Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kep. višt. dešrelės česn. pip. mar. a.r. 275g

    Kep. višt. dešrelės česn. pip. mar. a.r. 275g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Tunas KAIJA poke padaže, 110 g
    2
    39 €
    21,73 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Tunas KAIJA poke padaže, 110 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,18 €/кг

  • Tunas KAIJA terijakio padaže, 110 g
    2
    39 €
    21,73 €/кг
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Tunas KAIJA terijakio padaže, 110 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,18 €/кг

  • Š. r. skumbrė KAIJA, be gal., pjaust. 250 g

    Š. r. skumbrė KAIJA, be gal., pjaust. 250 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • Š. r. skumbrė KAIJA, be gal., pjaust. 1kg

    Š. r. skumbrė KAIJA, be gal., pjaust. 1kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Vytinta dešra LONGANIZA PAYES, 2 mėn., 1 kg

    Vytinta dešra LONGANIZA PAYES, 2 mėn., 1 kg

    34.99 € за кг

    Цена за единицу: 34,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Jūros kopūstai su saldžiarūgščiu padažu, 200g

    Jūros kopūstai su saldžiarūgščiu padažu, 200g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 11,75 €/кг

  • Rūk. tunas saulėgrąžų aliejuje SUN&SEA, 3x80g

    Rūk. tunas saulėgrąžų aliejuje SUN&SEA, 3x80g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,04 €/кг

  • K. rūk. kiaulien. kumpis ALKSNIS, a. r., 1 kg

    K. rūk. kiaulien. kumpis ALKSNIS, a. r., 1 kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Surimio lazdelės RIMI SMART, 150 g
    Хорошая цена каждый день

    Surimio lazdelės RIMI SMART, 150 g

    0.97 € за шт.

    Цена за единицу: 6,47 €/кг

  • RIMI Kabanos dešrelės čed. sk. įd., II r. 95g

    RIMI Kabanos dešrelės čed. sk. įd., II r. 95g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 23,05 €/кг

  • Vyt. dešrelės ROK. MĖSINĖ PRIE ALUČIO, 170 g

    Vyt. dešrelės ROK. MĖSINĖ PRIE ALUČIO, 170 g

    3.09 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 18,18 €/кг

  • Mar. silkių gab. pom. pad. RIMI SMART, 200 g
    Хорошая цена каждый день

    Mar. silkių gab. pom. pad. RIMI SMART, 200 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Sūd. atlant. silkės filė aliej. ZIGMAS, 240 g

    Sūd. atlant. silkės filė aliej. ZIGMAS, 240 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,53 €/кг

  • Virta DAKTARIŠKA dešra, a. r., 600 g

    Virta DAKTARIŠKA dešra, a. r., 600 g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,32 €/кг

  • Mar. sprand. šašl. ČESNAKAS IR BAZILIKAS, 1kg

    Mar. sprand. šašl. ČESNAKAS IR BAZILIKAS, 1kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.8 kg 0.8kg

  • Šprotai aliejuje KAJA, 160 g
    2
    19 €
    19,55 €/кг

    Šprotai aliejuje KAJA, 160 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 24,91 €/кг

  • Saliamis su alyvuogėmis, I r., 1kg

    Saliamis su alyvuogėmis, I r., 1kg

    17.79 € за кг

    Цена за единицу: 17,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • GURMANIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g

    GURMANIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Atšald. marinuota atl. lašišų filė, skr., 1kg

    Atšald. marinuota atl. lašišų filė, skr., 1kg

    23.99 € за кг

    Цена за единицу: 23,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.85 kg 0.85kg

  • Atšald. mar. skr. atl. lašišos kepsneliai,1kg

    Atšald. mar. skr. atl. lašišos kepsneliai,1kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Karšt.rūk.lazdelės BACON KABANOSSI, a.r.,100g

    Karšt.rūk.lazdelės BACON KABANOSSI, a.r.,100g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 36,90 €/кг

  • Sausai brand. jaut. nugarinė BIOVELA, 220 g

    Sausai brand. jaut. nugarinė BIOVELA, 220 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 45,41 €/кг

  • Vytinta FELINO dešra VIGESTA, a. r., 170 g

    Vytinta FELINO dešra VIGESTA, a. r., 170 g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 31,71 €/кг

  • Vyt. dešra su kad. uog. VIGESTA, a. r., 170 g

    Vyt. dešra su kad. uog. VIGESTA, a. r., 170 g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 31,71 €/кг

  • Ikrų užtepėlė su rūk. laš. pad. NORVEN, 160 g

    Ikrų užtepėlė su rūk. laš. pad. NORVEN, 160 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • Sūd. atlantinė silkė RUSNĖS, vak., 1 kg

    Sūd. atlantinė silkė RUSNĖS, vak., 1 kg

    6.89 € за кг

    Цена за единицу: 6,89 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Karštai rūkyta strimelė, 1 kg

    Karštai rūkyta strimelė, 1 kg

    8.49 € за кг

    Цена за единицу: 8,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.15 kg 0.15kg

  • Mar. kiaul. sprand. pjausniai ISPANIJA, 1 kg

    Mar. kiaul. sprand. pjausniai ISPANIJA, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Kiaulių žarnos po 5m., pak.,60g

    Kiaulių žarnos po 5m., pak.,60g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Kiaul. sprand. keps. kef. mar. RIMI, 500 g

    Kiaul. sprand. keps. kef. mar. RIMI, 500 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Kiaul. šon. pjaus. česn. mar. Rimi 400 g

    Kiaul. šon. pjaus. česn. mar. Rimi 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Rūk. šprotai aliejuje SUN & SEA, 160 g

    Rūk. šprotai aliejuje SUN & SEA, 160 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • Vytinta lašišos filė JERKY CLASSIC, 42 g

    Vytinta lašišos filė JERKY CLASSIC, 42 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 83,10 €/кг

  • Broil. filė žolelių ir česn. marinate, 500 g

    Broil. filė žolelių ir česn. marinate, 500 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,98 €/кг

  • Vid. sparnel. dalis Teriyaki marinate, 500 g

    Vid. sparnel. dalis Teriyaki marinate, 500 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/кг

  • K.r.vištienos lazdelės  KABANOSSI, 100g

    K.r.vištienos lazdelės KABANOSSI, 100g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,90 €/кг

  • Atšal. skrostos lašišos su galva, 1-2-3kg
    Для лучшей жизни

    Atšal. skrostos lašišos su galva, 1-2-3kg

    7.99 € за кг
    Обычная цена: 13,99 €

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:3 kg 3kg

  • K.r.lazdelės su sūriu KABANOSSI, 100g

    K.r.lazdelės su sūriu KABANOSSI, 100g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 36,90 €/кг

  • Jūrų gėrybių kokteilis česnak.aliej.VIČI,240g

    Jūrų gėrybių kokteilis česnak.aliej.VIČI,240g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 64,72 €/кг

Фильтр

Фильтр