Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vytintas saliamis Felino, 1kg

    Vytintas saliamis Felino, 1kg

    40.99 € за кг

    Цена за единицу: 40,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Saliamis su sūriu, I r., kg

    Saliamis su sūriu, I r., kg

    22.79 € за кг

    Цена за единицу: 22,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Virtos dešrelės HAMBURGO, a.r., 500 g

    Virtos dešrelės HAMBURGO, a.r., 500 g

    7.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,18 €/кг

  • Lašišinių žuvų ketų ikrai ALASKA WILD, 50 g

    Lašišinių žuvų ketų ikrai ALASKA WILD, 50 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 199,80 €/кг

  • Vaivor. upėtakių raud. ikrai ALASKA WILD, 50g

    Vaivor. upėtakių raud. ikrai ALASKA WILD, 50g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 113,80 €/кг

  • Vyt.pip.dešrelės KAI NORISI MĖSOS, a.r.,150g

    Vyt.pip.dešrelės KAI NORISI MĖSOS, a.r.,150g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 21,93 €/кг

  • Kepti Atlant. silkių filė gabal.pom.pad.220g

    Kepti Atlant. silkių filė gabal.pom.pad.220g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 11,14 €/кг

  • Sūd. kiaulių vėdarinės žarnos vakuume, 1 kg

    Sūd. kiaulių vėdarinės žarnos vakuume, 1 kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

  • Midijos su kiautu česnak. sviesto padaže,450g

    Midijos su kiautu česnak. sviesto padaže,450g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,09 €/кг

  • Ikrų užtepėlė su kalmar. padaže NORVEN, 160 g

    Ikrų užtepėlė su kalmar. padaže NORVEN, 160 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • Dešrelės su Piri-Piri įdaru TARCZYNSK, 95 g

    Dešrelės su Piri-Piri įdaru TARCZYNSK, 95 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,47 €/кг

  • Atšald. jaut. krūtininė GRYNUOLIAI, 1 kg

    Atšald. jaut. krūtininė GRYNUOLIAI, 1 kg

    17.99 € за кг

    Цена за единицу: 17,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:2.2 kg 2.2kg

  • Dešrelės KABANOS BERLINKI CHILLI, 85 g
    1
    39 €
    16,35 €/кг

    Dešrelės KABANOS BERLINKI CHILLI, 85 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,29 €/кг

  • Virtos pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 780 g

    Virtos pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 780 g

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

  • Vyt. deš. ROK. MĖS. PRIE ALUČIO CHEEZY, 170 g

    Vyt. deš. ROK. MĖS. PRIE ALUČIO CHEEZY, 170 g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 20,53 €/кг

  • Vytintos jūrinių lydekų lazdelės ZIGMAS, 40 g

    Vytintos jūrinių lydekų lazdelės ZIGMAS, 40 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 59,75 €/кг

  • Lėtai virti šonkauliai mėlyn. marinate, 900 g

    Lėtai virti šonkauliai mėlyn. marinate, 900 g

    10.49 € за шт.
    Обычная цена: 14,99 €

    Цена за единицу: 11,66 €/кг

  • Sūd. atl. silkių filė su vov. ONE BITE, 210 g

    Sūd. atl. silkių filė su vov. ONE BITE, 210 g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 13,10 €/кг

  • Rūkytos skumbrės paštetas ZIGMAS, 85 g

    Rūkytos skumbrės paštetas ZIGMAS, 85 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,41 €/кг

  • Marinuoti kiaulienos šoninės pjausniai, 1 kg

    Marinuoti kiaulienos šoninės pjausniai, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Antienos šlaunelių mėsa su prieskon., 170 g

    Antienos šlaunelių mėsa su prieskon., 170 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,35 €/кг

  • Vyt. mėsos lazdelės GURU, a. r., 70 g

    Vyt. mėsos lazdelės GURU, a. r., 70 g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 49,86 €/кг

  • Kiaul. spr. kepsnys svog. marinate SOLO, 200g

    Kiaul. spr. kepsnys svog. marinate SOLO, 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Didžios.surimio krevetės česn.sk.al.VIČI,320g

    Didžios.surimio krevetės česn.sk.al.VIČI,320g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 20,95 €/кг

  • Vytinta dešra SALCHICHON REGIO,I r. 2mėn. 1kg

    Vytinta dešra SALCHICHON REGIO,I r. 2mėn. 1kg

    28.49 € за кг

    Цена за единицу: 28,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Vyt.jautien. dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 200 g

    Vyt.jautien. dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 200 g

    5.39 € за шт.
    Обычная цена: 8,99 €

    Цена за единицу: 26,95 €/кг

  • Vyt.jūr. lydekos filė juostelės SEA SNACK,30g

    Vyt.jūr. lydekos filė juostelės SEA SNACK,30g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 86,33 €/кг

  • Vyt. jūr. plekš. filė juostelės SEA SNACK,30g

    Vyt. jūr. plekš. filė juostelės SEA SNACK,30g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 86,33 €/кг

  • Vyniotinis su pistacijomis ARGAL, 1 kg

    Vyniotinis su pistacijomis ARGAL, 1 kg

    16.79 € за кг

    Цена за единицу: 16,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Vaiv. upėtakio ikrai RIMI, pasterizuoti, 1 kg

    Vaiv. upėtakio ikrai RIMI, pasterizuoti, 1 kg

    95.99 € за кг

    Цена за единицу: 95,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Kuprių ikrai RIMI, MSC 100 g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Kuprių ikrai RIMI, MSC 100 g

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 109,90 €/кг

  • Midijos su kiautu balto vyno padaže, 450 g

    Midijos su kiautu balto vyno padaže, 450 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,09 €/кг

  • Brand. jaut. išpj. šašlykas TENDERLOIN, 200 g

    Brand. jaut. išpj. šašlykas TENDERLOIN, 200 g

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 59,95 €/кг

  • Vyt. upėtakio fllė juostelės SEA SNACKS, 30 g

    Vyt. upėtakio fllė juostelės SEA SNACKS, 30 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 83,00 €/кг

  • Vyt. karšio fllė juostelės SEA SNACKS, 30 g

    Vyt. karšio fllė juostelės SEA SNACKS, 30 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 83,00 €/кг

  • Vyt. mėsos lazdelės GARDUMINI a. r., 70 g

    Vyt. mėsos lazdelės GARDUMINI a. r., 70 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 64,14 €/кг

  • Vytinta lašišos filė JERKY TERIYAKI, 42 g

    Vytinta lašišos filė JERKY TERIYAKI, 42 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 83,10 €/кг

  • Kiaul. spr. kepsnys rozm. marinate SOLO, 200g

    Kiaul. spr. kepsnys rozm. marinate SOLO, 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • At. krev. su žol. čes. mar. RIMI, ASC, 300 g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    At. krev. su žol. čes. mar. RIMI, ASC, 300 g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,63 €/кг

  • Silkių filė aliejuje su priesk. ZIGMAS, 400 g

    Silkių filė aliejuje su priesk. ZIGMAS, 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

Фильтр

Фильтр