Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vištienos traškučiai BRIZ, I r., 45 g

    Vištienos traškučiai BRIZ, I r., 45 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 48,67 €/кг

  • BEATOS VIRTUVĖS kiaul. sprand. šašlykas, 800g

    BEATOS VIRTUVĖS kiaul. sprand. šašlykas, 800g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,49 €/кг

  • Virta pieniška dešra TRADICINĖ, a.r.,500 g

    Virta pieniška dešra TRADICINĖ, a.r.,500 g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Virta KREKENAVOS DZŪKŲ dešra, a.r., 1kg

    Virta KREKENAVOS DZŪKŲ dešra, a.r., 1kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Karštai rūkyto paprast. karšio išklotinė, 1kg

    Karštai rūkyto paprast. karšio išklotinė, 1kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.5 kg 1.5kg

  • K.r. KABANOS dešrel. TARCZYNSKI, II r., 105g

    K.r. KABANOS dešrel. TARCZYNSKI, II r., 105g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 23,71 €/кг

  • Kiaul.šonkauliai su barb.pad.GRILL, a.r.,1kg 

    Kiaul.šonkauliai su barb.pad.GRILL, a.r.,1kg 

    15.99 € за кг

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.5 kg 1.5kg

  • Marin. kiaul. šonin. pjausniai ISPANIJA, 1 kg

    Marin. kiaul. šonin. pjausniai ISPANIJA, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Silkių filė be aliej. ZIGMAS KAKĖ MAKĖ, 165 g

    Silkių filė be aliej. ZIGMAS KAKĖ MAKĖ, 165 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,70 €/кг

  • Krabų skonio surimi lazdelės KAKĖ MAKĖ, 100 g

    Krabų skonio surimi lazdelės KAKĖ MAKĖ, 100 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Grikiai su mėsa BIOVELA, 240 g

    Grikiai su mėsa BIOVELA, 240 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,71 €/кг

  • Lašišos paštetas ZIGMAS,  85 g

    Lašišos paštetas ZIGMAS,  85 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,41 €/кг

  • Marin. kiaul. kumpio šašlykas su kefyru, 1 kg

    Marin. kiaul. kumpio šašlykas su kefyru, 1 kg

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.8 kg 0.8kg

  • Vytinti KLEBONIŠKI šiaudeliai a. r., 100 g

    Vytinti KLEBONIŠKI šiaudeliai a. r., 100 g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 47,90 €/кг

  • Vyt. dešrelės su sūriu SALAMINI, a. r., 190 g

    Vyt. dešrelės su sūriu SALAMINI, a. r., 190 g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 35,21 €/кг

  • Vyt. saliami dešrelės BLUE CHEESE a. r., 100g

    Vyt. saliami dešrelės BLUE CHEESE a. r., 100g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 27,90 €/кг

  • SALAMINI su sūriu BIOVELA, a.r., 80 g

    SALAMINI su sūriu BIOVELA, a.r., 80 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 43,63 €/кг

  • Marin. kiaul. Sprand. šašlykas ČESNAKINIS,1kg

    Marin. kiaul. Sprand. šašlykas ČESNAKINIS,1kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Silkių filė su dž. pom., kapar. EDEGA, 200 g

    Silkių filė su dž. pom., kapar. EDEGA, 200 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,45 €/кг

  • Lašiša sumušt. su grilio prieskon. KKF, 280 g

    Lašiša sumušt. su grilio prieskon. KKF, 280 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,89 €/кг

  • Menkių ikrų kremas su krevetėmis LEMBERG,150g

    Menkių ikrų kremas su krevetėmis LEMBERG,150g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,27 €/кг

  • K. rūkyt. GARDŽIOSIOS dešrelės, a. r., 380 g

    K. rūkyt. GARDŽIOSIOS dešrelės, a. r., 380 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,18 €/кг

  • Viščiukas su karameliz. kriaušių marin., 1 kg

    Viščiukas su karameliz. kriaušių marin., 1 kg

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:2.3 kg 2.3kg

  • Ikrų užtepėlė su krevet. padaže NORVEN, 160 g

    Ikrų užtepėlė su krevet. padaže NORVEN, 160 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • Višt. šašlykas pipir. marinate FIESTA, 680 g

    Višt. šašlykas pipir. marinate FIESTA, 680 g

    7.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,01 €/кг

  • Vištienos kukuliai RIMI, 300 g

    Vištienos kukuliai RIMI, 300 g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 8,50 €/кг

  • K. rūk. višt. dešrelės RIMI KIDINO, 2 x 90 g

    K. rūk. višt. dešrelės RIMI KIDINO, 2 x 90 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • Ketų ikrai RIMI MSC, 100 g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Ketų ikrai RIMI MSC, 100 g

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 119,90 €/кг

  • Karštai rūkytos BIOVELOS dešrelės, a. r., 570

    Karštai rūkytos BIOVELOS dešrelės, a. r., 570

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,86 €/кг

  • Virtos pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 520 g

    Virtos pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 520 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,52 €/кг

  • Virta MANO dešra, II r., 800 g

    Virta MANO dešra, II r., 800 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,11 €/кг

  • Vyt. kiaul. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g

    Vyt. kiaul. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 41,80 €/кг

  • Virta dešra KAKĖ MAKĖ, 320 g

    Virta dešra KAKĖ MAKĖ, 320 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 10,59 €/кг

  • Vytintos dešrelės SKONIO KALVĖ, a. r., 190 g

    Vytintos dešrelės SKONIO KALVĖ, a. r., 190 g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 28,37 €/кг

  • Menkių kepenelės al. SALLING PRINCIP, 123 g

    Menkių kepenelės al. SALLING PRINCIP, 123 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 17,80 €/кг

  • Burgerių paplotėliai GRYNUOLIAI SKIN, 220 g

    Burgerių paplotėliai GRYNUOLIAI SKIN, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Šv. kap. kiaul. dešrelės su laišk. svog., 1kg

    Šv. kap. kiaul. dešrelės su laišk. svog., 1kg

    7.49 € за кг

    Цена за единицу: 7,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Šv. kep. kiaul. dešrelės GRILL LIETUVIŠK. 1kg

    Šv. kep. kiaul. dešrelės GRILL LIETUVIŠK. 1kg

    8.49 € за кг

    Цена за единицу: 8,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Kep. LIETUVIŠKOS dešrelės su kmyn., a.r. 560g

    Kep. LIETUVIŠKOS dešrelės su kmyn., a.r. 560g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,27 €/кг

  • Vyt. kiaul. lazdelės Terijaki sk., a. r., 70g

    Vyt. kiaul. lazdelės Terijaki sk., a. r., 70g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,29 €

    Цена за единицу: 42,71 €/кг

Фильтр

Фильтр