Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 90g
    1
    99 €
    22,11 €/кг

    Vytinta BERNŲ dešra BIOVELA, a.r., 90g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 35,44 €/кг

  • Jautienos antrekoto kepsnys RIMI, 200g

    Jautienos antrekoto kepsnys RIMI, 200g

    5.99 € за шт.
    Обычная цена: 8,49 €

    Цена за единицу: 29,95 €/кг

  • Sausai brandinta jautiena FEEL THE BEEF, 450g

    Sausai brandinta jautiena FEEL THE BEEF, 450g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,53 €/кг

  • Saliamio rink. SELECTION BY RIMI MILANO, 70 g

    Saliamio rink. SELECTION BY RIMI MILANO, 70 g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 44,14 €/кг

  • Kalak. krūt. filė pjausniai RIMI, A kl. 360 g

    Kalak. krūt. filė pjausniai RIMI, A kl. 360 g

    4.29 € за шт.
    Обычная цена: 5,79 €

    Цена за единицу: 11,92 €/кг

  • Višč. br. filė gabaliukai RIMI, A kl., 400 g
    Для лучшей жизни

    Višč. br. filė gabaliukai RIMI, A kl., 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Ekolog. vištienos krūtinėlės filė RIMI, 260 g
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekolog. vištienos krūtinėlės filė RIMI, 260 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,04 €/кг

  • Antienos filė su priesk. KITCHEN ME,170g

    Antienos filė su priesk. KITCHEN ME,170g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,35 €/кг

  • Višč. br. blauzdelės be sąn. RIMI, A kl. 500g

    Višč. br. blauzdelės be sąn. RIMI, A kl. 500g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Kiaul. sprandinė RIMI be kaulo, pjaust., 720g

    Kiaul. sprandinė RIMI be kaulo, pjaust., 720g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 5,54 €/кг

  • Vyt. kumpis SEL. BY RIMI PROSCIUTTO, 250 g

    Vyt. kumpis SEL. BY RIMI PROSCIUTTO, 250 g

    6.99 € за шт.
    Обычная цена: 8,39 €

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Vytint. kumpis SERRANO SELECTION BY RIMI, 80g

    Vytint. kumpis SERRANO SELECTION BY RIMI, 80g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 37,38 €/кг

  • Šaltai rūkytas pjaustytas Saliamis RIMI, 100g

    Šaltai rūkytas pjaustytas Saliamis RIMI, 100g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,90 €/кг

  • Šaltai rūkyti šoninės kubeliai, a.r., 140 g

    Šaltai rūkyti šoninės kubeliai, a.r., 140 g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 9,21 €/кг

  • Kiaulienos sprandinė be kaulo, 1 kg

    Kiaulienos sprandinė be kaulo, 1 kg

    3.29 € за кг
    Обычная цена: 6,49 €

    Цена за единицу: 3,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Broilerių sparnų vid. dalys be antib., 500 g
    Для лучшей жизни

    Broilerių sparnų vid. dalys be antib., 500 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,98 €/кг

  • Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 260g

    Virtos GIMINIŲ dešrelės, a.r., 260g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,35 €/кг

  • Ančių kepenėlių paštetas NOO.I r., 200 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ančių kepenėlių paštetas NOO.I r., 200 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a.r., 330g
    1
    52 €
    4,61 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Virta SAMSONO DAKTARIŠKA dešra, a.r., 330g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,24 €/кг

  • Atlant. silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g

    Atlant. silkių filė be aliejaus ZIGMAS, 190 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,16 €/кг

  • Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė RIMI, 250g

    Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė RIMI, 250g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 12,36 €/кг

  • Nesmulkintas tunas savo sultyse CALVO, 240 g
    3
    89 €
    16,21 €/кг
    Для лучшей жизни

    Nesmulkintas tunas savo sultyse CALVO, 240 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,04 €/кг

  • Kepamosios vištienos dešrelės HEAT&EAT,270g

    Kepamosios vištienos dešrelės HEAT&EAT,270g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 8,11 €/кг

  • Šaltai rūkytas JUODASIS kumpis, a.r., 110g

    Šaltai rūkytas JUODASIS kumpis, a.r., 110g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,89 €

    Цена за единицу: 22,64 €/кг

  • Virta PANERIO dešra UTENOS MĖSA, a. r., 250 g

    Virta PANERIO dešra UTENOS MĖSA, a. r., 250 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,16 €/кг

  • Tuno filė savo sultyse RIMI,MSC 3 x 80 g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Для лучшей жизни

    Tuno filė savo sultyse RIMI,MSC 3 x 80 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 26,73 €/кг

  • Atšald. smulk. jautiena RIMI, rieb. 18%, 1 kg

    Atšald. smulk. jautiena RIMI, rieb. 18%, 1 kg

    8.49 € за кг

    Цена за единицу: 8,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Virtos pien. dešrelės KAI NORISI MĖSOS,280g

    Virtos pien. dešrelės KAI NORISI MĖSOS,280g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Jautienos maltiniai mėsainiams, 250 g

    Jautienos maltiniai mėsainiams, 250 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,96 €/кг

  • Viščiukų vidinė filė be antib. RIMI, 400 g

    Viščiukų vidinė filė be antib. RIMI, 400 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,72 €/кг

  • Virtos pien. SAMSONO dešrelės, a. r., 310 g
    Хорошая цена каждый день

    Virtos pien. SAMSONO dešrelės, a. r., 310 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,61 €/кг

  • Atšald. smulk. kiaulienos kumpis RIMI, 500 g

    Atšald. smulk. kiaulienos kumpis RIMI, 500 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • PROSCIUTTO virto kumpio, a.r., 70 g

    PROSCIUTTO virto kumpio, a.r., 70 g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 40,71 €/кг

  • Jautienos kepenėlių paštetas, I, 200g

    Jautienos kepenėlių paštetas, I, 200g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Švž.viščiukų broilerių filė be  ant.RIMI, 1kg
    Для лучшей жизни

    Švž.viščiukų broilerių filė be  ant.RIMI, 1kg

    8.79 € за кг

    Цена за единицу: 8,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Smulk. kalak. krūt. filė RIMI, atšald. 500 g

    Smulk. kalak. krūt. filė RIMI, atšald. 500 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • K.rūk.vištien. filė MĖSOS KARALIUS, a.r.,105g

    K.rūk.vištien. filė MĖSOS KARALIUS, a.r.,105g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,05 €

    Цена за единицу: 15,14 €/кг

  • Jautienos maltiniai AMERICANO RIMI, 220g

    Jautienos maltiniai AMERICANO RIMI, 220g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 17,68 €/кг

  • Sūd. atlant. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g
    Для лучшей жизни

    Sūd. atlant. lašišų filė su oda ZIGMAS, 160 g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 35,56 €/кг

  • Atšaldyta kiaulienos sprandinė be kaulų, 1 kg

    Atšaldyta kiaulienos sprandinė be kaulų, 1 kg

    6.49 € за кг

    Цена за единицу: 6,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

Фильтр

Фильтр