g

    Virtos VAIKŲ dešrelės BIOVELA, a.r., 230g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,17 €/кг

  • Karšt.rūk.kiaulienos filė su kmynais,I r.,90g

    Karšt.rūk.kiaulienos filė su kmynais,I r.,90g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 16,56 €/кг

  • Karštai rūk.sūdyta nugarinė Kleboniška, A,1kg

    Karštai rūk.sūdyta nugarinė Kleboniška, A,1kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.36 kg 0.36kg

  • Šalt. rūk. laš.filė su krapais RIMI Mare,100g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Šalt. rūk. laš.filė su krapais RIMI Mare,100g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Jautienos nugarinės kepsnys RIMI, 200g
    Для лучшей жизни

    Jautienos nugarinės kepsnys RIMI, 200g

    5.99 € за шт.
    Обычная цена: 8,49 €

    Цена за единицу: 29,95 €/кг

  • Jautiena Stroganovietiškai RIMI, 400 g
    Для лучшей жизни

    Jautiena Stroganovietiškai RIMI, 400 g

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,72 €/кг

  • Vytinta dešra FUETEC, 170 g
    Хорошая цена каждый день

    Vytinta dešra FUETEC, 170 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,35 €/кг

  • Ferm.vyt. dešra SELECTION BY RIMI FUET, 160g
    1
    89 €
    11,81 €/кг

    Ferm.vyt. dešra SELECTION BY RIMI FUET, 160g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 23,69 €/кг

  • Virta daktariška dešra PREMIUM, a.r., 600g
    Хорошая цена каждый день

    Virta daktariška dešra PREMIUM, a.r., 600g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,59 €

    Цена за единицу: 5,82 €/кг

  • Atšaldytas jautienos kumpis be kaulo, 1 kg

    Atšaldytas jautienos kumpis be kaulo, 1 kg

    13.79 € за кг

    Цена за единицу: 13,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Šalt.rūk. ČESNAKINIS saliam. griež.,IIr.,110g
    1
    69 €
    15,36 €/кг

    Šalt.rūk. ČESNAKINIS saliam. griež.,IIr.,110g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 20,82 €/кг

  • Virta MAŽYLIŲ dešra NEMATEKAS, a.r., 300g

    Virta MAŽYLIŲ dešra NEMATEKAS, a.r., 300g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Vyt. dešra SALCHICHÓN SELECTION RIMI,a.r.,80g

    Vyt. dešra SALCHICHÓN SELECTION RIMI,a.r.,80g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 31,13 €/кг

  • Vyt. kumpis JAMON SERRANO GRAN RESERVA, 80g

    Vyt. kumpis JAMON SERRANO GRAN RESERVA, 80g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,88 €/кг

  • Vaivorykštinio upėtakio file porc. RIMI, 250g
    Для лучшей жизни

    Vaivorykštinio upėtakio file porc. RIMI, 250g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,96 €/кг

  • Viščiukų broilerių šlaunelės RIMI 500 g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Viščiukų broilerių šlaunelės RIMI 500 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,78 €/кг

  • At. virt. bl. krevetės RIMI, 40/60, 1 kg

    At. virt. bl. krevetės RIMI, 40/60, 1 kg

    12.59 € за кг
    Обычная цена: 17,99 €

    Цена за единицу: 12,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Višč.rink.sriubai (nugar.) RIMI SMART KG
    Хорошая цена каждый день

    Višč.rink.sriubai (nugar.) RIMI SMART KG

    1.49 € за кг

    Цена за единицу: 1,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.9 kg 0.9kg

  • Marin. ančiukas įdaryt.obuol. KITCHEN ME, 1kg

    Marin. ančiukas įdaryt.obuol. KITCHEN ME, 1kg

    5.99 € за кг
    Обычная цена: 8,99 €

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:2.8 kg 2.8kg

  • At. virt. bl. krevetės RIMI, 60/80, 1 kg

    At. virt. bl. krevetės RIMI, 60/80, 1 kg

    9.79 € за кг
    Обычная цена: 13,99 €

    Цена за единицу: 9,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Smulkinta atšaldyta kiauliena RIMI, 20%, 500g

    Smulkinta atšaldyta kiauliena RIMI, 20%, 500g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,58 €/кг

  • K. r. GIMINIŲ medžiotojų dešrelės, a. r.,250g

    K. r. GIMINIŲ medžiotojų dešrelės, a. r.,250g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,16 €/кг

  • Silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 500 g

    Silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 500 g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,38 €/кг

  • Atš. kiaul. nugarinė be kaulo, be laš., 1 kg

    Atš. kiaul. nugarinė be kaulo, be laš., 1 kg

    6.49 € за кг

    Цена за единицу: 6,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Vyt. kump. SELECTION BY RIMI PROSCIUTTO, 70 g

    Vyt. kump. SELECTION BY RIMI PROSCIUTTO, 70 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 42,71 €/кг

Фильтр

Фильтр